Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 48. část

Ruské zdroje nám sdělily, že bývalý prezident Barack Hussein Obama byl již popraven zastřelením. Zdroje Pentagonu to sice nepotvrdily, ale řekly: "Občanská válka zuří a probíhají popravy na základně Gitmo (záliv Guantanamo), dochází k postupnému odtajňování, je mobilizovaná armáda a připravuje se převzetí Kalifornie." Sionisté ale samozřejmě neodejdou bez boje. Výše postavený zdroj MI6 říká, že mu od velmi spolehlivého zdroje bylo řečeno ze strany padlých andělů a satanistických pokrevních linií, že by chtěli mezi 21. až 24. prosincem rozpoutat úplnou termonukleární válku k vyhlazení drtivé většiny života na této planetě.

Naopak Turecko zahájilo největší geopolitickou intervenci ve své historii – "Mírové jaro". "Chtějí vyčistit celý koridor táhnoucí se od íránské hranice ke Středomoří. Bude tam vybudována turecká, mírová zóna", říká turecký publicista Ibrahim Karagül. Pokud se podíváte na mapu Středního východu, tak "koridor", který hodlají "vyčistit", zahrnuje Sýrii, Irák, Kuvajt, Libanon, Jordánsko a Izrael. Vypadá to, že Turci mají v tomto kroku tichou podporu Ruska a USA, protože USA a Rusko vetovaly společně rezoluci EU vyzývající Turecko, aby "zastavilo jednostranné vojenské akce". Je to poprvé od roku 1946, co v OSN Rusko a USA vetovaly stejnou rezoluci Rady bezpečnosti. Evropané už nemohli udělat nic jiného, než si podat ruce.

Zdá se, že v Izraeli začínají opouštět krysy sionistickou loď, počínaje premiérem Benjaminem Netanjahuem. Zdroje Mossadu nám říkají: "Bibi zatím nebyl pozván do žádné koalice. Zůstává mimo zájem a připravuje únikovou strategii. Ví, že jeho čas vypršel a pokusí se zmizet. Má několik alternativ. Jeho kroky jsou však pečlivě sledovány." Netanjahu se nyní snaží vyjednat dohodu a škemrá, že bude svědčit o věcech, jako je Fukušima a o jeho sionistických šéfech, výměnou za ochranu od americké armády, tvrdí zdroje Pentagonu.
Sionisté mezitím vyhrožují jadernou hrozbou (protože jejich Samsonova varianta byla neutralizována) a použili další nátlak prostřednictvím počasí proti Japonsku a Spojeným státům. Japonsko bylo zasaženo 12. října tím, co bylo v médiích označeno jako tajfun kategorie 5. Když se podíváte na snímek pořízený z japonského meterologického satelitu, můžete na levé straně tajfunu vidět nepřirozený mřížkovaný vzor, což je jasné znamení manipulace s počasím. Kalifornie byla mezitím zasažena sérií žhářství, úmyslným odstavením rozvodné sítě a dalšími sabotážemi. Proto americká armáda plánuje zřídit dočasnou kontrolu nad tímto "zlobivým" státem. Vojenská invaze do Kalifornie ji také umožní znárodnit podvratné kabal společnosti jako Google, PayPal a Facebook. Největší kabal společnosti v USA, které je třeba znárodnit, jsou samozřejmě v soukromém vlastnictví Federální rezervní rady.

Americká armáda začala odhalovat veřejnosti dříve utajované špičkové technologie. Například odhalila "technologii podobnou UFO", která by znamenala naprostou revoluci v cestování letadlem, a to i do Vesmíru. Uvolňuje také patenty na fúzní reaktory, které by zcela transformovaly světovou ekonomiku. Zavedení těchto technologií do praxe by umožnilo, že by všichni na Zemi mohli žít jako milionáři. Existují také náznaky, že se OSN může konečně odstěhovat z New Yorku. Generální tajemník António Guterres 7. října uvedl, že do konce října můžou být vyčerpány všechny peníze. Děje se to hlavně proto, že USA a dalších 64 zemí přestaly platit své poplatky OSN. To znamená, že by se Číně, kdyby byla ochotna zaplatit účty, mohlo splnit její přání, aby se vedení OSN přestěhovalo do Laosu nebo na jiné místo v Asii.

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 48. část

09.12.2019

Rychlá navigace: