Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 19. část

Pokud Západ nezresetuje finanční systém, stane se svět zcela čínským. Spojené státy mají celkový obchodní deficit ve výši přibližně 15 bilionů USD. To znamená, že cizinci, zejména Číňané a Japonci, kontrolují množství amerických dolarů, které se téměř rovná americkému HDP. To je důvod, proč Čína může lákat svět na projekt novodobé hedvábné stezky (BRI) a Západ si nemůže dovolit nabídnout nic v podobném měřítku, ani na hony vzdáleném. Jediným důvodem, proč USA ještě formálně nezbankrotovaly je, že by to zatím způsobilo třetí světovou válku. V současném finančním systému to však funguje tak, že čím více času uplyne, tím slabší bude v budoucnosti mezinárodní pozice USA.

Čína má také významnou kontrolu nad EU, protože deficit EU ve výši 1,998 bilionů USD se nahromadil od krize banky Lehman v roce 2008. Již 16 zemí Evropy se připojilo k čínské iniciativě BRI a nyní se připojily Řecko, Itálie a Švýcarsko. Francie, Spojené království a Německo jsou jedinými významnými evropskými národy, které zatím vyčkávají.

Západ potřebuje urychleně odstranit satanské parazity, aby mohl sjednotit svůj postup při vyjednávání s Asií o tom, jak bude vypadat nový finanční systém. Je také třeba, aby si naklonil na svoji stranu Rusko. Skutečnost, že prezident Donald Trump poblahopřál zvolenému ukrajinskému prezidentovi Vladimíru Zelenskému podporovanému Ruskem, je jasným znamením, že destruktivní kampaň – "veškerá vina na Rusko" v západní Evropě již skončila. Pouze v případě, že by EU, Rusko a Severní Amerika vytvořily jednotnou frontu, tak by mohly doufat, že budou jednat s Asií z pozice síly během důležitých jednání v nadcházejících měsících, které budou rozhodovat o budoucnosti planety.

Americký dolar ztratil 84% své hodnoty od doby, kdy byl v roce 1971 vyřazen ze zlatého standardu. Od té doby dramaticky klesla skutečná životní úroveň 90-ti procentům Američanů. Finanční reset je projekt změny. Současný systém funguje takticky, zatímco nový systém je vyvíjen strategicky. Oba se nakonec musí spojit. "Je to něco jako výstavba nové dálnice vedle starší silnice", vysvětlil zdroj. "Algoritmus pro jeho celospolečenské nasazení zahrnuje také aktiva mimo účetnictví a částku pro reset dluhů", vysvětluje zasvěcený zdroj. "Výsledná měna bude hybridem stávajících měn", říká. To pravděpodobně vysvětluje, proč se světové měny v poslední době pohybují v úzkém pásmu. Asijský zdroj tajné společnosti uvedl, že Asie se připravuje na novou mezinárodní situaci a buduje své alternativy vůči institucím ovládaným západem, jako je OSN, MMF, Světová banka atd. Poznamenal, že v Laosu probíhá rozsáhlý stavební projekt na vytvoření nového ústředí OSN.

Čínská bilionová iniciativa Hedvábné stezky (Belt and Road Initiative – BRI) získává velkou hybnou sílu a hrozí, že USA budou nakonec jedinou zemí, která nebude její součástí. Ruský prezident Putin na summitu BRI vysvětlil, že Spojené státy jsou izolovány svým rostoucím protekcionismem se všemi těmi nelegitimními jednostrannými uvalenými omezeními na obcházení Rady bezpečnosti OSN. Naproti tomu Putin poznamenal: "Velké euroasijské partnerství a koncept BRI jsou založeny na zásadách a hodnotách, kterým každý rozumí: přirozené úsilí národů žít v míru a harmonii, těžit z volného přístupu k nejnovějším vědeckým úspěchům a inovativní rozvoj při zachování jejich národní kultury a jedinečné duchovní identity".

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 19. část

07.11.2019

Rychlá navigace: