Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 7. část

Zdroj z lóže P2 mi také sdělil, že "světový finanční systém dokázal vytvořit finanční dluhy ve výši 1,4 trilionu (1400 bilionů) dolarů oproti světovému HDP, které je nižší než 100 bilionů dolarů (nejméně 14ti násobek celoplanetárního HDP)". Toto je tak monstrózní finanční schodek, že ho nemůže ovládat algoritmus žádné centrální banky. Moc dobře to vědí, jak americký FED, tak i Evropská centrální banka, ale i Číňané. Je to důsledek zničující finanční války mezi Asií a Západem, což vede k neustálému vytváření nových peněz způsobem, který vede pouze k explodování celého finančního systému. Jako nabídku míru nabízí lóže P2 dluhopis, který je podložen 46 000 tunami zlata. Navzdory této mírové nabídce je faktem, že lóže P2 a její členové jsou velmi nekompetentní k vládnutí na této planetě. Podporovali lidskou bídu, organizovali nekonečné války a jsou zodpovědní za ničení velkého kusu přírody. Proto je třeba, aby jejich nabídka nebyla přijata a pokračoval s nimi boj tak dlouho, dokud nedojde k jejich absolutní a bezpodmínečné kapitulaci.

Chazarská mafie se neustále pokouší zahájit třetí světovou válku. Stejný cíl měl "Izraelský útok pod falešnou vlajkou proti americkému námořnictvu, ze kterého měl být obviněn Írán, a který byl zastaven", říkají zdroje Pentagonu. Dalším chazarským mafiánem, který bude časem odstraněn, je francouzský prezident – otrok Rothschilda – Emmanuel Macron. Masové demonstrace ve Francii proti Macronovi se nadále stupňují, přičemž 84 % veřejnosti podporuje tyto demonstrace. Zločinci Macronova režimu používají agenty provokatéry k vytváření násilných incidentů jako záminku k prohlášení stanného práva. Francouzští protestující však zveřejnili videa, která dokazují, že násilní protestující skutečně pracují pro policii. Francouzské opoziční zdroje uvádí, že Macron najal více než 10 000 zahraničních žoldnéřů, aby jej ochránili.

Také v Austrálii se udál nějaký druh esoterické bitvy, v níž byly použity některé energetické zbraně. Titulní fotografie dokumentují tento masivní útok energetických zbraní (DEW = Directed Energy Weapons), který zažehl požáry v Queenslandu. Začíná to být horké a můžeme očekávat mnohem víc, protože bitva o osvobození lidstva z Babylonského dluhového otroctví nezadržitelně pokračuje a doufejme, že nakonec povede k vítězství a ke svobodě celého lidstva.

V Evropě se vlády v Rakousku, Itálii, Švédsku a jinde probouzejí a začínají si uvědomovat skutečnost, že tzv. uprchlická krize je skutečně invazí muslimů. To není přehnané, jelikož více než 60% z přibližně pěti milionů uprchlíků, kteří přišli do Evropy od roku 2013, jsou muži. Jinak řečeno, armáda tří miliónů muslimských mužů v bojeschopném věku vtrhla "tajně" do Evropy. Tyto statistiky pocházejí z Eurostatu. Toto není náhodná souhra okolností. "Utečencům" jsou předávány falešné doklady; například muži z Afghánistánu a Pákistánu dostanou peníze na cestovní výdaje a přídavky, stejně jako falešné syrské cestovní pasy od samozvaných sociálních inženýrů z Lóže P2, kteří stojí za touto krizí. Již dříve nám bylo řečeno, když jsme před několika lety navštívili v Itálii Lóži P2, že jejich plánem je přinutit islám a křesťanství bojovat navzájem, aby se nakonec spojily do jednoho světového náboženství a oni ho mohli zase ovládat.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 7. část

27.10.2019

Rychlá navigace: