Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 49. část

Pokus o převrat proti americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi selhal a několik vedoucích amerických politiků, včetně předsedkyně Sněmovny Nancy Pelosiové a šéfa sněmovního výboru pro zpravodajské služby Adama Schiffa, bude pravděpodobně zatčeno nebo dokonce popraveno pokud neuprchnou, tvrdí zdroje MI6 a Pentagonu. To je důvod, proč Pelosiová, Schiff, předseda zahraničního výboru Eliot Engel, předseda výboru pro vnitřní bezpečnost Bennie Thompson, republikán Mac Thornberry a další podnikli náhlý výlet do Jordánska a poté do Afghánistánu, sdělily zdroje. Tito politici hledali v Jordánsku ochranu, protože Antoinette Gardinerová, matka současného jordánského krále, "konvertovala" k islámu a změnila své jméno na Muna a pochází ze satanské pokrevní linie, jak uvedly zdroje Pentagonu a další. Jordánská vláda však přesto nechtěla nebo jim nebyla schopna poskytnout ochranu, takže odletěli do Afghánistánu a pokračovali v neúspěšných pokusech získat podporu americké armády pro svůj puč, uvedly zdroje.

Pokus o převrat byl podnícen "popravou mocného kongresmana Elijah Cummingse, který velmi brojil proti Trumpovi", a který byl "shledán vinným za schvalování obchodování s dětskými sexuálními otroky", uvedly zdroje Pentagonu. Pelosiová byla také vyzvána k útěku ze země kvůli smrti jejího bratra, bývalého starosty Baltimoru Thomase D’Alesandro III. Stopa intrik vede také k papeži Františkovi, říkají zdroje MI6. Kvůli korupčnímu skandálu rezignoval bodyguard papeže, vatikánský šéf policie Domenico Giani, dodávají zdroje MI6. Papež by měl odejít, protože se objevují finanční podvody a zločiny, které k němu vedou a jsou spojené s pokusy o atentáty na lidi zapojené do vytváření nového finančního systému. Rovněž je vyšetřována role papeže v argentinské "špinavé válce", ve které bylo mučeno a zavražděno více než 20 000 lidí. Papež a zednářská Lóže P2 a ti, kteří ho přivedli k moci, jsou zodpovědní za tuto špinavou válku, stejně jako za 11. září, Fukušimu a mnoho dalších zločinů a hromadných vražd. Papež František se snaží podpořit otrokářský režim premiéra Shinzo Abeho. Hlava jezuitů, Peter-Hanz Kolvenbach se vyjadřoval, že je Satan a odpovídá za Fukušimu (toto zaznamenanala NSA). František byl varován, že bude posledním papežem, pokud bude i nadále zakrývat tyto a další monstrózní zločiny proti lidskosti spáchané Vatikánem. Další temnou věcí, kterou má František udělat, je to, že se připravuje uvést falešného Mesiáše, který je připravován zednářskou lóží P2. Je to osoba se stigmaty, která je na tuto roli školena, říkají zdroje P2. Vatikán také v této době poslal svého nejlepšího vraha do východní Asie ve snaze zakrýt své utajované zločinecké aktivity v regionu.

V každém případě policejní zátahy uzavírají smyčku kolem satanistů na celém světě a pentagonské speciální síly Navy Seals a Mariňáků osvobodily tisíce dětí z kalifornských podzemních základen, ze kterých Deep State získával adrenochrom, tvrdí zdroje Pentagonu. Děti byly mučeny, později zavražděny a pak jim byla odsáta krev a odebrány nadledvinky, aby se z nich extrahoval stimulační adrenochrom, jak uvedlo několik informátorů. Minulý týden také americké ministerstvo spravedlnosti "zatklo 337 pedofilů ve 38 zemích včetně Velké Británie, Francie, Itálie, USA, Německa a Brazílie, a byly vypnuty pornostránky, kde bylo celkem 250 000 videí s dětmi", uvedly zdroje Pentagonu. Je jen otázkou času, než budou zatčeni pedofilní satanští bossové.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 49. část

10.12.2019

Rychlá navigace: