Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 30. část

Boj proti high-tech oligarchům řídící Google, Facebook a další, bude také velmi tvrdý. Abychom pomohli vyhrát tento boj, bude zřejmě brzy vypsána odměna na hlavy hlavních akcionářů a top managementu, říkají zdroje tajné společnosti. Je to proto, že právní kroky jednotlivých vlád nestačí k tomu, aby tyto nadnárodní zločinecké podniky postavily do pozoru. Musí být zastaveno jejich zkreslování pravdy a nahrazování pravdy falešnou realitou, řízenou umělou inteligencí.

V červenci tohoto roku došlo k velkému vítězství lidstva, když chazarská mafie přišla o všechny tři střediska západní moci – Washington D.C., Londýn i Řím, uvedly zdroje Pentagonu a další zdroje. Každé z těchto hlavních měst má obelisk, který symbolizuje jejich vojenskou, finanční a náboženskou moc. "Trump vyhlásil 4. července nezávislost Ameriky na Deep state, když se ruský prezident Vladimír Putin setkal s papežem. Bílé klobouky získaly kontrolu nad třemi obelisky globální moci.", shrnuly celou situaci zdroje Pentagonu. To znamená, že nevyhlášená občanská válka na Západě je z velké části u konce. Sjednocený Západ bude nyní jednat se zbytkem světa, zejména s Asií, o tom, jak zlepšit způsob správy naší planety. Samozřejmě, že to bude nějakou dobu trvat, takže neočekávejte žádné náhlé, dramatické oznámení, varují ale zdroje.

Bitva, která vedla k tomuto vítězství ve skryté západní občanské válce, byla ve zprávách vidět ve formě různých zdánlivě nesouvisejících zpravodajských událostí. Jednalo se o potopení ruské ponorky, zemětřesení na americké námořní základně, zatčení pedofilního vyděrače Jeffreyho Epsteina a mnoho dalších. Začněme s ruskou ponorkou. Čtrnáct ruských vyšších námořních důstojníků, včetně sedmi admirálů, bylo zabito na palubě nejtajnější ruské ponorky, podle zpráv z oficiálních ruských vládních zdrojů. Podle ruských a amerických armádních zdrojů není hlášeno, že by napadení ponorky byla pomsta za potopení izraelské ponorky v Perském zálivu. Dřívější zprávy byly na webu Debka, napojeného na Mossad, smazány a snažily se vinit z potopení ruské ponorky Američany, což byl další zřejmý izraelský pokus o zahájení III. světové války. Zdroje Pentagonu říkají: "Speciální jaderná ruská ponorka Lošarik zřejmě byla "usmažena" řízenou energetickou zbraní (Direct Energy Weapon), která však nedokázala rozpoutat třetí světovou válku a kabalističtí zosnovatelé tohoto incidentu ihned sklízeli okamžitou odplatu za svůj čin na námořní základně u China Lake v Kalifornii. Seizmografy z Kalifornie ukázaly otřesy, jako následek výbuchů velké síly."

Ruská ponorka kontrolovala ruskou podmořskou jadernou bezpilotní sondu a důstojníci zemřeli, aby zabránili jejímu spuštění, říkají ruské zdroje. To je důvod, proč rodinám mrtvých ruských vojáků bylo řečeno, že jejich příbuzní odvrátili "planetární katastrofu". Odvetou za tento útok bylo zničení základny Kabaly, která byla součástí hlavního komplexu nacistické základny z doby akce označené jako Paperclip, v notoricky známé oblasti 51, říkají zdroje Pentagonu.

Když Trump oznámil vítězství nad Deep State, byl nacista Jeb Bush nepochybně naštvaný a vyděšený, protože jeho rodiče (Barbara a Herbert Walker Bush) byli popraveni a jeho bratr George Bush Jr. zatčen. Dá se předpokládat, že i Jeb byl nakonec zatčen.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 30. část

18.11.2019

Rychlá navigace: