Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 10. část

Mezinárodní měnový fond nutí chudé země, aby ožebračovaly své vlastní lidi a přenechaly veškeré přírodní zdroje společnostem řízeným chazarskou mafií. Ale dnes už je evidentní, že se síť kolem této mafie stále více utahuje a bankéři znovu začali padat z budov. Tato situace zde už jednou byla, kdy během jednoho roku "spáchalo sebevraždu" snad 20 vysoce postavených manažerů bank. Nejde o nic jiného, než o zbavování se nepohodlných svědků. Britská tajná služba tvrdí, že bankéři jsou zabíjeni, aby byly zakryty důkazy vedoucí k vysoce postaveným Chazarům a také, aby byly vyinkasovány peníze z pojistek.

Společnost Bílého Draka a její spojenci nabízejí alternativu k nekonečnému dluhovému otroctví, ve kterém se ocitlo lidstvo. Navrhuje jednorázově a okamžitě odstranit všechny dluhy veřejného i soukromého sektoru. Potom chce redistribuovat majetek ukradený lidstvu prostřednictvím korupce řízených světových lídrů a podvodných soukromých centrálních bank. Odhaduje se, že by to znamenalo jednorázovou platbu ve výši 400 000 dolarů pro každého muže, ženu a dítě v USA. Co se týče zbytku světa, jakmile Západ znárodní své centrální banky a odstraní kriminální prvek z bankovního systému, bude možné uskutečnit podobnou kampaň i pro zbývající lidstvo v řádu několika bilionů dolarů, která by definitivně ukončila chudobu a zastavila ničení životního prostředí. To by mohlo být provedeno bez zadlužování a daní, pokud bude zavedena fundovaná, spravedlivá a správná struktura řízení. V tomto duchu je navržen čínský projekt Nové hedvábné stezky (One Belt One Road), který je 60 krát větší než Marshallův plán, je příkladem projektu, který musí začít fungovat zejména na Západě. Je nejvyšší čas odstranit kontrolu fašistické kliky nad celoplanetárním finančním systémem. Lidstvo musí být svobodné, aby mohlo začít vytvářet ideální budoucnost na této planetě.

V USA se mezitím ukázalo, že speciální prokurátor Robert Mueller je synem šéfa gestapa Heinricha Muellera, uvedly zdroje CIA. Zatímco zločiny otce nejsou zločiny syna, tak Robert Mueller bude obžalován kvůli své účasti na krytí pravdy o 11. září, stejně jako za svou účast na vytváření falešné kauzy o "honbě ruských čarodějnic" v USA, říkají zdroje.

Jedno z viditelných znamení blížícího se finančního Resetu je i skutečnost, že v Kongresu USA byl předložen návrh zákona o vystoupení Spojených států z Organizace spojených národů a vytvoření nové OSN mimo území USA. Nezapomeňte na to, že OSN je soukromá společnost a není skutečným zástupcem lidu na světě. Zdravé části OSN budou převzaty do nové OSN, která bude mít centrálu v Asii, případně v Laosu, podle zdrojů Asijské tajné společnosti. Čištění OSN začalo vyšetřováním korupce ve Světové zdravotnické organizaci (WHO), které se týká zneužívání finančních prostředků poskytnutých na Ebolu. WHO je také obviňována z rasismu a sexismu. S pokračujícím vyšetřováním se svět dozví o její roli v předstírání, manipulaci s fakty, skutečné příčině pandemií, podpoře kampaní na očkování a prodeje léků výměnou za úplatky.
Zpráva Institutu mezinárodních financí z minulého týdne ukazuje, že systém babylonského dluhového otroctví přinesl lidstvu dluh 318 % světového HDP, což odpovídá 244 bilionům dolarů. Zatímco 46 % obyvatel planety žije za méně než 5,5 dolarů denně, nejbohatších 6 lidí vlastní tolik, jako 50 % nejchudších. A tak super-bohatí nás stále více okrádají, ti nejchudší z chudých jsou nuceni krást z přírody. Ale už toho bylo dost.

Také není pochyb o tom, že mnoho dětí bylo a je prodáváno na orgány a "extrakty". Vládnoucí třída s námi zachází jako s dobytkem, jakoby stále nemohli uvěřit, že jejich nadvláda končí, celá planeta Země ale nezadržitelně směřuje k osvobození.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 10. část

30.10.2019

Rychlá navigace: