Souvislosti, které všude nenajdete

Svědectví Insidera Corey Gooda – 1. část

(Článek 284)

Podle dokumentů "Národní bezpečnostní agentury", které uvolnil Edward Snowden, zpravodajské agentury a vojenská komunita běžně ukrývají své nejutajenější programy pod méně utajované "krycí" programy. Coreyho svědectví přináší další podrobnosti o tom, jak jsou jednotlivé větve americké armády zapojeny do těchto utajovaných kosmických programů, které ještě používají tradiční technologie pohonu raket. Dobrým příkladem je USAF X-37B, která byla vypuštěna do vesmíru, aby zde plnila tajnou misi po dobu dvou let. Všichni, kteří jsou součástí nějakého tajného programu letectva, opravdu věří, že jsou zapojeni do nejvyšší úrovně kosmických technologií. Podle Corey Gooda tomu tak ale zdaleka není. Program X-37B, jakož i provozovatelé jiných amerických kosmických programů používají zastaralé kosmické technologie pohonu plavidel. To je známo pouze vybraným jedincům z vedení armády, kteří jsou informováni o utajovaných kosmických programech. V těchto programech (v období 1987 – 2007) Corey pracoval po více než dvacet let.

Tato situace je podobná té v oblasti "Area 51", kde se nacházejí dvě tajná zařízení s různými programy na odlišných úrovních utajení. Na základně "Area 51 Groom Lake" jsou špionážní letadla a další pokročilé aeronautické projekty vyvíjeny společně s "Lockheed Martin" a dalšímí leteckými společnostmi. Na přilehlé základně "Papoose Lake facility, S4", jsou v utajení zkoumány antigravitační technologie, vycházející z vyproštěných mimozemských technologií. Armáda a korporátní personál za základny "Area 51 Groom Lake" skutečně věří, že pracují s nejvyvinutějšími leteckými kosmickými technologiemi a nemají žádnou potuchu o tom, co se děje na základně S4.

Corey při svých vystoupeních prozradil: "Na Měsíci, ve "velvyslaneckých zónách", žijí desítky mimozemských skupin. Jejich uniformy a obleky dělaly dojem, že jejich uživatelé jsou nazí, ale byly na jejich tělech jen tak elasticky upnuté. Na Měsíci těsně u povrchu je velmi řídká atmosféra, která je nedýchatelná, ale není všude konstantní. Je v ní plno jemného prachu, který by vám roztrhal plíce, kdybyste byli tak nerozumní a chtěli to zkusit. Prach a krystalky ledu vytvářejí v atmosféře někdy velmi zajímavé jevy. Mnoho lidí, kteří provádí dálkové vnímání, má zkušenost, že se dostanou na Měsíci na místo, jakési shromaždiště, dříve než mohou pokračovat dále do Sluneční soustavy a mimo ni. Je to docela běžné i já sám jsem to zažil. Měsíc je rozdělen na diplomatické zóny a konflikty nejsou tolerovány ani na něm, ani v jeho okolí. Toto měsíční diplomatické teritorium je vysoce respektováno a žádná skupina nepřekročí jeho hranice. Apollo zřejmě zvolilo pro přistání některou z těchto diplomatických zón a nejpravděpodobněji přistálo na území skupiny, které se to nelíbilo. S největší pravděpodobností byli kosmonauti striktně požádáni (ať již se dostali na území kterékoli z těchto skupin), aby odešli a již se tam nevraceli.

Pečlivě hlídaná a tajná základna se nachází cca v pozici 10.00 hod. na zadní straně Měsíce. Smí tam pouze "Temná flotila" a někteří členové personálu ICC a také Drakoniánské spojenecké síly. Někteří amatérští astronomové několikrát zachytili na video roje plavidel vylétajících z této základny. Předpokládá se, že základna sahá hluboko pod povrch Měsíce, stejně jako je to u LOC (Lunárního operačního velení).

Na měsíčním povrchu je mnoho ruin z pradávných katastrof a válek. Zůstaly zde jako připomínka jednak na "Starověké stavitele" a také na dlouhotrvající mír, který je na Měsíci udržován. Někdy jsou starověké ruiny otevřeny pro návštěvy, ale většinou jsou "chráněny" a jsou nepřístupné. Nerozumím přesně tomu proč to tak je, ale tyto úžasné ruiny jsou drženy ve velké úctě".

Svědectví Insidera Corey Gooda – 1. část

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

10.05.2019

Rychlá navigace: