Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 6. část

Ano, ještěrky nechtějí ztratit soukromou "Federální banku", prostřednictvím které kontrolují celý svět. Sice mají technologie, aby např. Ježíš nebo kdokoliv jiný, koho chtějí, mluvil s vámi ve vaší hlavě nebo umí vytvořit hologram Ježíše, anděla či mimozemšťana, který se před vámi objeví a předá vám osobní zprávu, ale planeta Země je již několik let v režimu "uzamčení", takže se (ještěrky) nemohou dostat z planety a nikdo se nemůže dostat dovnitř, aby je "vyzvedl". Také žádná země již nechce půjčovat peníze korporaci – Spojených států. Čína drží obrovské plochy půdy v celé Americe jako zajištění, až je to neskutečné. Nechme tuto velkou šachovou partii dál probíhat a věřme v konečný pozitivní výsledek. Společnost bílého draka (SBD) nabídla chazarské mafii za těchto okolností cestu z této situace. Jediné, co musí Chazaři udělat, je uvolnit konstruktivně 40 biliónů dolarů k financování úkolů budoucí plánovací agentury. Tato suma umožní celoplanetárně ukončit chudobu, zastavení ničení životního prostředí a financování lidské expanze do Vesmíru. Alternativou, která jim hrozí, je ovšem smrt pro všechny chazarské gangstery, kteří jsou zapojeni do podvodů centrální banky a babylonského systému dluhového otroctví celého lidstva.

Důležité oznámení Rothschildů, které vydali dne 24. října 2018, že vystupují z poručnictví neboli ze spravování peněz jiných lidí, je nesmírně významným historickým obratem, který zatím zůstal téměř bez povšimnutí veřejnosti. V roce 1769 Mayer Rothschild, zakladatel dynastie, nejprve začal spravovat peníze pro královskou rodinu. Nyní, o sedm generací později, jeho potomek Alexandr de Rothschild byl donucen z této obchodní činnosti odejít kvůli několika mezinárodním vyšetřováním a trestním činnostem, v jejichž centru figuruje tato zločinecká rodina, říkají zdroje Pentagonu. To znamená, že po 250 letech se konečně západní finanční systém začíná osvobozovat od finanční kontroly a zvůle Rothschildů.

Jsme svědky obrovské zlomové události, Zednářská lóže P2 – uctívači Černého Slunce a tvůrci fašismu i komunismu žádají o mír, říkají zdroje Společnosti Bílého Draka. To, co přichází s odstraněním rodiny Rothschildů z pozice kontroly centrálních bank, znamená, že se svět chystá vstoupit do zcela nové vývojové etapy. Zednářská lóže P2 navrhuje, aby svět "byl veden triumvirátem synů Černého Slunce, synů Velkého Hora a synů Draka", podle návrhu Vincenza Mazzary, rytíře Německých rytířů a nejvyššího člena lóže P2, který kontaktoval SBD. "Synové Černého Slunce" označující se jako lóže P2, dávají příkazy papeži a 1,5 milionu tzv. katolíků. "Synové velkého Hora" se odkazují na oko v horní části pyramidy na americké jednodolarové bankovce a jsou spojeni s nečleny lóže P2, což znamená, že jsou spojeni se členy skotského ritu a zednářské velkolóže Grand Orient, kteří ovládají většinu anglicky a francouzsky hovořícího světa. "Synové draka" jsou zase spojeni s Asijskými tajnými společnostmi, které ovládají většinu východní Asie.

V tomto okamžiku je většina čtenářů pravděpodobně a správně znechucena myšlenkou, že tři tajné společnosti se spolčují, aby nadále tajně vládly lidem. SBD ovšem chce, aby bylo vše transparentní a s plnou účastí veřejnosti. Nicméně lóže P2 je zatím velmi mocná. Předem řekli, že se chystají vyhodit papeže "Maledikta" (Benedikt XVI.) a učinili tak. P2 se také pochlubila SBD, že jsou zodpovědní za útok na Fukushimu 11. března 2011 prostřednictvím tsunami. Takže skutečnost, že nyní žádají o mír, znamená, že vědí, že síť kolem nich se nezadržitelně stahuje.

Oficiální oznámení smrti G. Bushe bylo v procesu osvobozování velmi důležité, protože na rozdíl od ostatních členů jeho skupiny, jako je Hillary Clintonová nebo Bush Junior, měl Bush Senior velký vliv a úctu na vrcholných místech amerického vojensko-průmyslového komplexu. S jeho odchodem ztratily tyto struktury poslední ochranu. Připomeňme si ale, kdo to byl. Je například dobře známá jeho angažovanost ve věci atentátu na Kennedyho. Zdroje z MI6 zase popisují, že když odjel rybařit do státu Maine (severovýchod USA) v červenci 2007 s ruským prezidentem Vladimírem Putinem, tak mu Bush navrhl, aby zahájili novou studenou válku, ve které bude Rusko předstírat, že je čínským spojencem. S využitím této studené války a společného maskování chtěl, aby země G7, Rusko a Japonsko zvýšily své vojenské rozpočty, a pak zaútočili na Čínu a rozdělili si její území na šest zemí. Samozřejmě, až do nedávné doby to bylo jen navržené tajné spiknutí, které následovala vehementní falešná protiruská hysterie v korporátních médiích. Dále, v roce 2009 mi důležitý člen zednářské lóže P2 řekl, že Bush byl vůdcem frakce, která chtěla zabít 90% lidstva (tzv. zbytečných jedlíků), zbytek zotročit a vytvořit nacistický "ekologický ráj".

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 6. část

26.10.2019

Rychlá navigace: