Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 34. část

Světové instituce se staly "velmi nefunkčními a nesmírně kompromitovanými rodinami Západu, které to buď jednoduše vzdaly, nebo zjistily, že jejich nové generace jsou zcela neschopné, jak se to stalo s Rothschildem, kterého jsem nahradil", řekl královský zdroj. Přesun moci na nejvyšších úrovních západních institucí je to, co umožňuje zpřístupnění a veřejné odhalení informací a později následné zatýkání, shoduje se více zdrojů.

Konec hry (END GAME) zahrnuje v sobě Rusko-Americkou vojenskou alianci, která nahradí NATO, říkají zdroje Pentagonu. Tato sjednocená "křesťanská" aliance by pak měla dojednat světový mír s Asiaty. Britské královské rodinné zdroje souhlasí a dodávají: "Obvykle se věci dějí velmi rychle, když je dohoda uzavřena, takže si držte klobouky". Trump by měl předtím ale splnit svůj slib a zveřejnit pravdu o 11. září. Svět očekává a vyžaduje veřejný proces norimberského stylu s vysoce postavenými zločinci, jako jsou Hillary a Bill Clinton.

Panikařící satanští sionističtí fanatici se mezitím snaží zahájit válku s Íránem, jako dítě, které se snaží zapálit školu, aby se vyhnulo zkoušce, o které ví, že v ní selže. Když Theresa Mayová konečně opustila svůj úřad, mohli Britové zastavit své provokace proti Íránu zadržováním jejich lodí, říkají zdroje MI6. Ukázali jsme svoji sílu, abychom zajistili naše zájmy, ale víme, že bychom neměli být vtaženi do svaté války s Íránem, řekl zdroj z MI6. Jinými slovy, britská armáda, stejně jako jejich protějšek z USA, se odmítá nechat vmanipulovat do války sionistickými fanatiky.

Informační zdroje Pentagonu byly požádány, aby prozkoumaly, proč Trump tak horlivě leze do zadku masovému vrahu, válečnému zločinci, izraelskému premiérovi Benjaminu Netanjahuovi. Zde je část jeho nejnovějšího lichotivého tweetu tomuto monstru: "Blahopřejeme Bibi Netanyahuovi k tomu, že se stal nejdéle sloužícím premiérem v dějinách Izraele... vedl jsi Izrael s oddaností k hodnotám demokracie, svobody a rovných příležitostí". Můžeme jen předpokládat, že Netanyahu má něco velmi nepříjemného na Trumpa. Stopy pravděpodobně povedou nakonec k francouzské větvi rodiny Rothschildů a Fukušimě. Japonské vojenské zpravodajské zdroje nedávno oznámily, že Japonsko bylo v roce 2003 přeměněno na zahraniční korporaci poté, co byla vláda vydírána pomocí zbraní způsobující zemětřesení, a to během režimu Bushe Jr. Jako důkaz byla poskytnuta následující registrace výroční zprávy Japonska u Komise pro cenné papíry a burzy USA. V každém případě informovaný zbytek světa čeká, až se Západ, zejména Spojené státy americké, zbaví zločinců, kteří infiltrovali nejvyšší úrovně mocenské struktury. Až toto skončí, budou konečně vyjednány nové, lepší a transparentní metody pro správu planety, říkají zdroje Asijské tajné společnosti.

Chazaři strategicky provdávali své dcery s mocnými lidmi. Dcery pak naočkovaly další generaci protilidskou filosofií. Například od zdrojů z Ruska, NSA a dalších víme, že německá kancléřka Angela Merkelová, bývalá britská premiérka Theresa May, ale i další vůdci, jsou dcerami Adolfa Hitlera. Také jsme zjistili, že matka bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy byla také Hitlerovou dcerou. Také jsme zjistili, že Clintonovi jsou ve skutečnosti členy rodiny Rockefellerů a dostali upřesněnou informaci o tom, že matka Billa Clintona byla Rockefellerová, zatímco Hillary Clintonová je dcera Davida Rockefellera. A jen zopakujme, že generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg je vnukem Davida Rockefellera. Chazaři mění svá příjmení a životní příběhy, aby skryli svou mezigenerační stopu kontroly. Například jsme vysledovali Bushovo příjmení ke Scherffovi, Pierceovi a konečně k italské rodině Pecce, jež patří k černé šlechtě. Další věcí, které si musíme povšimnout v mocenské struktuře Chazarské mafie, je skutečnost, že oni si zvolí osobu, která si hraje na Boha v jejich monoteistickém systému. Takže masy jsou nuceny věřit v abstraktního boha, i když ve skutečnosti tuto roli hraje lidský bůh. Jejich bohem je samozřejmě ale Lucifer neboli Ba’al, Satan, Moloch.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 34. část

22.11.2019

Rychlá navigace: