Souvislosti, které všude nenajdete

Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu (12. díl)

(12. díl)

Plno otřesných případů a praktik zneužívání dětí si můžete prostudovat na stránkách ITCCS což je soudní tribunál vyšetřující pedofilii a satanizmus ve vysokých společenských kruzích. O této problematice se snaží informovat širokou veřejnost britský badatel a spisovatel David Icke, jehož výzkum je hlavním zdrojem těchto textů. O globální elitě a jejím zapojení do satanistických a pedofilních struktur píše už desítky roků. O něco níže je uvedený seznam některých elitních satanistů, pedofilů a masových vrahů dětí i dospělých a archontsky ovládaných otroků, kteří řídí naše každodenní životy, a kteří si hrají na morální autority a říkají nám, jak máme žít.
Sir Jimmy Savile: anglický moderátor a bavič, jehož jméno bylo neoddělitelně spojené se stanicí BBC, se stal jedním z nejznámějším lidí britského éteru a obletovanou celebritou. Okolo něho propukla obrovská pedofilní aféra. Savile byl obviněný, že zneužil stovky dětí. Byl úzce spjat s britskou královskou rodinou, které dodával děti... Byl chráněný mediálním establišmentem a televizí BBC. Dnes stovky jeho obětí vypovídají o zvěrstvech, které prováděl. Kromě toho, že byl masívním pedofilem, byl Savile i satanistou a nekrofilem.
Leon Brittan: bývalý britský ministr zahraničních věcí byl součástí vlády pod vedením Margaret Thatcherové, která kryla veškeré pedofilní politické kruhy. Čelil obviněním ze zneužívání dětí, byl pedofilem, který se zúčastňoval i satanských orgií a vraždění dětí, spolu s dalšími vysoko postavenými osobnostmi.
George Bush starší, bývalý americký prezident a viceprezident, bývalý šéf CIA, byl elitní článkem sítě Iluminátů, satanista a myšlenkově programoval "otroky", mučil děti i dospělé. Byl pedofil, člen královské pokrevní linie a démonický shape-shifter, významný pašerák drog a sériový vrah. Skandál kolem Bushových aktivit začal propukat na konci osmdesátých let, když se ohlásili jeho některé přeživší oběti a svědkové jeho zvěrstev, ale vše bylo nakonec ututlané Bílým domem. Cathy O’Brien, která jím byla také sexuálně zneužívaná, vypovídala, že Bush je pedofil a sériový vrah, který pravidelně zneužíval i její dceru Kelly O’Brien. G. Bush se dokonce před ní přeměňoval na reptiliánskou bytost. Cathy O’Brien na základě toho pak všude prohlašovala, že světu vládnou "mimozemšťané".
Bill Clinton, bývalý prezident USA, satanista a sériový vrah, objednával vraždy a sexuálně zneužíval myšlenkami ovládané oběti. Jeho dobrým přítelem byl bilionář a usvědčený pedofil Jeffrey Epstein. Clinton s ním podnikl mnoho cest na jeho soukromý ostrov Little St. James – "ostrov orgií pro elitu", kde Epstein zadržoval děti, které zde byly využívané jako sexuální otroci.
Hillary Clinton měla v plánu zmocnit se v iluminátské hierarchii pozice zvané "Pindar" – což je kódové jméno pro čelního iluminátského obětního kněze. Hillary Je velikou iluminátskou čarodějkou a satanistkou. Např. Iluminátská odpadlička Mary Anne prozradila, že byla přítomná vraždy dítěte, kterému Hillary Clintonová probodla nožem srdce a nechala ho vykrvácet a zemřít. FBI agenti odkryli dětské sexuální kruhy, které byly napojené na nadaci Clinton Foundation. V souvislosti s Hillary Clintonovou byly zveřejněné e-maily, ve kterých jsou použité kódové jména z oblasti sexuálního zneužívaní dětí. Kontakty a data Hillary Clinton ji jasně spojují z aférou Pizzagate.
Al Gore: je bývalý Clintonův viceprezident, demokratický kandidát na prezidenta, jenž soupeřil s Georgem Bushem, aktivista globálního oteplovaní (což je uměle vytvořený podvod, který má ospravedlnit převzetí planety elitou, v souvislosti s takzvanou záchranou životního prostředí). Gore byl satanista, pijící krev obětí a démonický shape-shifter. Také Al Cuppett, pentagonský zdroj, prozradil výzkumníkovi Henrymu Makowovi, že Al Gore "byl" hardcorový satanista, který běžně obětoval lidi. Arizona Wilder, která se zúčastňovala satanistických rituálů, viděla, jak se Al Gore při obětním obřadě přeměnil na reptiliána.
Královna Alžbeta, princ Philip, princ Charles, princ Andrew – satanisti, obětující děti, démonští shape-shifteři. Všichni byli hlavními iluminátskými figurkami. Arizona Wilder videla tyto nelidské stvůry v satanistické akci.
Lord Mountbatten: který je v očích veřejnosti "vojenským hrdinou" druhé světové války, byl rothschildovskou pokrevní linií, démonickým shape-shifterem a satanistou.
Winston Churchill: bývalý předseda vlády ve Velké Británii, byl pokrevní linií rodiny Marlboroughů a jedním z elitních aristokratických pokrevních linií na britských ostrovech. Byl satanista. Adolf Hitler: byl nacistickým vůdcem v Německu a rothschildovskou pokrevní linií a také byl satanista. A celý nacizmus byl a stále ještě je okultní satanistickou ideologií. Tony Blair: bývalý britský předseda vlády, válečný zločinec byl satanista a pedofil. Alan Greenspan, americký ekonom a bývalý šéf Federálního rezervního systému byl satanista, který se zúčastňoval satanských rituálů v Bohemian Grove spolu s Phillipom Eugene de Rothschildem. Brian Mulroney, bývalý kanadský předseda vlády, spolu s Georgem Bushem zavedli dohodu "volného obchodu" NAFTA, která zničila kanadskou ekonomiku. Byl to satanista a znásilňoval myšlenkově ovládané oběti. Pierre Trudeau byl předsedou vlády v Kanadě, satanistou i pedofilem. Edward Heath byl v letech 1970-1974 britským předsedou vlády a dostal Británii do Evropské Unie. Byl to satanista, mučitel a masový vrah dětí, pedofil a démonický shape-shifter. Willie Whitelaw: byl zástupcem předsedkyně vlády Margaret Thatcherové v osmdesátých letech 20. století. Byl satanista. Lord McAlpine – satanista a pedofil a mnozí další také...

Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu (12. díl)

24.09.2020

Rychlá navigace: