Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 16. část

I japonská armáda je připravena zasáhnout proti chazarským sionistickým loutkám, když oficiálně začala nová éra "Reiwa", říká několik generálů, kteří se obrátili na Společnost Bílého draka. Název Reiwa lze přeložit jako "doba zdůrazňující harmonické japonství". Tato volba byla zčásti inspirována reakcí na pokusy chazarské mafie prodat Japonsko Číňanům výměnou za ochranu, říkají japonské pravicové zdroje.

Stojí za zmínku, že i zednáři z Lóže P2 nedávno slíbili spolupracovat s Asijskými tajnými společnostmi. Zdá se, že přinejmenším události v Itálii to potvrzují. Například, Itálie se stala první zemí G7, která formálně souhlasí s tím, že se připojí k masivní iniciativě Číny – k nové hedvábné stezce (Belt and Road Initiative = BRI), v hodnotě 21 bilionů dolarů. Italské zdroje konstatují, že jejich rozhodnutí učinilo nevyhnutelným to, že i ostatní země G7 je budou následovat a postupně vstupovat do tohoto velkolepého projektu. Německá kancléřka Angela Merkelová již pronesla kladné komentáře o vstupu do projektu BRI. Německo se ale v současné době snaží zvrátit výsledky druhé světové války tím, že chce plně převzít Francii. Francouzské odbojové síly stojící ve skutečnosti za protestním hnutím žluté vesty tvrdí, že jejich zemi Německo již převzalo. Na rozdíl od druhé světové války, tentokrát použili dluhopisy a ne bomby. Skutečnost, že Německo a Francie začaly spojovat své parlamenty a vojenské síly do jediné organizace, je veřejným důkazem, že se toto už skutečně děje.

Banka pro mezinárodní vyrovnání (BIS), centrální banka centrálních bank, v tichosti oznámila (což bylo uveřejněno v podstatě jen v italském tisku), že zlato bude opět považováno za hotovostní ekvivalent k americkému dolaru nebo euru. Takže zde vidíme také určitý vývoj. Toto jde přímo proti rozhodnutí Richarda Nixona z roku 1971 o odpojení amerického dolaru od zlata (zrušení zlatého standardu). To nám ukazuje, že BIS akceptuje vyzyvatele petrodolaru, tedy obchodování s čínskými ropnými futures podložené zlatem (futures je smlouva mezi dvěma stranami o budoucím obchodě za přesně stanovených podmínek k určitému datumu).
Pentagon potvrdil, že kvantový finanční systém (QFS), globální měnový reset (GCR) a vznik zlatem podložených měn, jsou další známky úpadku petrodolarového systému. Nezadržitelně vzniká multipolární svět, ve kterém USA ztrácejí své dominantní postavení, přiznávají zdroje. Ztráta americké moci byla potvrzena četnými událostmi, jako je selhání pokusů o blokádu firmy Huawei, Íránu i Venezuely.

Bude-li svět plně požadovat měnu podloženou zlatem, režim ve Washingtonu DC se rychle zhroutí. Jen v tomto roce jsou například Spojené státy na cestě ke schodku obchodní bilance ve výši 920 miliard dolarů, což odpovídá téměř 20 000 tunám zlata. Financování předpokládaného rozpočtového deficitu USA ve výši 1,3 bilionu dolarů by více než zdvojnásobilo množství zlata potřebného k udržení falešné chazarské vlády USA. Chazarská mafie stále zkouší všechno možné a vše, co je v její moci, aby zabránila bankrotu Washingtonu, D.C. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu po příletu do USA dostal příkaz opustit USA a během své návštěvy mu nebylo dovoleno přednášet v AIPAC (Výboru pro americko-izraelské veřejné záležitosti) ani lobbovat.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 16. část

04.11.2019

Rychlá navigace: