Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 31. část

Pohled na malou černou knihu pedofila Epsteina, agenta Mossadu, odhaluje, mimo jiné, následující jména: Tony Blair, Richard Branson, Edgar Bronfman, Bill Clinton, Prince Pierre d’Arrenberg, Steve Forbes, Dustin Hoffman, Mick Jagger, Michael Jackson, senátor Edward Kennedy, Henry Kissinger, Rupert Murdoch, Jessica a Hannah Rothschild (anglická větev) a Evelyn a Edward de Rothschild (francouzská větev), saudský princ Salman, Larry Summers a Ivanka Trump. Být v Epsteinově černé knize samo o sobě není zločin, je ale známkou toho, že lidé v knize byli sexuálně sváděni neplnoletými a následně filmováni a vydíráni, pokud tomuto pokušení podlehli. Donald Trump byl také návštěvníkem pedo-ostrova, a pravděpodobně čas ukáže, jestli se ubránil pokušení nebo ne. Skutečnost, že byl Epstein zatčen a to, že se 2.000 stran informací týkajících se jeho předchozího zatčení a odsouzení pod koberec nezamete, je další posunem v boji proti Kabale.

Navzdory dílčím vítězstvím na Západě není boj o planetu jako celek zdaleka u konce. Vypadá to, že Chazaři aktivují své íránské spící buňky, aby rozpoutali třetí světovou válku. Například Marc Rich ze společnosti Glencore Commodities (omilostněn Billem Clintonem) po desetiletí platil jak íránským, tak izraelským vládním činitelům ze zisků "bombového Íránu" díky manipulacím s ropnými futures obchody. Tento skandál odhalil, že na nejvyšší úrovni íránské vlády je chazarská mafiánská pátá kolona.

Německá chazarská frakce a jejich EUSSR se zřejmě budou snažit vyvolat problémy i na Ukrajině a v dalších částech východní Evropy. Nedávno ukázali celému světu, že EU není demokratickou institucí tím, že ignorovala mínění parlamentu EU a dosadili za předsedkyni Evropské komise německou ministryni obrany Ursulu von der Leven.

Britové se rozhodli Evropanům připomenout, že stále mají technickou schopnost ovládnout Baltské a Středozemní moře. Poslali největší britskou námořní eskadru od dob První světové války k Baltskému moři spolu s loděmi sedmi spojeneckých národů. Své možnosti demonstrovali také tím, že se Britové zmocnili íránského tankeru plujícího Gibraltarským průlivem. Británie už nemůže vládnout vlnám, ale zřejmě mohou ovládat východní Atlantik. Předpokládáme, že toto zadržení je spojeno s jednáními o Brexitu.

Americká armáda, na rozdíl od britského řinčení zbraní, začíná vytvářet s Ruskem spojenectví. Poskytnutí americké stíhačky F-35 Rusům zřejmě pomohlo uzavřít dohodu. Vzniká určitá křesťanská aliance, o kterou již dlouho Rusko usilije. To je to, co stojí za setkáním papeže a Putina, říkají zdroje Pentagonu. Tato skutečnost bude viditelná pro veřejnost zřejmě na obchodech se zbraněmi. Aby Trump ještě více otřásl vojensko-průmyslovým komplexem, nesmí sankcionovat Turecko, Indii a Čínu za nákup ruských protiletadlových raket S-400, vysvětlují zdroje Pentagonu.

"Bojkot skupiny G20 povede ke zrušení objednávky na 50 letadel 737 MAX ze strany Saudské Arábie do roku 2020, a to je velká rána pro Boeing", říkají zdroje. "Mnoho leteckých společností a pronajímatelů letadel, jako je Korean Air, Air Canada, Malaysia Airlines, Lion Air, Aeromexico, Flydubai, GOL, Virgin Australia, TUI, Singapore Airlines, Turkish Airlines, SpiceJet, GE, Mitsubishi (MUFG), Sumitomo (SMBC), Bank of China a Čínská rozvojová banka se navíc mohou přidat", dodávají zdroje. Připravuje se také akce speciálních sil proti hlavním technologickým gigantům Google, Facebook a PayPal, slibují zdroje CIA a zednářské lóže P2. Toto, spolu s výše zmíněným útokem proti zařízení u China Lake v Kalifornii, je součástí probíhající ofenzívy proti kalifornské satanské Kabale.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 31. část

19.11.2019

Rychlá navigace: