Souvislosti, které všude nenajdete

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 5. 4. 2021

Groteskní operace psychologického boje proti americkému lidu, známá jako "Bidenovo prezidentství", je řízena z podzemní základny ve Švýcarsku, shodují se na tom zdroje MI6, NSA, FSB, CIA a další. Základna se rozprostírá na hranicích Lichtenštejnska, Rakouska a Švýcarska, a podle zdroje CIA umožňuje vstup z kterékoli z těchto tří zemí. Navzdory apokalyptickému příběhu o "pandemické zkáze a zahraničních nepřátelích" v korporátních médiích je skutečností, že vládnoucí třída byla nucena ustoupit do Švýcarska, což je známkou toho, že válku o planetu prohrávají.
Dostáváme zprávu, že ve Washingtonu DC je neobydlený nejen Bílý dům, ale nejsou obsazené ani budovy Kongresu, Senátu, Nejvyššího soudu, Výboru federálních rezerv, ministerstva financí a dalších. Zpráva z NSA říká, že i další budovy státní správy jsou neobsazené.

   

V každém případě skupina, která ovládá tuto Biden psychologickou operaci, je rodina Rockefellerů a jejich švýcarští loutkovodiči. Na tom se shodují všechny zdroje. Minulý pátek z MI6 došla následující zpráva: "Máme potvrzeno, že se CIA zapojila do kontrapuče, tedy do akce proti znovuuvedení Trumpa do prezidentské funkce." Zdá se, že Hillary Rodham Clinton (Rockefeller) pak stála v pozadí. NSA tvrdí, že současná Hillary je již šestou verzí původní Hillary. Mnozí si ještě pamatují, jak během prezidentské kampaně v roce 2016 byla Hillary nacpána do černé dodávky a zprávy ABC následně ohlásily její smrt. O několik hodin později však vypadala o 10 kilo lehčí a mnohem mladší. Nynější aktuální "Hillary" je také menší než originál. Ať už používají jakéhokoliv "avatara" Hillary, dvojnici nebo klona; skupina Rockefellerů zjevně pořádá Biden horor. Tato skupina, která má nyní na starosti korporátní média v USA a počítače s nekrytými penězi uvnitř USA, nás plánuje vzít zpět v čase do 80. let a do studené války se snadno identifikovatelnými nepřáteli. Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg označil tuto novou studenou válku proti Číně a Rusku za "jedinečnou příležitost". I když se to snažil prodat jako příležitost pro Evropu a Severní Ameriku k "otevření nové kapitoly ve vztahu", je zřejmé, že mluví o obrovském úplatku za fiat peníze pro vojensko-průmyslový komplex. Ruské zdroje FSB tvrdí, že na Ukrajině probíhal velmi vážný pokus o zahájení třetí světové války. V pondělí 5. dubna nám poslali tuto zprávu: "Před několika hodinami přiletělo vojenské dopravní letadlo C-17 (95-0107) s určitým vojenským nákladem přímo z USA (s tankováním ve španělské Seville) na letiště ve Lvově na západní Ukrajině." FSB uvedla, že "vojenský náklad" bylo jaderné zařízení, které bylo určeno k použití při dalším pokusu o zahájení třetí světové války. FSB poznamenává: "Ukrajina nekontroluje své vlastní jednotky. Každá brigáda má dozorce od NATO. Je jim jedno, jak bude Rusko jednat. Jejich úkolem je zatáhnout Rusko do války. Ukrajině bude nařízeno zahájit útok a budou se tímto rozkazem řídit". Rusové uvedli, že operaci má na starosti společná pracovní skupina NATO pro velmi vysokou připravenost (VJTF), která je nyní pod velením tureckého prezidenta Erdogana. Prezident Ukrajiny se chystá navštívit tuto pracovní skupinu za několik dní, uvedla FSB. Není nutné říkat, že tato skupina, která nyní podporuje novou studenou válku, bude také předvádět další "reklamní akce" na zbraně nebo "krize" s obvyklými podezřelými, jako jsou Severní Korea, Írán, Čína. Tato skupina také použila svou falešnou pandemickou a vakcinační kampaň k zavedení fašistické vlády napříč velkou částí zemí skupiny G7. Falešná kampaň na pandemii je ale tak moc plná rozporů, že se probouzí stále více lidí. Zástupy informátorů a insiderů rovněž poukazují na to, že tato kampaň je válečným zločinem.
Minulý týden ruští lékaři provedli pitvu několika obětí COVID-19 a potvrdili to, co nám minulý týden řekl i japonský lékař, že skutečnou příčinou smrti bylo "silné elektromagnetické záření".
Nyní začnou soudní bitvy proti této pandemii strachu. Minulý týden belgický soud rozhodl, že všechna COVID omezení budou zrušena do třiceti dnů, protože nemají žádný právní základ. V Japonsku byla mezitím tokijská otrokářská guvernérka Koike Yuriko přinucena přestat předstírat, že lidé umírají na COVID, když byla žalována majiteli restaurací, kteří poskytli důkazy o tom, že její protipandemická opatření nemají žádný vědecký základ.
Skutečnost, že vrahové vylezli z úkrytu (jeden z nich, Nakai Tenzan, se mě pokusil kdysi zdrogovat, aby mě zdiskreditoval) a otevřeně se scházejí v Kjótu, je také silným signálem, že se v Tokiu plánuje nějaká událost hromadných obětí. Je hodně pravděpodobné, že olympijské hry v Tokiu jsou připravovány jako obrovská oběť satanovi. Skutečnost, že cizincům je příjezd zakázán, je dalším znamením, že tato událost je míněna jako trest pro Japonsko.
Nakai mi jednou řekl, že přijímal rozkazy "od mimozemšťanů", to jest od lidí skrývajících se pod švýcarskými horami. Můj vlastní názor je, že jednáme s lidmi, kteří využívají "mimozemšťany" jako podvod a schovávají se za ně. Přemýšlejte o utlačování, kterým nás tito lidé zatěžují. Jsou spojení s nenávistí, strachem, nemocí, smrtí a se vším destruktivním. Zradili živé lidské bytosti a snaží se zničit život. Musí být vyhlazeni jako havěť, bez váhání a bez pocitu viny.
Izrael nebyl schopen sestavit vládu, protože jejich bývalý diktátor Benjamin Netanjahu zmizel, uvedl zdroj Mossadu. Zdroje Mossadu říkají, že Netanjahu blábolil cosi o svých pánech, než byl "zmizen". Pravděpodobně ukázal prstem na Švýcarsko. Je důležité si uvědomit, že skutečný nepřítel se skrývá v komplexu podzemních základen ve Švýcarsku. Při zkoumání činnosti Rockefellerů, Rothschildů, zednářů z lóže P3 a dalších, vedou všechny cesty do Švýcarska.
Naše rada Rusům, americkým speciálním jednotkám, MI6 a dalším v hnutí odporu je, aby přestali bojovat s chapadly Chobotnice této mafie, a místo toho zaútočili přímo na její hlavu. Nejpravděpodobnějším kandidátem na současného Pindara, nebo-li vedoucího faraonské skupiny Octagon je Karl von Habsburg. Najděte ho a vezměte ho k výslechu. Pokud Habsburg není Pindarem, může přinejmenším ukázat na toho, kdo jím je. Pak budeme moci konečně skoncovat s mesiášskou, satanskou nemocí v srdci globální mocenské struktury. Na závěr je třeba poznamenat, že pokud mají gnostičtí ilumináti pravdu a skutečným problémem je nepřátelská umělá inteligence, pak možná opravdu budeme muset dočasně vypnout internet a zjistit, co se stane. To je třeba udělat co nejdříve, než bude příliš pozdě a umělá inteligence získá schopnost zcela ovládnout lidskou mysl. Tento krok by mohl pomoci nás osvobodit!

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 5. 4. 2021

12.04.2021

Rychlá navigace: