Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 25. část

Panuje velký rozkol mezi frakcí Anglo-Americkou a evropskými fašistickými aristokraty ze skupiny Bilderberg. I Polooficiální zpráva účastníka jednání Bilderbergu potvrzuje, že mezi frakcí EU – vedenou Německem a Anglo-americkou, včetně Itálie, jsou velké neshody. Francouzská tajná služba tvrdí, že byl nalezen důkaz, že nedávné volby do Evropského parlamentu byly zmanipulovány německou frakcí. Poukazují též na články, které oznámily přesné výsledky voleb už před volbami. Také bitva o osvobození Francie pokračuje, dodávají zdroje.

Nizozemští informátoři uveřejnili informace o založení Bilderbergu nacistickou nizozemskou královskou rodinou a o jejím propojení s fašistickou americkou frakcí Rockefellerů, Clintonů, Bushů a dalších satanisticky orientovaných klanů. Mimo jiné uvedli, že Boeing během Druhé světové války vyráběl bombardéry a posílal je do Německa, aby bombardovali Američany. To je pikantní, protože jsme měli 30tiletého veterána Boeingu, Patricka Shanahana, který "nějakou dobu" zastával funkci "úřadujícího ministra obrany" ve Spojených státech, a to i přesto, že všichni skuteční vojenští veteráni opustili Trumpovu administrativu už na začátku tohoto roku.

Intenzivnější cenzura internetových gigantů kryje novou mocenskou vražednou vlnu. Zdroje Pentagonu říkají, že Hillary Clintonová "zavraždila" svého bratra Tonyho Rodhama, aby ho umlčela. Také byli zabiti nepohodlný zástupce šéfa policie v New Yorku Steven Silks a detektiv Joan Calabrese, protože měli k dispozici kopie videa Hillary Clintonové a Humy Abedinové, které mučily a zavraždily mladou dívku. Také byla zabita bývalá senátorka za stát Arkansas – Linda Collins-Smithová. Smithová úzce spolupracovala s ministerstvem vnitra, aby odhalila zpronevěru 27 milionů dolarů, převzatých z dětských pečovatelských služeb Clintonovou nadací, řekly zdroje z vatikánské Lóže P2. Tento dopisovatel nedávno dostal také výhrůžku smrtí včetně jeho rodiny od chazarských nacistů, kteří jsou naštvaní, že zveřejnil jejich zločiny. Tentokrát však už se nebudou moci vyhnout spravedlnosti za tyto vraždy, protože je již příliš mnoho lidí informováno o jejich hrůzných činech a vojenské i speciální síly stojí na straně pravdy a spravedlnosti a postupně budou uplatňovat spravedlnost právně nebo i silově. Skutečnost, že Clintonová musela nařídit zabití svého vlastního bratra, ukazuje, jak blízko k jejímu obvinění už jsou vyšetřovatelé.

Rozpad sionistické kontrolní sítě se stalo již veřejnou záležitostí, protože dokonce i propagandistická korporátní média informovala o útoku na tankery poblíž Ománu, jako o útoku pod falešnou vlajkou. Situace dosáhla již takového bodu, že bývalé americké kolonie jako Německo a Japonsko otevřeně a veřejně v této věci vzdorují americkému prezidentovi a ministrovi zahraničí. Tento neskutečný obrat událostí je srovnatelný s pádem komunismu a Sovětského svazu. Jsme svědky postupného pádu vlády Korporace USA (ovládané chazarskými satanisty) a možná znovuzrození Republiky Spojených států amerických. Ve skutečnosti je to pád tajných rodinných uskupení schovávajících se za monoteismem. Proto musí 13 pokrevních linií, které ovládaly monoteismus (jednobožství) nyní vyjednávat nový systém řízení planety, podle zdrojů z evropských královských rodin a členů Společnosti Bílého draka (SBD). Pokud tato jednání úspěšně proběhnou, bude to ta největší událost v posledních tisíciletích lidských dějin. Pokud se jim to nepodaří, dojde k chaosu a krveprolití, zejména mezi elitou a Gnostickými ilumináty vystupujícími proti pokrevním liniím, dodávají zdroje.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 25. část

13.11.2019

Rychlá navigace: