Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 5. část

Chazarská mafie mučila, vraždila a rituálně obětovala děti v neskutečně velkém měřítku a světu se to "Aliance" chystá odkrýt hned, jakmile začnou vojenské tribunály. Některé velmi znepokojivé fotky a svědectví uváděná newyorskou policií a CIA ukazují, jaké zlo chazarská mafie ve skutečnosti představuje. Tito lidé jsou mimo jakoukoliv pravdu a smíření a nezaslouží si ani rychlou smrt. Začněme se statistikami FBI o pohřešovaných dětech v USA, aby skeptici nemohli bagatelizovat tyto informace a zabránit odhalování těchto strašných skutků. Jen v roce 2015 zmizelo 442.032 mladistvých, z nich nebylo nalezeno 42.032. Ve srovnání se stejným rokem se v Japonsku ztratilo 17.971 dětí, (což odpovídá 44.927 v USA, pokud přepočítáme toto číslo na základě rozdílu v počtu obyvatel v těchto zemích) ale přitom téměř 99 % z nich bylo nalezeno. Fotografie poslané CIA naznačují, co se stalo s některými z těchto dětí.

Ještě hrozivější je video, které bylo odesláno CIA prostřednictvím služby newyorské policie. Zobrazuje mladou dívku, jejíž tvář údajně Hillary Clintonová v satanském rituálu vyřezala a stáhla z kůže. Varuji vás, je to děsivé a já jsem se na to přestal dívat po dvou minutách. Od různých zdrojů víme, že Hillary Clintonová a další členové elit USA provádějí hrůzné satanské oběti a rituály. Podle mnoha zdrojů a Jonathana Cahna, autora knihy The Paradigm (Paradigma - vzor), byl Baal bůh moci, plodnosti a dětské oběti. Připomeňme si v této souvislosti, že Baalův oblouk byl postaven ve Washingtonu D.C. a stejný Baalův oblouk byl vystaven před různými shromážděními "globalistů", včetně World Government Summit (Summit Světové vlády) ve Spojených arabských emirátech v roce 2017.

Další podporou k zahájení trestního stíhání těchto zločinců je pokračující americko/ruská vojenská akce proti darebáckému státu Izrael, říkají zdroje. Zejména "ruské zbraně pro elektronický boj" jsou zaměřené nejen na to, aby vytvořily bezletovou zónu nad Izraelem, ale také, aby zastavily jejich ICBM (interkontinentální balistické střely), ale také jiné střely, které by mohly být vypuštěny. Taková vojenská operace z jejich strany by znamenala odhalení toho, že Izrael dnes již vlastní jen zastaralý jaderný arzenál, vysvětlují zdroje z Pentagonu. Jinými slovy, Izrael již nemůže používat jaderné zbraně k vydírání a k ochraně satanistů v USA. Zdroje z vatikánské Lóže P2 také potvrzují, že izraelský premiér Benjamin Netanyahu je satanistický masový vrah, který musí být co nejdříve zatčen nebo zabit.

V této souvislosti je zajímavá informace z knihy ve francouzštině od Khashoggiho, která tvrdí, že Židé skutečně pocházejí z Egypta. Jinými slovy se snaží varovat, že nebyli nikým jiným, než Hyksósy, kteří uctívali Seta (Satana, Baala, Molocha). Japonské zdroje zase informovaly USA, že jejich výzkum ukázal, že lidé, kteří jsou nazýváni jako Židé, byli v minulosti rozděleni do dvou frakcí – jedna uctívala Satana a druhá uctívala Jahveho (boha). Tím si zabezpečili neustálou kontrolu nad lidmi v celé šíři spirituální oblasti. (Je to stejný princip, jako když se střídá u moci v USA strana demokratická a republikánská a přitom jsou obě kontrolovány stejnou silou). V každém případě, jeden vysoce postavený důstojník americké armády uvedl, že mezi vysokými hodnostmi je široká shoda na tom, že již nastal čas zlikvidovat všechny chazarské gangstery. A dále řekl: "Kabala používala mnoho let otázky národní bezpečnosti proti všem jejím nepřátelům, takže to samé by se mělo nyní použít proti nim samotným. Je načase začít pořádně sankcionovat klíčové pedofilní osoby Kabaly, které "milovali" děti, pak je mučili a obětovali je Baalovi pro to, aby získali co nejvíce podpory od temné, satanské, spirituální moci."

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 5. část

25.10.2019

Rychlá navigace: