Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 28. část

Americká armáda již donutila Trumpa veřejně se distancovat od Izraele po jeho neúspěšném pokusu o zahájení třetí světové války. Trump už nepozval izraelské úředníky z hospodářské konference v Bahrajnu. Také byl Trump nucen opakovaně říci tisku, že je vděčný, že Írán ušetřil život třiceti osmi Američanů posádky letounu P-8, které mohl sestřelit, poznamenaly zdroje. Americká armáda vysvětlila svým íránským protějškům, že letadlo P-8 je ve skutečnosti "lovcem izraelských ponorek", říkají zdroje. Testováním silné protivzdušné obrany Íránu, obětováním jestřábího dronu a navázáním horké linky s íránským námořnictvem může americké centrální velitelství "neutralizovat válečné štváče a poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona a ministra zahraničí Mike Pompea", sdělily zdroje. Také je vyvíjen stále větší tlak na Izrael, aby se zbavil svého arzenálu jaderných zbraní, říkají zdroje Pentagonu. "V Mezinárodním sdružení pro atomovou energii vítáme Palestinu jako pozorovatelský stát, který 'vnořil velbloudí nos do velkého izraelského stanu'", poznamenávají s nadsázkou dále zdroje. Pentagon také informoval Írán, že jakákoli nová jaderná dohoda, kterou sjedná s USA, bude už zahrnovat i denuklearizaci Izraele. Mezitím se ale v USA stupňuje nevyhlášená občanská válka.

Byl zveřejněn online celý obsah černé knihy Epsteinova pedofilního ostrova. Publikování těchto jmen a jejich kontaktních adres znamená, že se nemohou cítit tak bezpečně a mimo spravedlnost jako doposud a může se jím stát, že nyní se stanou oběťmi oni a případně za určitých podmínek mohou být loveni zase oni, referují zdroje tajné společnosti. Mnozí vysoce postavení sionističtí miliardáři a mocní makléři již v poslední době "zmizeli".

Vládnoucí elita používá frázi globální řád založený na "pravidlech", aby si ospravedlnila své neetické počínání a svou pokračující nadvládu. Lingvisticky řečeno tato fráze znamená, že svět musí poslouchat jejich "pravidla". Jsou to lidé, kteří mi jednou řekli, že zlaté pravidlo znamená: "Ten, kdo má zlato, určuje pravidla". Zapomínají, že zlato je jen žlutý kov, nic víc, který nemůžete ani jíst.

Nyní, když se v zásadě dosáhlo mírové dohody na Korejském poloostrově, bude americká armáda, která převzala předsednictví G20, tlačit na skutečnou mírovou dohodu na Blízkém východě. Mír je zatím dojednáván i v jiných problémových místech, jako je Ukrajina a Indie / Pákistán. To vše se děje v době, kdy USA a Čína volají po příměří v obchodní válce a začínají vyjednávat o tom, co předložila čínská vláda, tedy "nový model globální spolupráce". Dialog musí být veden na základě rovnosti a vzájemného respektu. Je třeba se zabývat legitimními obavami obou stran, tak popsal situaci oficiální čínský zpravodajský web Xinhua. Jednání zahrnují diskuse o zřízení budoucí agentury pro plánování, která bude fungovat v souladu s čínskou iniciativou Novodobé hedvábné stezky (Belt and Road Initiative) podpořenou několika biliony dolarů, uvedly zdroje v britské královské rodině.

Další nedávnou velkou událostí byla dohoda mezi Brity a Rusy o tom, jak bude fungovat post-Unijní Evropa (Evropa po skončení EU), shodují se britské a ruské zdroje. Tato dohoda se projevila oficiálním návratem Ruska do Parlamentního shromáždění Rady Evropy (PACE). Tato skupina 47 demokracií je starší a větší než 28 zemí EU a zahrnuje i významné aktéry jako je Turecko a Rusko. Vzhledem k tomu, že Rusko bylo vyloučeno z této organizace po připojení Krymského poloostrova, znamená to také faktické mezinárodní uznání rozdělení Ukrajiny.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 28. část

16.11.2019

Rychlá navigace: