Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 18. část

Zdroje Pentagonu informují o tom, že jejich vyšetřování nedávné havárie letounu Boeing 737 Ethiopian Airlines ukazuje, že byla provedena dálkovým únosem francouzské a německé tajné služby. Francouzi a jejich němečtí páníčkové byli schopni zabít úředníky OSN, kteří pracovali proti francouzským zájmům v Africe, a zároveň pomohli prodeji letadel Airbusu tím, že zničili pověst svého konkurenta Boeingu. Faktem je, že nyní v důsledku této havárie, Boeing odstraňuje zařízení pro dálkové řízení zneužitelné pro únos ze všech svých letadel, zatímco letadla Airbus toto vybavení mají stále nainstalované.

Připomínáme občanům Izraele, kteří to stále nepochopili: Benjamin Netanjahu pracuje pro ty samé nacisty, kteří prováděli holocaust a zápalné oběti Molochovi (Balovi, Setovi, Satanovi). Připomínáme též těm pověrčivým fanatikům, jejichž mysl je stále pod satanskou kontrolou: Americká armáda již nebude dále bojovat za obranu nečestného státu, ve který se Izrael zvrhl. Probuďte se a čelte realitě. Je konec a je čas začít tvořit nový věk. Existuje mnoho znamení, že tento nový věk již začal. Například návštěva čínského prezidenta Si-Tinpinga změnila pravidla hry. Vyústila v dohodu mezi bankou BIS (centrální bankou centrálních bank) a Čínou o uznání asijského zlata jako měny. Asiaté ovládají asi 85 % známého zlata na světě, ale většina z tohoto zlata byla zařazena na černou listinu západního finančního systému při zrušení zlatého standardu. Reintegrace tohoto zlata do světového finančního systému bude činit obrovský přesun finanční síly směrem pryč od Rothschildů a Chazarů.

Německo a unijní režim 4. říše jsou v obklíčení a čelí kolapsu kvůli masivnímu dluhovému zatížení a odporu lidu v okupovaných státech, jako jsou Francie a Itálie. Spálení katedrály Notre Dame jako oběť Molochovi (Baalovi, Setovi, Satanovi) byl zoufalým pokusem pověrčivých satanistických Chazarů v EU, aby nějakým způsobem zvrátili své osudy. Pro normální lidi je těžké pochopit pověrčivý postoj těchto satanistů, ale dá se to interpretovat tak, že si myslí, že jsou v boji proti dávné bohyni. Proto se rozhodli spálit "Notre Dame" ("Naší Paní"), protože se vztahuje ke jménu Marie, která je křesťanským jménem pro bohyni Isis, která vychovala dítě, než mohlo spirituálně a později i fyzicky porazit Satana. Právě z tohoto pověrčivého důvodu tito satanisté vytvořili děsivou teroristickou organizaci ISIS, aby oslabili spirituální podporu této bohyně v myslích lidstva. Doufali, že obětování Notre Dame by mohlo sjednotit evropské a stejně smýšlející lidi ve světě a pak je shromáždit kolem Rothschildova otroka – prezidenta Emmanuela Macrona, stejně jako se Američané na chvíli semkli kolem George Bushe Jr. po uměle vytvořené hrozbě 11. září. Místo toho, podle více zdrojů z hnutí Žlutých vest, byl ze spirituálně spálené katedrály obviňován Macron a jeho německá loutkovodička.

Zdroje Pentagonu předpovídají, že "Svatá válka 21. století" nebo křížová výprava proti Židům (Chazarské Mafii) bude vedena Ruskem, EU a USA, aby bránily křesťanské hodnoty, za pomoci "umírněných muslimů". Skupina umírněných muslimů tento plán podporuje a jejich cílem je bojovat proti snahám zahájit svatou muslimsko křesťanskou válku a získat poradní status v OSN. Muslimové si jsou plně vědomi toho, že pokus spálit mešitu Al-Aksá v Jeruzalémě ve stejnou dobu, kdy byla zapálena Notre Dame, byla provokace a dílo chazarských satanistů, nikoli křesťanů. Tyto události ukazují, že bitva proti satanské chazarské mafii graduje a má charakter, který přesahuje tradiční politické, náboženské a geografické hranice. Také ruské zdroje FSB již dlouho říkají, že nebudou chránit stát vytvořený stejnými satanisty, kteří během 20. století zabili mnoho desítek milionů Rusů.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 18. část

06.11.2019

Rychlá navigace: