Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 27. část

Ve spojitosti s íránskou provokací byl vyhozen americký ministr obrany Patrick Shanahan a také, protože se objevil na seznamu lidí, kteří jsou kompromitováni chazarskou mafií, říkají zdroje MI6. Zejména se hluboce podílel na vyzbrojení civilních letadel Boeingem. Jinými slovy, byl zapojen do masové vraždy letu 370/17 Malaysia Air a incidentu jaderného vydírání. Americká armáda zůstala neochotná podporovat tohoto ministra obrany a plnit příkazy administrativy Trumpa. Místo toho armáda vyslala svého zkušeného čelního představitele, bývalého velitele sboru náčelníků štábu – admirála Mike Mullena, aby se postavil proti válce s Íránem, říkají zdroje Pentagonu. Dokonce i dlouholetí stoupenci Trumpa si konečně začínají uvědomovat, že prezident je osobně ohrožen a vydírán satanským kultem Chabad, ke kterému patří jeho zeť Jared Kushner. Tito fanatici věří, že musí vyvolat válku mezi Íránem, Čínou a Ruskem (Gog) a skupinou zemí G-7 (Magog), aby zahájili válku, která zabije 90 procent lidstva a umožní jim zbytek zotročit.

Trump se odráží tam a zpět jako ping-pongový míček. Záleží na tom, zda poslední osoba, s níž mluvil, je americký armádní patriot nebo chazarský satanský gangster.

Ohledně Severní Koreje dostal Trump od americké armády rozumné pokyny. To je důvod, proč severokorejský vůdce Kim Jong-un oznámil, že od prezidenta Trumpa obdržel "dopis s vynikajícím obsahem". Podle zdrojů Společnosti Bílého draka (SBD) v Bílém domě v dopise stojí návrh na sjednocení Korejského poloostrova, kde byla Kimovi nabídnuta symbolická vůdčí role v podobě císaře a zatímco by se jihokorejský prezident Moon Jae-in stal prezidentem zodpovědným za každodenní správu. Americká armáda by si udržela své základny v Jižní Koreii a zůstala by jižně od 38. rovnoběžky ve sjednocené Koreji. Také čínský prezident Xi Jinping přislíbil čínskou ekonomickou pomoc pro sjednocenou Koreu. Zdroje v japonské Yatagarasu, neboli tajné společnosti Trojnohé vrány, tuto skutečnost potvrdily a dodaly, že bude zahájena práce na tunelu spojujícím Japonsko s Koreou, jakmile bude poloostrov sjednocen. Zdroje dodaly, že Korea už bude možná posílat jednotný tým na olympijské hry 2020 v Tokiu. Vyřešení korejské otázky bude znamenat, že se svět může plně soustředit na bankrot vlády USA a může přinutit sionisty a jejich proradný izraelský stát, aby zastavili své teroristické aktivity a válečné štvaní.

SBD navrhla různým mocným makléřům, aby bankrotující vláda Korporace USA odstranila hlavní zdroj moci chazarské mafie. Avšak Trump vypadá, že opět přepnul a stal se zuřivým sionistickým fanatikem poté, co celá armáda opustila jeho vládu. Od té doby korporátní média a Trump pumpují akciový trh a zpívají písničku o "skvělé ekonomice", i když je realita opačná. Vláda Spojených států nyní opět čelí bankrotu, tentokrát z důvodu obchodní války s Čínou. Faktem je, že sionističtí bankéři mohou sice svými legračními penězi napumpovat americký akciový trh, ale nemohou je použít k platbě za importované zboží. Takzvaný americký dolar v zahraničí je příliš silný na to, aby podpořil skutečnou ekonomiku USA a Trumpova cla zabrání přenesení výroby zpět do USA. Výsledkem je, že továrny budou přestěhovány do Bangladéše a Vietnamu, nikoli do USA. Skutečnost je taková, navzdory všemu povzbuzujícímu "jekotu" korporátních médií a vlády, že americká ekonomika čelí krizi podobné krizi za doby banky Lehman Brothers. Maloobchodní průmysl prochází "apokalypsou", prodej automobilového průmyslu je "naprosto propastný", zemědělský průmysl bude mít nejhorší rok, jaký za posledních několik desetiletí zaznamenal, realitní trh je připraven na svůj nejhorší propad, výroba je ve strmém poklesu, a nákladní doprava čelí největšímu poklesu objednávek ve známé historii.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 27. část

15.11.2019

Rychlá navigace: