Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 35. část

Pokud budete studovat židovskou historii, zjistíte, že mnoho Židů má podobný systém ovládání jako muslimové a křesťané (Islám je výtvorem Vatikánu). Tady přichází do hry koncept noosféry neboli mozkové atmosféry. V probíhajícím procesu kolektivního myšlení se někteří lidé v určitých časech stávají klíčovými uzly, ve kterých jsou přijímána ve skupinovém vědomí konečná rozhodnutí. Osoba v sociální skupině, která je vědomě nebo nevědomě konečným rozhodcem se stává "Bohem". Kdo tedy hraje roli "Boha" v židovských, křesťanských a muslimských náboženstvích? V případě šíitských muslimů je jejich největším vůdcem Agha Khan, potomek Mohammeda a šéf klanu Ismaili, známý také v historii jako Assassins. Jejich tajná společnost je známá jako modrý nebo zelený drak. Přibližně 200 milionů šíitských muslimů má velkou moc a udržuje si velký vliv na místech, jako je Indie, kde dělali Britům pomocníky, a pomohli jim udržet tuto zemi pod kontrolou. Získávají moc infiltrováním svých lidí do vnitřních kruhů předních veřejně viditelných zprostředkovatelů energie a dají jim pocítit, že jsou zranitelní, dokud se jim nepodřídí. Nesdílí ale myšlenku sjednocené planety, a to je jeden z důvodů, proč existuje stále hodně napětí zaměřeného na Írán. Snad i oni změní názor v následujících jednáních.

Sunnitští muslimové nejsou v současné době pod žádnou formou centrální kontroly jako šíité. Nejblíže k centrální kontrole byli přední imámové, zejména v Egyptě, ale systém dnes rozhodně není centralizován. Příslušníci Saudské královské rodiny nejsou muslimové ale jsou ve skutečnosti chazarští satanisté. Pokusili se svými petro-dolary ovládat sunnitský islám, ale v podstatě mají na své výplatní listině jen žoldáky. Naštěstí se nyní dostali pod kontrolu amerických vojenských Bílých klobouků.

Židé jsou zhruba rozděleni do dvou táborů – světského a náboženského. Světští Židé jsou obvykle ateisté, agnostičtí nebo jen částečně náboženští. Kdyby měli boha, byl by to Mammon, bůh peněz, takže předpokládám, že rodiny, které vlastní fontánu peněz – Federální rezervní výbor, budou jejich bohové. Po mnoho let tuto roli hrál David Rockefeller, který seděl v čele skupiny Bilderberg, Rady pro zahraniční vztahy a Trilaterální komise. Byl posledním šéfem petro-dolarového systému a jeho smrt vytvořila pro ně obrovské vakuum. Vyplňování vakua, které zanechal, můžeme sledovat v chaosu a vnitřních rozporech v americkém politickém systému. Jeho podrštaška Henry Kissinger se o to pokusil, ale nedokázal ho nahradit. Rockefellerovi dědici, vedeni jeho dcerou Hillary Clintonovou (Rockefellerovou), zažívají hořký boj od té doby, co ztratila americké "volby". Lépe řečeno, bitvu o krádež elektronického hlasování americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Prezidentství Donalda Trumpa je výsledkem spojenectví mezi několika skupinami, které spojila pouze opozice, vůči pokračující Rockefellerově vládě.
Jednou z nich je rodina Rothschildů, která nesnáší Rockefellery, kteří je během 20. století vytlačili z USA a Japonska. Proto je v kabinetu Trumpa tolik bývalých zaměstnanců Rothschilda. "Rothschild" by měl být považován za zkratku pro skupinu aristokratických evropských rodin, které tvrdí, že pocházejí z biblického krále Davida. Lze je považovat za vůdce náboženských Židů, jejichž víra je zhruba rozdělena na frakce Tóra (Starý zákon) a Talmud (Babylonský zákon).

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 35. část

23.11.2019

Rychlá navigace: