Souvislosti, které všude nenajdete

Svědectví Insidera Corey Gooda o Marsu – 1. část

(Článek 287)

Už v 60.tých letech Němci úspěšně postavili základnu na Marsu a bytosti Draco jim v tomto všem vydatně pomáhaly. Němci zde objevili zříceniny starověkých stavitelů. Ty nejzajímavější byly určeny pro velmi vysoké bytosti. Kamenná křesla a dveře byly určeny pro bytosti 20 – 25 metrů. Němci jim říkali trůny, ale trůny to nebyly. Šlo o řady sedadel podél stěn. Původně měly sedadla na sobě znaky, symboly a nápisy, ale někdo je z nějakého důvodu odstranil. Rasy starodávných stavitelů přilétly v minulosti do naší sluneční soustavy a pak tu bojovaly o kontrolu nad celou sluneční soustavou. Toto probíhalo tisíce let. Jejich stavby byly nalezeny po celé sluneční soustavě. Kontrola nad touto oblastí je velmi žádaná, protože hned za naší sluneční soustavou je portálový systém, který je součástí rozsáhlé kosmické sítě. Tento portálový systém směřuje nejen do ostatních hvězdných systémů v naší galaxii, ale i do jiných galaxií. Naše planeta prožila v minulosti více kolonizací a historií, než většina jiných. Mimozemšťané nám sdělili, že jsme jako oáza na kosmické hedvábné stezce.

Mars byl původně Měsícem Super Země, která existovala tam, kde se nyní nachází pás asteroidů. Mars měl oceány a velmi hustou atmosféru. Po kosmické katastrofě je dnes polovina Marsu plná kráterů a také obsahuje šokový křemen. První část je kladně nabitá a druhá část je nabitá záporně. Ve vzduchu na Marsu je mnoho prachu, obzvlášť v rovníkové oblasti. V severních a jižních oblastech je možno dýchat, ale není to rozumné. Je to jako na vrcholu Mount Everestu. V dnešní době je kolem Marsu obrovské množství satelitů, které postavili lidé, kteří Mars obývají. Někteří jsou potomky německých skupin, kteří vytvořili první kolonie na Marsu v 50.tých letech. Ty se rozrostly po celém Marsu, poté, co Němci převzali kontrolu nad americkým vojensko - průmyslovým komplexem. Na Marsu jsou lávové tunely 10x větší, než na Zemi, které vytváří skvělé prostředí pro obývání a jsou žádanou oblastí pro vytváření základen. Skupiny ICC (konglomerát nadnárodních obchodních korporací) je chtěly využít k tomuto účelu, ale už byly obsazeny jinými mimozemskými skupinami. Jedna z nich byla reptiliánská a druhá hmyzí. V těchto tunelech žijí miliony bytostí. První příchozí Němci se snažili získat tunely pro sebe, ale vzniklé bitvy pro ně nedopadly dobře. Při prvním pokusu o kolonizaci zahynuli a jejich první základny byly zničeny.

Na rovníku Marsu vzniká hodně statické elektřiny, vítr částicemi naráží o povrch, což ničí provoz elektroniky. To znamená, že rovník není dobré místo pro zakládání kolonií. Dnes již sice lze technicky prolétnout písečnými bouřemi, aniž by se zhroutila elektronika, ale v 50.tých letech minulého století to byl pro kolonizátory velký problém a osídlenci tak ničili a ztráceli své technologie. Všechny bytosti, zde žijící, jsou velmi teritoriální a Němci museli tvrdě bránit své osídlené lokality. Až koncem 50.tých let se stali na Marsu dostatečně silnými a dominantními.

Také zde žijí domorodí humanoidi. Vypadají podobně jako my, ale mají načervenalou kůži a jsou velmi mírumilovní. Když Němci postavili blízko nich základnu, tak se raději přestěhovali dál od nich. Němci zde bojovali o území s hmyzími bytostmi. Ty mají kolektivní mysl, a když jsou ve válce, používají hmyzí klony jako drony. Je to taková biologická technologie. Tyto drony ovládají a kontrolují na dálku.

Němci vytvořili "katalog" různých forem života, se kterými se zde setkali. Žijí zde například pavouci ve velikosti ½ člověka a velké housenky, které se vyhřívají na povrchu, když svítí slunce. Na Marsu rostou keře, které jsou velmi silné, krátké, mají purpurové stonky a špičaté listy a jsou velmi ostré. Na listech a větvích jsou trny. V současné době je kladen velký důraz na to, aby planeta nebyla při návštěvách kontaminována biosférou z jiné planety. Dříve tomu tak nebylo a zejména Němci sem zatáhli v přepravovaných bednách různé škůdce, šváby, pavouky, krysy atd., kteří se stali na Marsu docela problémem a kontaminovali ho. Krysy se trochu zvětšily a bez problému přežily. Švábi se zvětšili hodně a nyní jsou velcí jako naše dlaň.

Němci si na Marsu vyvinuli speciální vozidla s vlastní atmosférou, které mají podvozek jako tank a jsou obrněná. Používali je na vyjížďky a jezdili s nimi na expedice, na kterých hledali různé starodávné technologie. Cestovali portály, ale zpočátku nevěděli, že je nutné mít řadu planetárních kalkulací pro jejich správné fungování. Později jim dala jedna mimozemská rasa informace o hyperdimenzionální matematice a pomohla jim tento problém vyřešit. Hyperdimenzionální matematika používá méně čísel, ale více symbolů, které se píšou v tabulce podobně, jako matematické vzorce. Portálem lze přepravovat i těžkou techniku. Vypadají jako bubliny, něco jako fata morgána nad rozehřátou dálnicí. Lze do nich vstoupit z více směrů. Jak do nich vejdeš, ucítíš takový divný pocit. Vcházíš a zároveň jsi do nich vtahován. Pak se do nich zhroutíš a vyjdeš na druhé straně. Jde o rychlé stlačení a expanzi. Je to jakoby sis dal silný magnet na hlavu. Zvedá se ti žaludek a cítíš se zmatený. Pokud se transportují předměty, vypadá to, jako když mizí voda v odtoku.

Svědectví Insidera Corey Gooda o Marsu – 1. část

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

14.05.2019

Rychlá navigace: