Souvislosti, které všude nenajdete

Lidé shánějí peníze, aby splatili dluh systému, který se nedá nikdy splatit

Globalisté začínají panikařit, protože se již rozpoznala a potvrdila jejich po celém světě účinně provozovaná korupce. Moc všech těchto parazitických podvodníků, otrokářů, satanistů a zkorumpovaných dosazených politiků nad námi přestane již brzy existovat. Země už brzy jako zdroj ženské síly dá svým dětem vše, co potřebují. Jakmile budou odstraněny všechny současné vládnoucí struktury a soutěživost ustoupí přirozené spolupráci, tak nastane čas hojnosti a přirozené prosperity.

Boj proti mafiánské Deep State lidstvo již sice na vyšší úrovni vyhráli, ale dlouho očekávaný průlom bez boje může nastat pouze tehdy, když se lidé ve velkém počtu probudí a pak projeví svou vůli.

Toto historické období nabízí těm nejlepším jedinou šanci přispět k záchraně naší civilizace. Je to buď teď, nebo nikdy. Doufejme, že si celý svět již brzy plně uvědomí, že ovládané mocnosti chtějí zavedením Nového světového pořádku zcela zničit lidstvo. Deep State byla zviditelněná prosazovanou celoplanetární akcí s toxickými injekcemi Covid, která byla otrocky propagovaná zkorumpovanými korporátními médii, které už ani trochu nezajímá opravdová žurnalistika, skutečnost a pravda, ale jsou sponzorované za šíření polopravd, lží a propagaci nadiktované politické agendy, která směřuje ke zničení a plnému zotročení lidské civilizace.

Již brzy také budeme svědky kolapsu církevního systému. Organizované náboženství skončilo a stane se přežitkem minulosti, protože systém kontroly kabaly se nezadržitelně chystá vybuchnout. Je to paradoxně "Boží zásah" a nikdo z lidí ho nemůže zastavit. Kolaps dolaru bude zase kolapsem celého temného finančního systému, který bude pro mnohé velmi bolestivý. Mnozí milionáři a miliardář přijdou o svoje bohatství. Proč? Protože zaseli semena zla, pro které pak pracovali. Mysleli si, že k našemu probuzení nikdy nedojde a pravda nikdy nevyjde najevo.

Babylonský protilidský systém se doslova štítí pravdy a nechce ji ani slyšet, protože pravda ho zabíjí. SVĚTLO postupně prosvětlí všechny temné kouty a odhalí veškeré zlo, které se ale zatím ještě stále snaží vše zakrýt klamem. Jde o boj mezi dobrem a zlem, který tu trvá tisíce roků. Spojené státy se staly novodobým Babylonem. Systém založený na dolaru byl vybrán kabalou, aby ovládl a zmanipuloval lidstvo. Proto se dolar stal světovou rezervní měnou. Nyní se ale vše rozpadá po celém světě. Toto začalo po procesu v roku 1971, kdy se finanční svět stal fiat peněžním systémem. Celý svět byl zpočátku opojen z hojností peněz, jako kdyby byl nadrogován. Nyní se ale změnil na nechutnou zapáchající žumpu.

Americký dolar se stal nástrojem otroctví. Jakmile máte hypotéku, studentskou půjčku nebo kreditní kartu, tak jste se stali závislými na peněžním systému, který byl vytvořen jen fiktivně a ze vzduchu. Na půjčky byly uvaleny jako těžké balvany úrokové sazby a každému dlužníkovi účtují dvojnásobný úrok. Peněžní systém kabaly je jen fiktivní kouřová clona se zrcadly na zotročení lidstva, zatímco si lidé naivně myslí, že jsou svobodní. Nemůžete udělat dostatečně vysokou čáru, abyste správně zobrazili, kolik peněz bylo vytvořených ze vzduchu na zotročení lidstva. Jedná se kvadrilióny. Většina lidí chodí každý den do práce, aby splatila svůj dluh novodobým faraónům. Lidé shánějí peníze, aby splatili dluh systému, který se nedá nikdy splatit!!!

Lidé shánějí peníze, aby splatili dluh systému, který se nedá nikdy splatit

01.05.2024

Rychlá navigace: