Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 20. část

SBD na svém zasedání s Asijskou tajnou společností navrhla zbankrotování zkorumpovaného a nyní hluboce rozděleného, sionistického politického uskupení jménem WASHINGTON, D.C. Nyní, když Japonsko má nového císaře, bude centrální banka Japonska – Bank of Japan znárodněna a Japonsko bude osvobozeno od chazarské mafie, uvedly japonské pravicové zdroje blízké císaři. Také tato situace přinutí politický establishment Washingtonu D.C. jít do bankrotu dle "Článku 11" a připraví cestu pro obnovu svobodné Republiky Spojených států amerických (nyní vládne chazarská Korporace USA Inc. a v tom je velký rozdíl). Osvobození Japonska bude rozhodujícím vítězstvím lidstva v probíhající skryté a tajné bitvě o planetu Zemi, shodly se zdroje z Asijské tajné společnosti a zdroje CIA. Neúspěch v obchodních jednáních mezi Čínou a americkým režimem v čele s Donaldem Trumpem, bude pravděpodobně brzkým spouštěčem bankrotu Washingtonu, DC. To proto, že bez slibu čínských nákupů amerického zboží v hodnotě "bilionů dolarů" neexistuje způsob, jakým mohou USA zůstat solventní. Vláda USA se snaží předstírat, že je vše v pořádku tím, že vyžene nahoru akciový trh s penězi od Výboru Federálních rezerv, zfalšuje údaje o nezaměstnanosti a provede další zastírací účetní operace, ale popřít skutečnost jim to nepomůže. USA doufala ve velký přísun čínských peněz, ale zdroje z Asijské tajné společnosti tvrdí, že bylo rozhodnuto zastavit financování válkychtivého politického aparátu ovládaného sionisty ve Washingtonu, D.C. I když nový japonský režim bude i nadále kupovat americké pohledávky, které si mohou dovolit kupovat (protože nechtějí, aby Čína převzala svět), nebude to podle japonských zdrojů stačit.

Sionisté celosvětově narazili na tuhý odpor se svými kroky zahájit třetí světovou válku a jejich snaha byla omezena na útoky na malé skupiny, většinou neozbrojených civilistů uvnitř pásma Gazy. Můžete si být jisti, že ale budou v Íránu, Venezuele a jinde tito zoufalí sionisté stále provokovat a vyvolávat napětí.

Systém petrodolaru vytvořený Henry Kissingerem bude převzat asijskými mocnostmi a měna založená na hodnotě ropy bude stát na koši více různých komodit. Tento krok se již uskutečňuje, protože Asii tvoří 60% světové populace a vytváří 46% světového HDP, zatímco Evropa s Amerikou a Austrálií mají dohromady pouze 25% světové populace a vytváří 43% HDP, vysvětlují zdroje Asijské tajné společnosti. Tato čísla jasně ukazují, že již nastal čas k tomu, aby Asie získala vedoucí postavení ve světě, tvrdí zdroje. Čínská iniciativa novodobé hedvábné stezky (Belt and Road Initiative / BRI) s investicemi kolem osmi bilionů dolarů, je čínská vize toho, jak by měl svět fungovat. Jasně říká, že spolupráce na velkých infrastrukturálních projektech, která prospívá všem, je mnohem výhodnější alternativou, než neustálé válečné štvaní sionisty kontrolovaného Západu. Číně se podařilo zapojit do svého projektu již 126 zemí, které pokrývají velkou část světa. Obrovská rozloha těchto zemí ilustruje jak je tento projekt rozsáhlý. Navzdory všem těmto ekonomickým a demografickým okolnostem může však Západ ještě tuto situaci změnit, říkají zdroje Pentagonu. Klíčem je dostat Rusko, Indii a Japonsko na svou palubu. Vstřícným krokem v této strategii bylo předání Japonskem vlastněného stíhacího letounu F-35 do Ruska Kim Čong-unem. Bylo to gesto zaměřené na rozptýlení ruské nedůvěry vůči Spojeným státům, dosud ještě kontrolovaným sionisty. Na tento krok navázal telefonický hovor amerického prezidenta Donalda Trumpa s ruským prezidentem Vladimírem Putinem. V důsledku toho vydala ruská vláda prohlášení, že "prezidenti potvrdili svůj vzájemný závazek začít dialog v různých oblastech, včetně otázek strategické stability". Také zdroje z císařské rodiny Mandžů sdělily, že severokorejský "silný muž" Kim Jong-un byl vybrán jako osoba k předání stíhačky F-35, protože Japonci a Korejci chtějí ruskou podporu pro znovusjednocení Koreje a znovuvytvoření Mandžuské dynastie.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 20. část

08.11.2019

Rychlá navigace: