Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 23. část

Polská vláda se stala hlavním aktérem anti-sionistického hnutí po pokusech sionistů, kteří Polsko vydírali a požadovali na něm 300 miliard dolarů jako "odškodnění za holocaust". Poláci ale zveřejnili zprávu Červeného kříže o nacistických koncentračních táborech, která tvrdí, že bylo zabito "jen" 271 301 lidí a nikoliv 6 milionů jak tvrdila propaganda. Polská vláda uvedla, že i Polsko samotné bylo obětí nacistických zvěrstev. (Již před několika lety jeden vysoce postavený švýcarský rabín publikoval knihu, ve které uvedl, že s holokaustem to bylo docela jinak, a že Sionisté holokaust velmi rádi zneužívají ke své špinavé hře). Skutečnost, že Poláci stojí nohama na zemi, je v každém případě známkou rostoucího celosvětového odporu vůči Chazarské mafii a její sionistické noční můře. Neustále vzrůstá odpor proti chazarské korporátní kontrole, uvádějí zdroje Pentagonu. Poznamenávají, že kauza proti společnosti Apple, která leží u Nejvyššího soudu, se může stát mezníkem a připravit cestu pro antimonopolní žaloby spotřebitelů a přinutit Ministerstvo spravedlnosti rozpustit technologické obry jako Facebook, Google, Amazon, a dokonce i Apple. Také Monsanto prohrál tři hlavní soudní spory a musel odtajnit používání speciálních operací proti novinářům a oponentům. I na Monsanto a její mateřskou společnost Bayer stále více doléhají zákony karmy.

Nucená rezignace britské premiérky Theresy Mayové (Hitlerovy dcery) se zřejmě stala rozhodujícím zlomem v bitvě o planetu Zemi, souhlasí více zdrojů. Její rezignace již donutila high-tech oligarchy Jeffa Bezose, Marka Zuckerberga a Elona Muska začít mírová jednání se Společností Bílého Draka (SBD), uvedly zdroje zednářské Lóže P2. Mezitím americký prezident Donald Trump strávil víkend v Japonsku při vzpomínce na Memorial Day (Den obětí války), částečně proto, aby se vyhnul atentátu. Abychom pochopili, proč má rezignace Mayové zásadní význam pro rozbití politické patové situace, tak se musíme podívat na skandál FISAgate. V roce 2016 požádali oligarchové z domu Rockefellerů a Clintonů své protějšky z domu Rothschildů ve Velké Británii, aby obešli zákony USA ke špehování Trumpa a vymysleli skandál "Russiagate", k jeho obvinění. Rezignace Mayové znamená, že britští nacističtí (sionističtí) oligarchové, kteří bojovali proti Trumpovi, podle zdrojů z britské královské rodiny, jsou odstřiženi od britské vojenské, zpravodajské a politické mocenské struktury. Tento proces čištění bude postupně probíhat podobně i v USA, uvedly zdroje Pentagonu.

Trump dal Generálnímu prokurátorovi Williamu Barrovi pravomoce k odtajnění, a tím mu zároveň uvolnil ruce k tomu, aby skoncoval se Sionisty, až budou uvolněny spisy o 11. září a 11. březnu (Fukushimě) a o dalších faktech z vojenského zpravodajství, slibují zdroje Pentagonu.

Mnoho oligarchů má ale zatím stále velký vliv. Patrick Wood z webu Technocracy news odkryl Rockefellerovo schéma, které by vypralo 6 bilionů fiat dolarů vytvořených inflací na akciových trzích v 8 700 "zónách příležitostí", které jsou v USA osvobozeny od daní. Poznamenává, že tuto iniciativu zahájil Sean Parker, který zakládal Facebook spolu s Markem Zuckerbergem. Wood zřejmě neví, že Zuckerberg je vnukem Davida Rockefelera. V každém případě Jeff Bezos z Amazonu, Elon Musk z Tesly a Zuckerberg kontaktovali Společnost Bílého draka prostřednictvím zednářské lóže P2 v Itálii, aby navrhli mírovou dohodu, říkají zdroje z lóže P2. Všichni tři se shodují na tom, že je třeba vytvořit nějakou světovou federaci a lidstvo musí mít možnost expandovat do Vesmíru, dodávají zdroje. Souhlasí také s tím, že je třeba se zabývat těmi, kteří blokují pokrok lidstva.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 23. část

11.11.2019

Rychlá navigace: