Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 17. část

Také používání softwaru v letadlech chazarskou mafií pro dálkové únosy a k havárii etiopských a indonéských dopravních letadel má v poslední době obrovské důsledky. Zdroje Pentagonu říkají, že "Skandál Boeingu 737" může vést ke zrušení certifikací, k ukončení výroby nebo až ke vzniku zcela nového typu tryskového letadla navrženého od nuly. To by společnost přinutilo stavět lepší a bezpečnější letadla. Je dosti nepravděpodobné, že by vedoucí pracovníci vojensko-průmyslového komplexu unikli odpovědnosti. Úřady po celém světě znovu přezkoumávají všechny podezřelé havárie leteckých společností, uvádí zdroje CIA. Například vlády Nizozemí, Ruska, Austrálie a Malajsie začaly spolupracovat, aby zjistily, co se skutečně stalo s letem Malajsia Airlines číslo 370/17. Kola spravedlnosti se neustále přibližují k šéfům chazarské mafie, kteří havárie těchto letadel nařídili. Skutečnost, že tato vyšetřování jsou vůbec povolena, je důkazem, že chazarská mafie ztratila moc na velmi zásadní úrovni. Až se historici ohlédnou za současnými událostmi, pravděpodobně je popíší jako grandiózní pád Babylonu a jako největší historickou událost za tisíce let. Dokonce to může dopadnout až tak, že se bude muset nějak pojmenovat nová vzniklá éra, která nahradí – Anno Domini (A.D. = léta Páně, našeho letopočtu), protože skrytí "římští císaři" již byli odstaveni od moci a jejich systém babylonského dluhového otroctví se nezadržitelně hroutí.

Společnost Bílého Draka (SBD) dostala možnost použít až tři jaderné hlavice o síle 500 kilotun. To znamená, že by mohli použít odvetu proti jakémukoliv novému útoku na Japonsko a zničit například města Frankfurt, Tel Aviv nebo Zug ve Švýcarsku. Na rozdíl od satanistů však SBD nevěří, že by takové využití masové vraždy nevinných osob vedlo k dosažení jejich politických cílů. Místo toho vysoce postavení lidé v SBD deklarovali, že raději zlikvidují konkrétní viníky. Tvrdí, že neblafují, protože více jak 200 lidí zapojených do masové vraždy ve Fukušimě již bylo popraveno, včetně tzv. "velvyslance" Christophera Stevense a černého papeže Petera Hans Kolvenbacha. Tentokrát by nařízené popravy zahrnovaly všechny vůdce nacistických pokračovatelů chazarské mafie, říkají zdroje SBD. Nový Führer a vedoucí organizace "Černé slunce", který nahradil popraveného George Bushe Sr., je podle japonské vojenské zpravodajské služby – Donatus Langrave Hesse. On je podle několika zdrojů a zdrojů MI6 potomek královny Viktorie a příbuzný Adolfa Hitlera, stejně jako italského císaře Victora Emmanuela. Jeho britští bratranci mu předali zprávu, aby přijal kapitulaci. Toto je zpráva pro něj od SBD: "Vzdejte se, dokud máte stále šanci využít svůj značný talent k záchraně planety, jinak bude vaše genocidní pokrevní linie trvale odstraněna z lidského genomu".

Nyní se podívejme, jaké jsou známky tajné války mezi anglickými a německými frakcemi uvnitř západní elity. Nejzřejmější je samozřejmě zmatek ohledně Brexitu. Britské zpravodajské zdroje říkají, že Brexit se 29. března již legálně udál, a to navzdory tomu, že politici předstírají, že ne. Viditelným znakem toho je skutečnost, že britské pasy vydané po tomto datu už neobsahují zmínku o Evropské unii. Premiérka Theresa May se marně snažila prosadit dohodu, která by Němcům umožnila stále ovládat britský vojenský zpravodajský aparát (Připomenutí – Theresa May a Angela Merkelová jsou sestry, obě dcery Führera Adolfa Hitlera).

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 17. část

05.11.2019

Rychlá navigace: