Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 8. část

Na tomto místě je třeba poukázat na to, že při odstraňování chazarské mafie od moci jde o víc, jako o to "dostat zlé lidi". Jde o záchranu planety a osvobození lidstva z dlouhodobého otroctví. Současné (západní) planetární vedení způsobilo největší vymírání živočišných druhů od doby vyhynutí dinosaurů před 65 milióny roky a rychlost tohoto vymírání se stále zvyšuje. Až budou tito fanatičtí zločinci zbavení moci, Společnost bílého draka a její spojenci slibují spustit masívní kampaň za několik biliónů dolarů, která ukončí chudobu a zastaví ničení životního prostředí. Se správnou politickou vůlí a celospolečenským odhodláním se toho dá dosáhnout v průběhu několika měsíců. Potom se budou moci začít zveřejňovat všechny skryté technologie a začít přetvářet Zemi na krásnou, kouzelnou a kreativní planetu a také expandovat do Vesmíru. Proto Organizace Spojených národů, EU, NATO i Skupina sedmi (G7) čelí "rozsáhlému útoku". Ano, čelí útoku, protože jejich vedení plánuje a stále se snaží vyvraždit 90 % lidstva. Výsledkem jejich nelidskosti a nekompetentnosti je největší ničení života na planetě všech dob. Samozřejmě jako vždy se chazarská mafie pokouší odvrátit svůj pád vraždami, klamáním, uplácením, mlžením a kličkováním, aby zůstala dále u moci.

Jakmile padne brazilský zločinecký režim, zůstane největší chazarskou základnou německý režim Angely Merkelové, francouzský loutkový režim prezidenta Emmanuela Macrona, loutkový režim Šinzóa Abeho v Japonsku a samozřejmě, arcizločinecký a nacistický režim Benjamina Netanjahua v Izraeli. Jakmile padnou i oni, "planetární hra" skončí. Pak dojde na globální restart měny, masové zatýkání protilidských a satanistických zločinců a geopolitické rezoluce. Zdroje MI6 uvádějí, že útok na Fukušimu byl neúspěšným pokusem udržet vlastníky skupiny G7 u moci. Nyní se ale západní lídři snaží vytvořit jednotnou frontu při rokováních s asijskými tajnými společnostmi o vytvoření světové vlády. V rámci tohoto procesu je Výbor 300, kterému dominují příslušníci evropských královských rodů (v čele s královnou Alžbětou), ochoten přenechat každodenní řízení těchto rokování americké vojenské vládě, zastoupené Trumpem, uvádí informované zdroje.

Titulní fotografie ukazuje, jak se všichni lídři NATO dívají jedním směrem, zatímco Trump se dívá druhým směrem. Byla bezpochyby naaranžovaná, s cílem poslat zprávu informovaným a ukazuje, že tito "lídři" včetně Trumpa, ve skutečnosti dostávají rozkazy z jiných míst. A mimo jiné má Trump symbolicky na krku červenou kravatu bijící do očí. Lépe nešel snímek skutečně naaranžovat...

Pro každého racionálního pozorovatele je zřejmé, že NATO nemá žádnou užitečnou funkci kromě lobování ve prospěch zbrojních společností. Celá struktura propagandy a lži, ve kterých je Rusko prezentované jako agresor a hrozba pro Evropu, se vyznačuje dvojitým chazarským metrem, bez reálného základu. Proto racionálně uvažující evropské státy budou určitě raději vynakládat své peníze na něco jiného, než na vojensko-průmyslové nástroje masového vraždění.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 8. část

28.10.2019

Rychlá navigace: