Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 50. část

Probíhající jednání izraelského předsedy vlády Benjamina Netanjahua, jenž svědčí proti jeho satanským šéfům výměnou za shovívavost, jsou další hrozbou pro kabalu. Americké stažení ze Sýrie donutilo izraelské politiky, jako je on, aby si uvědomili, že musí uzavřít dohodu, protože Izrael již nemá v armádě USA oporu. Skutečností je, že se mesiášský izraelský projekt chýlí ke konci. Perská (íránská), arabská a turecká válka anebo intenzivní jednání nyní určují osud Blízkého východu. Izraelci budou muset dosáhnout dohody s jednou z těchto frakcí, aby zajistili přežití své země. Nejpravděpodobnějšími kandidáty jsou jejich kolegové Semité – Arabové. Ve skutečnosti Egypt nyní vystupuje proti Turecku jménem Arabů, což znamená, že jsou asi největší izraelskou nadějí.
Mnoho intrik se odehrává i v jiných částech světa. Vzhledem k tomu, že se o tom všude široce hovoří, pouze poznamenáme, že ve Francii, Anglii, Španělsku, Ekvádoru, Peru, Chile, Libanonu, Hongkongu a jinde, se odehrávají nepokoje na nejvyšší úrovni, včetně finančního systému. Jeden zdroj předpovídá, že globální měnový reset pro stabilizaci celého systému bude muset počkat do roku 2020, než se starý systém ještě více destabilizuje. Existují nepopiratelné náznaky, že americká armáda již zahájila proces zveřejňování. Vydávají patenty na technologie, jako je například volná energie, které zcela změní náš způsob života. Také jsme slyšeli, že klesají ceny diamantů na celém světě, protože bude uvolněna utajovaná uhlíková výrobní technologie. Uhlík je jeden z nejlevnějších a nejpříjemnějších materiálů, jaké jsou. Informovaní vědci uvádějí, že budou brzy k dispozici veřejnosti diamantová okna i nádobí.
Ještě více vzrušující je uvolňování potlačených lékařských technologií, které významně prodlouží život. Například byla ohlášena kombinace tří preparátů, která může prodloužit život o 50 %. To jsou velmi reálné známky toho, že skutečně již přichází nový věk.

Prezident Donald Trump je připraven s pomocí Ruska odstřihnout Sionisty, CIA a Deep state od benefitů plynoucích z krádeže ropy, nelegálního obchodu se zbraněmi, lidmi a drogami. Poté, co byla oficiálně odhalena zástěrka a předstírání boje proti ISIS, Al-Káidě nebo jakékoli jiné značce, Trump nyní otevřeně říká pravdu, že války na Blízkém východě se vedou kvůli krádeži ropy. V každém případě Gordon Duff z Veteran’s Today, který má lepší zdroje na Středním východě než tento dopisovatel, říká, že agent Mossadu Šimon Elliot, alias "al-Bagdádi", ve skutečnosti stále žije. Pravděpodobně se těší ze své oficiální smrti v bezpečném úkrytu spolu se svým kamarádem z Mossadu Jeffrey Epsteinem. V nevyhlášené občanské válce v USA se rychle rozšiřuje seznam mizejích politiků ve Washingtonu DC. Od náhlého výletu do Jordánska minulý týden se na veřejnosti neobjevila předsedkyně Sněmovny Nancy Pelosiová ani šéf výboru pro zpravodajské služby Adam Schiff. Zdroje Pentagonu se domnívají, že jakmile se rozpečetí obžaloby a dosáhnou počtu 130 000, mnoho významných lidí si možná raději zvolí smrt, než aby si pošpinili jméno a strávili zbytek života na Guantanamu nebo stanuli před vojenskými tribunály.
Na otázku ohledně vyšetřování údajného vlivu Ruska Trump v pátek řekl: "Nemůžu vám říct, co se děje", ale povím vám toto: "Myslím, že brzy uvidíte spoustu opravdu nechutných a špatných věcí. Myslím, že uvidíte věci, kterým by nikdo dříve neuvěřil", dodal. Trump také naznačil, že bývalý prezident Barack Obama byl popraven, když ho veřejně obvinil z velezrady.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 50. část

11.12.2019

Rychlá navigace: