Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 9. část

Kardinál George Pell byl odsouzen australským soudem za sexuální zneužívání dětí, a následně byl propuštěn papežem Františkem, protože je prý údajně už "starší". To je obrovská zpráva v tajném světě financí, protože Pell byl osobou pověřenou finančními záležitostmi ve Vatikánu, a tudíž byl tajným správcem peněz většiny světových vládních vůdců, které má Vatikán na výplatní pásce, říkají zdroje z lóže P2 a CIA. Když většina vládců světa získá moc, tak je navštíví úředník z Vatikánské banky, který jim předá bankovní knihu s astronomickým číslem (pro velké země miliarda dolarů a více, méně pro menší země). Pak je jim řečeno: "Vítejte ve světě bohatých" a jemně jim je připomenuto, že pokud odmítnou přijmout peníze, budou "odstraněni" (dostávají nabídku se slovy: "Peníze nebo olovo"). Jedná se o starodávnou volbu mezi stříbrem nebo olovem, které dovolovalo vatikánské zednářské lóži P2, řízené potomky Césara, tajně řídit většinu světových vlád.

Dvě stovky vůdců, kteří jsou všichni otroci tohoto systému, podporují podvodnou dohodu o kysličníku uhlíku, který údajně způsobuje "globální oteplování", souhlasně potvrdily zdroje lóže P2 a CIA.

Byla jmenovaná nová hlava Výboru: "13 vládnoucích pokrevních linií". V jejím prohlášení stojí, že Habsburská dynastie a její odnože, většinou kriminální psychopati, ponesou zodpovědnost za stovky let trvající genocidu, kterou snižovali počet obyvatel na planetě. Genocida je těžký zločin proti samotné podstatě lidskosti a všem ostatním živým ekosystémům. Habsburkové tvrdí, že jsou potomky císařů, a jsou tak součástí rodinné dynastie, která se podílí na ovládání zednářské lóže P2, Vatikánu a mnoha takzvaných světových vůdců – sdělily zdroje z P2. V tomto prohlášení se dále dočteme že: "Třináct vládnoucích pokrevních linií musí přejít na jinou vojenskou strategii, aby vyčistilo vzniklou hnilobu, aby mohli všichni lidé žít v klidu a míru a mohli si opět vzít zpět minulost, přítomnost, a to nejdůležitější – budoucnost, která musí patřit všem". Zdroj také uvedl, že to byl právě Výbor 300, který podpořil nový kvantový finanční systém (QFS), který má nahradit současný finanční systém. O tomto nám už dlouho podávají zprávy informační zdroje z Pentagonu. Tento nový systém by měl pomoci naplánovat a financovat masivní kampaň k zastavení ničení životního prostředí a ukončení chudoby na planetě.

Svědectví Výboru pro dohled a vládní reformu amerického Kongresu jasně ukázal, že Clintonova nadace byla obrovským zločineckým podnikem, který vyměnil vládní náklonnost za úplatky. Vědomá část veřejnosti o tom již dlouho ví a zdá se, že právní postihy už nejsou daleko.

Faktem je, že nikdo neví, kdy se Ježíš Kristus narodil, takže křesťanská církev si přisvojila starý svátek Slunce a nahradila Slunce Ježíšem. Jde o to, že Slunce se nachází nejseverněji 21. prosince, což je zimní slunovrat. Zdá se, že tři dny zůstává Slunce na stejném místě, a pak 25. prosince začíná putovat dále na jih, což znamená započetí nového slunečního roku. Křesťanská církev by měla lidem pravdu o Vánocích přiznat. Také není náhoda, že datum svátků Mikuláše, Vánoc a Tří Králů nese v sobě tolik šestek, 6. 12., 24. 12. a 6. 1. Zejména datum Vánoc obsahuje v sobě šest šestek, a tak lidé v tento čas oslavují hmotný matrix. Nakupování dárků (hmoty) to jen potvrzuje.

Satanští oligarchové jsou postupně odstraňováni zejména za to, že se dopustili zásadní chyby, když se rozhodli provést svůj zvrhlý plán a rozhodli se zabít 90% světové populace, kterou nazvali "zbytečnými jedlíky". Zavražděny měly být paradoxně i rodiny lidí, které si najali jako svou osobní ochranku. To je důvod, proč žoldnéři z Blackwater uveřejnili nedávno reklamu, ve které varují: "přicházíme". Fašističtí vládci korporací si musí uvědomit, že by bylo mnohem výhodnější změnit "zbytečné jedlíky" na užitečné jedlíky, než je zabít. Měli by chápat, že vysoká hustota obyvatelstva je slučitelná s panenskou přírodou, pokud existuje dobrá vláda. To lze vidět na místech, jako je Japonsko a Kuba. Vláda Spojených států zveřejnila, že již neuznává EU za legitimní vládu a snížila diplomatický status velvyslance EU. Nyní jsou zástupci EU vedeni již jen jako reprezentanti mezinárodní organizace.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 9. část

29.10.2019

Rychlá navigace: