Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 24. část

Lóže P2 označila izraelského Netanjahu jako jednoho z nepřátel, který musí být "odejit". A také je třeba skoncovat se zarytými sionistickými fanatiky, kteří si stále myslí, že budou uměle vytvářet biblické "konce časů", říkají zdroje. Další velkou otázkou, kterou je třeba vyřešit, je obchodní válka USA a Číny. Zdroje Pentagonu se domnívají, že Trump zatím moudře použil obchodní válku k tomu, aby nechal Čínu vykopat americké společnosti jako Apple, Google, Boeing a Nike, což je donutí vrátit se domů do "MAGA" (Make America Great Again – udělejme Ameriku znova skvělou) což zároveň vytvoří alternativní globální dodavatelský řetězec. Američané se musí poučit ze své vlastní nedávné historie. Koncem osmdesátých let totiž donutili Japonsko, aby zvýšilo hodnotu jenu o více než 100% a v důsledku toho uvalili obrovská cla na japonské zboží s cílem snížit obchodní schodek USA a Japonska. Jediným výsledkem bylo, že se japonská výroba přesunula do zbytku Asie a obchodní schodek USA stále rostl. Vzhledem k tomu, že Japonsko je obsazeno americkou armádou, byli Japonci nuceni kupovat vládní dluhopisy USA a udržet tak USA nad vodou. To ale není případ Číny. I kdyby se výroba měla přesunout z Číny do míst, jako je Vietnam, stejně bude Asie jako celek udržovat obrovský přebytek ve srovnání se Spojenými státy. Jediný způsob, jak Spojené státy mohou ukončit svůj obchodní schodek je, aby se vzdaly dolaru a vydaly vlastní levnější vládní měnu.

Asie jako celek sice nechce nahradit americký imperialismus čínským imperialismem, ale nebude nadále kupovat americké státní dluhopisy na podporu neustálého amerického válečného štvaní. Asijské tajné společnosti přesahující Čínu slibují, že budou pokračovat v boji proti sionistům, dokud nebude činnost této fanatické noční můry trvale ukončena. Jakmile se tak stane, Asiaté a zbytek světa mají v plánu podpořit vojensko-průmyslový komplex, aby se transformoval ze sionistického imperialistického nástroje na mírovou planetární ochranu a sílu pro průzkum Vesmíru.

Lidé s reálnými kontakty ve zpravodajské komunitě tak říkajíc cítí ve vzduchu, že něco velkého přichází. "Jsme velmi blízko konci Korporace USA. Změna je na dosah. Zkorumpované vlády jsou postupně odhalovány a oni buď odstoupí, nebo je rozhořčené lidstvo odstraní.", vysvětluje zdroj CIA v Asii. Tyto změny budou mít také zásadní vliv na skupinu Bilderberg (spjatou s nizozemskou královskou rodinou a jejími členy), protože to znamená, že systém Petrodolaru, který vytvořil významný muž Bilderbergu, Henry Kissinger, je systematicky demontován, říkají britské zdroje a zdroje z Lóže P2. Nizozemská královská rodina čelí existenční krizi, protože její zapojení do kauzy ohledně letu číslo 370/17 malajských aerolinií čelí již veřejnému, oficiálnímu a trestně právnímu postihu. Předseda vlády Malajsie (Mahatir) promluvil v Klubu zahraničních korespondentů Japonska, kde veřejně uznal, že malajský let číslo 370, který zmizel v březnu roku 2014 a let 17, který byl sestřelen v červenci 2014, byl tentýž letoun. Řekl, že Nizozemci odmítli předat černou skříňku z letadla do Malajsie, i když tento let započal v Malajsii a měl malajského pilota. Mahatir také dal jasně najevo, že od počátku je zde politicky motivovaný pokus vinit Rusko ze sestřelení letadla. Ve skutečnosti nizozemští informátoři a další již dříve tajně vynesli informace a odhalili tento vražedný incident. Důvodem, proč jsou tyto skutečnosti nyní vynášeny na světlo, je to, že i veřejné prohlášení ze strany představitele státu potvrdilo, že celá tato špinavá epizoda již nemůže být dále zametána pod koberec. Dalším vyšetřováním se brzy zjistí, že stopy této násilné akce vedou k nacistické části nizozemské královské rodiny. Nizozemský informátor také zveřejnil spoustu zajímavých informací o vztahu mezi nizozemskou královskou rodinou a nacisty, skupinou Bilderberg a EU. Mezi nejvýznamnější informace patří:

  • Nizozemsko zůstalo tajně pod nacistickou vládou od roku 1945.
  • Adolf Eichmann byl zabit, protože plánoval vynést informace související s nacisty.
  • Hitlerův kabinet pokračoval mlčky od 5. května 1945 pod vedením následných nizozemských hlav států Wilhelminy, Juliany a Beatrix a nyní belgického Étienne Davignona, čímž byl nacistický režim převzat Evropskou unií.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 24. část

12.11.2019

Rychlá navigace: