Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 26. část

Trump hrozí Německu nejrůznějšími sankcemi, pokud nakoupí plyn z Ruska místo z USA (za mnohem vyšší cenu). "To není nic jiného než vydírání a forma nekalé soutěže", řekl mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Faktem je, že Trumpův režim nyní hrozí nebo vykonává sankce vůči Rusku, Íránu, Indii, Turecku, Číně, Severní Koreji, Německu, Venezuele, Japonsku ad. Tyto "sankce" jsou ale ve skutečnosti prázdnou hrozbou. S tolika zeměmi, které neposlouchají, se taková šikana rychle stává izolovanou. To však neznamená, že vojensko-průmyslový finanční komplex USA je bezmocný. Ománský útok sloužil jako diskrétní připomínka, že americká armáda má stále technickou schopnost udusit životně důležité světové obchodní cesty, jako je průliv Hormuz nebo Malacca.

Jak ukázaly obrovské demonstrace v Hongkongu, Asiaté (včetně Indie, ASEAN, Japonska a Korejského poloostrova) nechtějí totální čínskou nadvládu. Asiaté jsou i nadále ochotni a schopni financovat americkou armádu, aby ochránili svoji nezávislost, souhlasí více asijských zdrojů. Zbytek světa také nechce nahradit sionistickou hegemonii čínským totalitarismem. Znamená to, že navzdory tomu, jaká je nyní situace, svět chce zajistit, aby USA i Čína dosáhly stavu, kdy vyhrají oba (win-win).

Sionisté mezitím mávají jako blázni svou kartou zvanou Stuxnet (Stuxnet je počítačový vir na kontrolu průmyslových systémů), ve snaze udržet svůj vliv před zhroucením. Mimo jiné uskutečnili výpadek elektrické energie po celé Argentině, protože se v této zemi připravovalo odstranění sionistického poskoka – prezidenta Mauricia Macriho. Počítačový vir Stuxnet však může být poslední kartou sionistů, protože stále více ztrácejí kontrolu nad médii i finančním systémem (nad armádou už kontrolu ztratili). Posledním vývojem jejich mediálního divadla bylo odhalení falešného íránského aktivisty, který zveřejnil 61 článků v časopise Forbes. I když jsem těchto 61 článků nečetl, je jisté, že se jednalo o účelovou anti-íránskou propagandu. Korporátní sdělovací prostředky neustále vyvolávají strach, zabývají se vraždami a zamlčují skutečné hrozby, kterým nyní čelíme. Stará taktika těchto pokrevních linií rozděl a panuj již ale přestává fungovat.

Pokusy vládnoucích elitních rodin udržet moc vražděním lidí už také selhávají. Velmi pravděpodobné vraždy zástupce šéfa Policie New York Stevena Silksse, veterána detektiva Joe Calabrese a bývalé senátorky Arkansasu Lindy Collins-Smithové měly zastavit probíhající vyšetřování pedofilie v elitních kruzích, ale také selhaly. Ministerstvo spravedlnosti na tyto pokusy reagovalo oznámením o zatčení 1700 podezřelých "lovců dětí".

Sionisté také ztrácí kontrolu nad finančním systémem. Velmi brzy se očekává zhroucení fiat měny a spuštění Kvantového finančního systému (QFS). "Lidé, kteří stojí za QFS nyní jednají se Společností Bílého draka o vytvoření budoucí agentury pro plánování a zahájení masivní kampaně na záchranu planety", říkají zdroje SBD a britské královské rodiny. Nicméně zdroje upřesnily, že změna světa bez světové války nějakou dobu potrvá. Poslední pokus chazarských Satanistů vyvolat třetí světovou válku v Íránu velkolepě selhal. Stalo se, že americký prezident Donald Trump na základě rozkazů satanských chabadských pseudo-židů nařídil masivní útok na Írán 21. června, v den satanského letního slunovratu, ale americká armáda ho odmítla vykonat. Nakonec, jediná oběť požáru přišla v podobě obrovských výbuchů v rafinérii ve Philadelphii, které se uskutečnily ve stejné době, kdy mělo dojít k údajnému útoku Íránu. To se mělo stát, když Írán sestřelil americký dron ve svém vzdušném prostoru, zatímco úmyslně nesestřelil americké letadlo s posádkou, které ho doprovázelo. Aby si Chazaři, Trumpovi loutkovodiči, zachovali tvář, vydali směšné zprávy, že Írán zasáhli "odvetným kybernetickým útokem". To, co ale ve skutečnosti udělali, byl jen "odvetný útok falešných zpráv – FAKE NEWS". Írán byl ve skutečnosti velmi zdrženlivý, vzhledem k tomu, že zařízení na skladování ropy v jeho největším kontejnerovém přístavu byla 5. června zapálena, a když 7. června bylo téměř současně ve dvou přístavech v Perském zálivu zapáleno šest íránských obchodních lodí "zápalnými zařízeními neznámého původu". Zdroje Pentagonu říkají, že pravděpodobným pachatelem těchto útoků je Izrael. Proto byla mezi americkým centrálním velením a íránským námořnictvem zřízena přímá linka, která zajišťuje, aby takovéto provokace třetích stran neměly za následek válku mezi USA a Íránem.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 26. část

14.11.2019

Rychlá navigace: