Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 33. část

Zdroje Pentagonu informují, že Izrael je v obklíčení. Izrael pociťuje horko, protože "Turecko dostává ruské protiletadlové rakety S-400, aby odstavilo NATO, ochránilo svůj plyn na Kypru a vrátilo Izrael zpět na jeho pískoviště", říkají zdroje Pentagonu. Když se falešní Židé ocitnou v nesnázích, útočí sami na sebe, aby se jednak ukázali jako ti, kdo jsou pronásledovaní, a také aby se ospravedlnila jejich agrese, sdělily zdroje Mossadu. To je důvod, proč Mossad vytvořil organizaci Hamas, která nyní říká Židům, že budou zabíjeni po celém světě, dodaly zdroje.

Zpráva pro Židy: "Buďte v klidu, nikdo se vás nechystá zabít; jste právě osvobozovaní od tisíců let trvající satanské Babylonské tyranie". Toto blížící se osvobození lze vnímat jako tlak proti satanistům, který se zintenzivňuje ve všech směrech. To lze vidět na "odhalení o zneužívání soudů FISA, o 11. září, o 11. březnu (Fukušima) a odtajnění pravdy o letu 370/17 Malaysian Airlines", potvrzují zdroje Pentagonu. To je patrné i z vyšetřování Deutsche Bank, která poukazují na financování Epsteina a na praní špinavých peněz z obchodů s drogami a na další skandály. Bývalý premiér Najib Razak, který byl zatčen kvůli jednomu z mnoha skandálů, kde zpronevěřil miliardy dolarů, zpívá jako kanárek, říkají zdroje CIA v jihovýchodní Asii. Razak vyjednává dohodu, v níž nabídl své tajné spisy a dokumenty ohledně malajského letu 370/17, a žádá shovívavost, říkají zdroje. Pravě let 370/17 využíval bývalý americký prezident Barack Obama mimo jiné pro jaderné vydírání světových lídrů.

Dalším znamením, že Bush senior už opravdu nemůže zametat věci pod koberec, je, že loď ve vlastnictví Bushů spojených s JP Morgan byla zadržena s kokainem v hodnotě 1,3 miliardy dolarů. Pád Bushe také odhalil to, že Německo ovládá EU. Britové ukázali, že mohou přerušit evropský přístup do Baltského moře a Středomoří a stejně tak do Suezského průplavu, když se začne hrát tvrdá hra. Evropský systém GPS Galileo byl také vyřazen z provozu v rámci nátlakové kampaně, jejímž cílem bylo, aby se německá EU vzdala. Není divu, že se Angela Hitler Merkelová třikrát za tři týdny třásla na veřejnosti. Německé pravicové zdroje říkají, že Merkelová není napadána elektronickými zbraněmi, ale pravděpodobně "má vážné zdravotní problémy založené na neurologických nebo dokonce neurodegenerativních poruchách, ale může to být také jen stres". Informační zdroj z Pentagonu také umožnil nahlédnout do nejvyšších řad evropské moci infiltrované Satanisty a říká:

"Opravdu, je to tam hrozné, ale je to kult a v něm náboženští fanatici. Všichni fanatici jsou velmi nebezpeční a zralí pro psychiatrii. Také bývalý britský premiér Tony Blair, byl mimochodem kompromitován, aby mohl být zcela kontrolován satanistickým kultem Devátý kruh a pak použit v nelegální anglo-americké irácké válce. Hodně toho, co se tam děje, je příznakem totální hniloby na nejvyšších úrovních světové vlády, které jsem musel čelit."

Vzpomeňte si, že Tony Blair a George Bush Jr. jeli na soukromé rozhovory s papežem Malediktem (Benedikt XVI.) po odchodu z jejich funkcí a zřejmě usilovali o ochranu před stíháním za své zločiny v Iráku. Podíváte-li se na jakýkoliv obraz Benedikta XVI., tak můžete vidět čisté zlo. Vše nasvědčuje tomu, že je jednoznačně pod kontrolou nějaké zlovolné entity.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 33. část

21.11.2019

Rychlá navigace: