Souvislosti, které všude nenajdete

Temnota versus Světlo (2. díl)

S láskou Andrea Svobodová Křešová:

"Pro mnoho z vás může v současné době slovo Američan znamenat terorista, popřípadě Rus – zachránce. Tyhle černobílé soudy jsou velmi nebezpečné. Kabal a chazarská mafie se rozšířila z Blízkého východu přes Vatikán a Anglii do USA. Ovládla a prorostla celý svět. Drako Reptiliáni, sídlící po dlouhá staletí v Antarktidě, během 2. světové války navázali úspěšné spojenectví s fašistickým Německem a Němci tak získali nepředstavitelnou převahu exotických zbraní.
Po válce se nacisti díky svému nátlaku na amerického prezidenta přesunuli do USA, do nejmocnější země světa, a založili tam NASA (Operace Paper Clip – do 80.let jí šéfoval vynálezce V-2 Wehrner von Braun), CIA a další zajímavé organizace specializované na teror proti obyvatelstvu. Nakonec USA podlehly a podepsaly také dohody s drako Reptiliány a Temnou flotilou, Eisenhower byl slabý, přemohli ho zednáři z Majestic-12, kteří dohody uzavřeli za jeho zády. Planeta byla prodána za pár antigravitačních střepů nejnenasytnějším a nejkrutějším rasám ve vesmíru, rasám, které jsou považovány za parazitní, protože nic nevytvářejí, jen sají z ovládaných populací zdroje, pracovní sílu, lidskou krev a duše. To se samozřejmě hodilo do krámu temným okultním organizacím, které se pod příslibem nekonečné moci, peněz a všech možných požitků velmi ochotně a aktivně podílely na infiltraci zrůd a bytostí s reptiliánskou duší do lidské společnosti, umožnili růst obchodu s lidmi pod záštitou humanitárních organizací fungujících v nekonečné řadě nesmyslných válečných konfliktů. Umožnili nekontrolované množení nelidí, hybridů a tím i pozření všech vlád na celém světě ovládaných velice brzy těmito řízenými jedinci, ovládnutí masmédií, farmacie, školství a celá planeta se potáhla černým flórem, jak se psalo v pohádkách, když se v království usadil v jeskyni drak (který se zde skutečně v jeskyni usadil). GF přišla sice v roce 1953 varovat před tím, co bude následovat, protože se jednalo o tentýž scénář aplikovaný na stovkách jiných planet, ale pozemští lidé byli ve fázi opojení mocí a vojenskou převahou. Z USA se postupně stal teroristický stát, který pod vlajkou svobody plenil svět. Ale totéž se dělo v mnoha jiných zemích světa, kam se rychle vyšplhali psychopaté jednající pod ochranou temných kultů a mocných mimozemských okupantů. I přesto v USA došlo k tomu, že část armády, která nechtěla nechat svět požrat Temnotou a cítila jistou odpovědnost za zachování této civilizace, začala spolupracovat s GF na odstranění drako Reptiliánů a všech temných kabal vládců, kteří se spojili s kabal a chazarskou mafií a rozlezli se do celého světa a obsadili vlády všech států. V USA, ale i jinde vznikly desetitisíce tajných podzemních základen, hybridizovalo se ve velkém, unášeli se lidé na jídlo, na obchod s otroky, na výcvik do tajných vesmírných programů, vyvíjely se exotické zbraně, lidstvo se v dresu Temné flotily a amerických tajných vesmírných programů pod názvem Meziplanetární vojensko-průmyslový komplex (MICC) rozlezlo po celém Vesmíru. Jen obyvatelstvu této planety to jaksi zapomněli sdělit.
V roce 2016 GF ve spolupráci s patrioty (Bílými klobouky a pozitivními armádami) spustili (ve spolupráci s GF a jejími mimozemskými vyslanci na Zemi) desetiletí připravovanou operaci Bouře. Zvolením Donalda Trumpa byla spuštěna největší operace v dějinách této planety – odstranění mimozemské okupace a osvobození planety od otroctví a od zatemnění mysli jejích obyvatel."

Temnota versus Světlo (2. díl)

29.05.2023

Rychlá navigace: