Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 29. část

Zdroje Pentagonu také říkají, že finanční "černá labuť" (mimořádná situace) se připravuje tak, aby ukončila fiat dluhový finanční systém a nahradila jej kvantovým finančním systémem (QFS), podloženým košem zboží v reálném světě. Nemusíte mít zasvěcený zdroj Pentagonu, abyste si uvědomili, že současný systém je matematicky odsouzen k zániku. Za prvé, množství peněz obchodovaných denně na počítačích finančního systémem je doslova tisíckrát větší než základní aktiva v reálném světě, kterými mají být údajně podloženy. V současné době je 80% obchodování na burze prováděno počítačovými programy, což znamená, že umělá inteligence již kontroluje většinu budoucích rozhodovacích procesů kótovaných společností. To vše má velmi negativní efekty. Především to vytváří inflační bublinu, která například vedla k poklesu cen japonských komerčních nemovitostí o 95% poté, co jejich bublina praskla.

Americká armáda s Markem Esperem jako ministrem obrany a Markem Milleyem, šéfem sboru náčelníků štábů, se zdá, že nyní řídí Pentagon, uvedly zdroje Pentagonu. To znamená, že Mariňáci vytvořili bezpečné předmostí proti chazarské mafii a nyní také armáda přebírá více světských, ale důležitých administrativních úkolů. Americká armáda nyní také fakticky převzala vedení skupiny G20, protože jejich kolonie – Saudská Arábie – převzala oficiálně vedení G20 od Japonska. To znamená, že americká armáda bude koordinovat svou agendu prostřednictvím falešného korunního prince Mohammeda bin Salmana, který bude hrát roli jejich pouhého mluvčího. Pentagon je samozřejmě rozzloben na to, že byl sionisty radikálně manipulován do invaze do Iráku a je rozhodnut, že už se nenechá takhle dále ovládat. Zdroje Pentagonu poznamenávají, že "na zasedání G20 nevznikla žádná koalice proti Íránu, ale naopak, Indie zrušila kontrakt v hodnotě 500 milionů dolarů na nákup protitankových raket z Izraele". Skutečnost, že Trump byl umístěn na fotografii skupiny G20 mezi Salmana a tureckého prezidenta Erdogana, měla ukázat, že Turecko spolu se Saúdskou Arábií budou v nadcházejícím roce spolupracovat na míru v regionu, říkají zdroje Pentagonu.

Rusko bude spolupracovat jak s Tureckem, Egyptem, Saudskou "Amerikou", tak i s Íránem, aby donutilo Izraelce přijmout skutečný mír. Minulý týden Izrael dostal varování, když jeho GPS systémy Rusové vyřadili z činnosti, což znemožnilo Izraelcům použití většiny svých zbraňových systémů. Také izraelský lid se konečně začíná probouzet. Bývalý izraelský premiér Ehud Barak minulý týden oznámil svůj návrat do politiky a řekl: "Není čas na to být stranou. Netanjahův režim, se svými radikálními mesiášskými fanatiky a zkorumpovaným vedením, musí být svržen." Vzhledem k tomu, že Barak býval vojenským velitelem premiéra Benjamina Netanjahua, tak z osobní zkušenosti dobře ví, jaký je nebezpečný fanatik. Izrael je zatím řízen fanatiky, kteří se snaží nastartovat umělý Armagedon.

Prezident Joko Widodo byl v Indonésii oficiálně potvrzen jako vítěz voleb v zemi tím, že získal 55,5 procenta všech hlasů, čímž ukončil chazarské pokusy ukořistit zlato této země, jak velvyslanec Červeného draka skvěle předpověděl, že "555 porazí 666". Samozřejmě jen proto, že Satanisté ztrácejí, neznamená, že válka je už u konce.

Zprávy z Itálie, že starostové, lékaři a sociální pracovníci prodávají děti sexuálním predátorům je jen špičkou ledovce. Jen v USA každý rok zmizí více než 40 000 dětí. Politická satanská elita, soustředěná na vrcholu západní mocenské struktury, doslova bojuje o svůj holý život, protože ví, co se všemi stane, pokud veřejnost plně zjistí, co dělali a dělají dětem. Také tvrdě bojují, aby ochránili svůj systém dluhového otroctví. Minulý týden například nově zvolený kazašský prezident Kassym-Jomart Tokayev oznámil, že místo toho, aby zachránil banky, odepíše dluhy prostých lidí. Po tomto prohlášení byla velkými výbuchy zničena velká vojenská základna. A nyní si představte, jak asi budou Chazaři reagovat na celosvětové jubileum (celkové odepsání všech dluhů).

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 29. část

17.11.2019

Rychlá navigace: