Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 21. část

Britské společenství Commonwealth nabídne alternativu k současnému propagovanému způsobu myšlení, které tvrdí: "aby jeden získal, druhý musí tratit". Návrhem Commonwealthu je realizovat rozsáhlý projekt s několika biliony dolarů, paralelně s BRI, který však nebude kontrolován Čínou, a který má též ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí. Pro vytvoření tohoto plánu bylo podnětem vydání zprávy OSN, která ukazuje, že lidstvo je na pokraji zničení životního prostředí na Zemi do takové míry, že již ohrožuje svoji základní existenci. Tato zpráva je reálná a nemá již nic společného s falešným globálním oteplováním jako umělým důvodem pro zavedení světové daně z uhlíku pod kontrolou evropské aristokracie. Místo toho popisuje, že hladoví lidé dohnaní k naprosté bídě spalují deštné pralesy a zabíjejí zvířata na potravu, a tak se stávají hlavním důvodem největšího vyhynutí živočišných druhů na Zemi všech dob. Podle této zprávy jsme na pokraji zničení jednoho milionu druhů živočichů a znečištění Země natolik, že za velmi krátkou dobu by se naše planeta mohla stát neobyvatelnou. Předpokladem tohoto plánu je ale odstranění iracionálních světových vůdců od moci, jako je izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Tato zpráva jasně odmítá židovský rasismus a myšlení fanatiků, kteří chtějí zabít 90% lidstva a zbytek zotročit.

V důsledku těchto událostí byla britská premiérka Theresa May "poreferovat" na londýnské metropolitní jednotce závažných trestných činů o své úloze při podpoře technologie 5G, když se jasně ukázalo, že je extrémně škodlivá, říkají zdroje MI6. Zdroj také sdělil, že je to zásadní obrat v postojích v Londýně. Jde o to, že všem odpovědným bylo od počátku známo, jak nebezpečná tato technologie 5G je, zejména pro poškození mitochondriálních struktur buněk, řekl zdroj. "Theresa May je katastrofou a musí co nejdříve skončit. Je ovládána Ritter von Sedwill, německým agentem vystupujícím jako Mark Sedwill", říkají zdroje MI6. Sedwill využívá technologii Siemens k odposlechu všech britských ministrů vlády, uvádí dále zdroj. Tento problém není samozřejmě omezen na Spojené království. Ruské zdroje FSB nám sdělily, že jejich průzkum ukazuje, že 20 milionů Američanů je již zaměřeno pomocí zbraní s řízenou energií, včetně věží pro 4G mobilní telefony. Navzdory všemu se Američané probouzejí a to je právě důvod, proč globalisté vyvíjeli tlak na to, aby se na trhu objevila technologie s vyšší frekvencí 5G.

Když vše shrneme, tak současný globální režim vlády, kontrolovaný chazarskými, satana uctívajícími centrálními bankéři, ničí přírodu, původní svět a snaží se zabít 90% lidstva, aby tento jimi zavedený systém zůstal zachován a oni zůstali u moci. Světová vojenská a zpravodajská komunita je si dobře vědoma všech zdokumentovaných pokusů zabít nás jadernou válkou, biologickými zbraněmi a nyní navíc řízenými energetickými zbraněmi maskovanými jako "5G" (DEW = Directed Energy Weapons). Jedinou možnou reakcí je odstranit jejich kontrolu nad hlavním zdrojem jejich moci – světovými soukromými centrálními bankami.

Americko-čínská obchodní válka, která nejvíce překvapila odborníky, je ve skutečnosti výsledkem dohody mezi Východními a Západními tajnými společnostmi, aby trvale zbavily svět sionistické hrozby, shodlo se více zdrojů. Tím, že se budou chtít zbavit amerických státních dluhopisů, tak tím mohou formálně nechat zkrachovat chazarskou – Korporaci USA.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 21. část

09.11.2019

Rychlá navigace: