Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 32. část

Chtěli bychom poukázat na některé dobré zprávy. Jedna z nich je, že byl spuštěn africký obchodní blok spojující 55 národů čítající 1,3 miliardy lidí. Také jsme byli povzbuzeni zprávou, která analyzuje území Číny a USA, které není využíváno pro zemědělství, a které by mohlo být snadno zalesněno původními dřevinami a stromy. Zpráva vyzývá k výsadbě 1,2 bilionu stromů v těchto oblastech jako nejlepší a nejlevnější způsob zastavení ničení životního prostředí. Toto se může zdát jako ohromné množství, ale tento dopisovatel osobně zasadil přes 300 000 stromů (zhruba 1.300 stromů denně za čtyři jarní výsadby). To znamená, že znovuzalesnění jedenácti procent světové půdy, by trvalo zhruba "pouhým" čtyřem milionům lidí méně než rok. Ukazuje, jak snadno bychom mohli vyřešit problémy planety, kdybychom měli kompetentní vedení. Proto je tak důležité porazit kabalistické náboženské fanatiky, kteří se snaží rozpoutat třetí světovou válku, mučí lidstvo a ničí přírodní cíleně zdroje, protože jsou zaměřeni na vytváření nízkofrekvenčních energií pro své spirituální vůdce, tak zdánlivě nesmyslně ničí přírodu, lidstvo a vše pozitivní. Proto musíme bojovat až do konečného vítězství.

Poprava George Bushe staršího a jeho manželky Barbary konečně otevírá dveře k další demontáži chazarských kruhů a korporátních tiskových agentur, nastrčených politiků Kabaly a satanistické chazarské mafie a ukončila činnost JP Morgan, Deutsche Bank ad., shoduje se více zdrojů. Určitý posun už můžeme spatřovat v jistých událostech, které jsou prezentovány dokonce i ve zprávách korporátních otrokářských médií. Rezignace Trumpova ministra práce Alexandra Acosty spojená s jeho krytím agenta Mossadu – Jeffrey Epsteina je dalším pokračováním probíhajícího domino efektu. Následně bude probíhat postupně rezignace nejméně 110 000 dalších vysoce postavených osob, politiků, celebrit a miliardářů, slibují zdroje Pentagonu. Tyto čistky na vrcholu světové moci půjdou ruku v ruce s masivní kampaní na záchranu planety. Dopis obsahující doporučení světové Agentury pro budoucí plánování byl rozeslán všem suverénním hlavám států, uvedly zdroje z evropské královské rodiny. K tomuto návrhu byl přidán i plán na znovuzalesnění rozlohy odpovídající rozloze Spojených států a Číny. Tento návrh je pod informačním embargem, uvedly zdroje.
Světové finanční trhy s negativními úrokovými sazbami a prudce rostoucími cenami akcií se stávají obrovskou halucinací a mohou být už klidně vypnuty a restartovány, dodává zdroj. Předtím, než to ale bude možné, je zapotřebí úplného očištění od satanských prvků světové mocenské struktury, poznamenaly zdroje Pentagonu i CIA. V duchu této očisty proběhla razie speciálních sil v nadaci Clinton Foundation a v dalších satanistických strukturách během výpadku elektřiny na Manhattanu. Zatímco Čína přispěla v tomto procesu svou mimořádnou protiteroristickou skupinou pomáhající NSA, tak i americká armáda a Rusko zbavuje Ameriku satanského sionistického parazita. CIA s FBI by měly odčinit své zločiny a přijmout nápravná opatření za svůj podíl na ochraně Epsteina, vysvětlil zdroj Pentagonu. "110 tisíc žalob, které jsou rozpečeťovány, včetně ta proti Epsteinovi a "zemětřesení" v Kalifornii, mohou razie imigračního úřadu s federálními armádními jednotkami vést k hromadnému zatýkání chazarských struktur, protože i Trump ví, že teď nebo nikdy, pokud má vyhrát volby v roce 2020", řekl jeden zdroj z Pentagonu. Ale je jasné, že pokud je Trump agentem sionistů, tak tlak z nižších a středních řad vojensko-průmyslového komplexu ho vystřelí od moci jako korek z láhve šampaňského, pokud by chtěl tento ozdravný proces zastavit.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 32. část

20.11.2019

Rychlá navigace: