Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 4. část

Švýcarští bankéři v Curychu se poprvé rozhodli poslat vyslance, aby se setkal se Společností Bílého Draka. Vincenzo Mazzara a Leo Zagami ze zednářské lóže P2 už dříve informovali o tom, že přijímali příkazy od mimozemšťanů se sídlem ve Švýcarsku, v čele s entitou známou jako "Černé slunce" (Schwarze Sonne = SS). Švýcarský zástupce potvrdil, že jejich vedení přijímalo příkazy od této entity a že ta s nimi komunikuje prostřednictvím "záření gama". Forenzní audit, vycházející z primárních zdrojů, jako jsou: David Rockefeller, Rothschildové, britská královská rodina, asijské tajné společnosti, ad., ukazuje na vytvořenou důmyslnou kontrolní síť na této planetě, která má sídlo ve Švýcarsku.

Zástupci bankovních rodin v Curychu, MI6 (tj. britská královská rodina), Pentagon, CIA, asijské tajné společnosti a ruská FSB řekli Společnosti Bílého Draka, že podporují uskutečnění multibilionové kampaně na ukončení uměle udržované chudoby Kabalou na planetě a zastavení jejich ničení životního prostředí (pralesů, vodních zdrojů i ovzduší). Aby se toto ale mohlo uskutečnit, musí být Kabala zcela odpojena od moci. V USA došlo k "odvolání šéfa televizní stanice CBS Les Moonvesa, což vystrašilo sionisty, protože jeho prastrýc, David Ben-Gurion, byl prvním premiérem Izraele", píše Pentagon. Ben-Gurion byl podle nově odtajněných dokumentů právě tou osobou, která nařídila atentát na Johna Kennedyho. O tom by měla CBS informovat tu zbývající část populace, která stále ještě věří korporátním médiím. Vzhledem k tomu, že chazarská mafie ztrácí sílu po celém světě, je naléhavé, aby různé frakce opozičních stran bojující za osvobození planety, začaly vytvářet konkrétní plány na hladký přechod ke spravedlivější společnosti. Podvodný stát Izrael se pokoušel získat ruskou a čínskou ochranu, protože ztrácí kontrolu nad Spojenými státy, ale nebyl úspěšný. Z nedávných veřejných prohlášení BIS (Bank for International Settlements, se sídlem v Basileji, ve Švýcarsku) lze potvrdit, že již uznávají nefunkčnost svého současného systému – tisku peněz z ničeho a jejich distribuci prostřednictvím spolčených zasvěcených osob a společností, čímž by celý svět směřoval zákonitě ke katastrofickému kolapsu. Řečeno slovy BIS, "jejich hlava je v ohni a jejich nohy zmrznou". To lze přeložit tak, že super-bohatí se stávají ještě bohatší, zatímco zbytek světové populace trpí bídou a část lidstva umírá hlady.

SBD znovu zdůraznila svůj cíl, že jubileum (celosvětové odpuštění dluhů) je jediné možné řešení celé situace. Globální finanční reset by měl zahrnovat jednorázové odepsání veškerých dluhů (státních, veřejných, soukromých a přerozdělení nezákonně získaných aktiv prostřednictvím systému fiat měn. Konečným výsledkem by měl být stav, ve kterém všichni na Zemi vlastní svůj domov a nemají žádný dluh. Jedná se o jednorázovou událost, a pokud by po tomto jubilejním roce někdo prodal svůj domov a koupil si za něj drogy a pak skončil jako bezdomovec, tak by již neměl nárok na další pomoc. SBD také navrhla zřídit Agenturu pro budoucí plánování, která by pomohla koordinovat kampaň ve výši několika biliónů dolarů s cílem ukončit chudobu, zastavit ničení životního prostředí a uvolnit potlačené technologie. V této souvislosti je zajímavé, že švýcarské, francouzské a britské pobočky rodiny Rothschildovců otevřely komunikační linky se Společností Bílého draka, aby se informovaly, zda není pozdě na jejich kapitulaci, přijetí pravdy a tak zmírnění dopadu svých činů. Je zřejmé, že reálná hrozba vojenských tribunálů a popravčích čet je donutila si uvědomit, že se pro ně planetární hra skutečně skončí, jestliže neudělají vůči lidstvu něco vstřícného. Při schůzce s některými členy zednářské lože P2 v Itálii, která uctívá "Černé slunce", mi byla mimo jiné ukázána technologie, kterou oni dokážou promítat na oblohu obrázky o velikosti několika kilometrů. Jinými slovy, existuje velmi reálná možnost, že nyní, když se nepodařil tvrdému jádru Kabaly atentát na Trumpa, by tato vysoce negativní frakce mohla použít hologramy pro scénář projekce falešné invaze mimozemšťanů, o kterém kdysi hovořil Henry Kissinger.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 4. část

24.10.2019

Rychlá navigace: