Souvislosti, které všude nenajdete

V TARTARSKÉ ÉŘE BYLI DINOSAUŘI DOMESTIKOVÁNI A ŽILI PO BOKU LIDÍ JEŠTĚ PŘED 150 LETY – 1. díl

(1. díl)

  • Falešný příběh o dinosaurech nám říká, že obří plazi vyhynuli před 60-80 miliony lety, ale není tomu tak, protože ve skutečné historii existuje spousta příkladů, že lidé s dinosaury koexistovali ještě před 150 lety.
  • Nejvýmluvnějším příkladem je řeka Paluxy v Texasu. Tyto stopy jsou k vidění v Glen Rose, Somerwell County a nejsou jediné nalezené. V každém případě způsobily rozruch ve 30. letech 20. století, kdy byly objeveny. Lidské stopy jsou blízko stop dinosaurů, což je jeden z důkazů, že tyto dva odlišné druhy existovaly společně.

DINOSAUŘI V ČÍNĚ, KTERÉ VIDĚL MARCO POLO:

  • Podle falešné historie se Marco Polo narodil v roce 1254 a zemřel 8. ledna 1324. Oprava historie přinesla změnu: Marco Polo se narodil v roce 1814 a zemřel v roce 1884.
  • Marco Polo ve své knize vypráví o svých dobrodružstvích, zmiňuje se o svém příjezdu do provincie Carajan, kde vedle lidí žili "velcí hadi nesmírné velikosti". Polo uvádí, že "stvoření naháněla strach těm, kdo je spatřili", protože byla nejen ohavná, ale také "dlouhá a velká". "Můžete si být jisti, že některé jsou dlouhé 10 kroků, některé více, některé méně. Mají dvě přední končetiny u hlavy, ale jako zadní nohy mají jen drápy jako orel nebo lev. Hlava je velmi velká a oči jsou větší než krajíc chleba. Tlama je dostatečně velká, aby spolkla celého člověka, a je vybavena velkými zuby."
  • Z rozhovorů Marca Pola s místními obchodníky vyplývá, že žluč těchto velkých "hadů" byla nesmírně cenná, jako velmi vzácný lék, a proto mnoho lovců číhalo na tyto šelmy v noci, když vylézaly ze svých podzemních hnízd.

DINOSAUŘI NA OLEJOMALBÁCH PIETERA BRUEGELA:

  • Podle nepravdivých údajů se Pieter Bruegel narodil v roce 1530 v nizozemské Bredě a zemřel v roce 1569. Po opravě těchto dat se vlámský umělec a rytec narodil v roce 1827 a zemřel v roce 1866. Bruegel se specializoval na zobrazování života na venkově a přezdívalo se mu "sedlák Bruegel". V roce 1859 namaloval Bruegel olejomalbu "Saulova sebevražda". Tento obraz se nachází ve vídeňském Muzeu umění. Když se na něj podíváte pozorněji, objevíte podivné tvory, kolem nich je spoustu lidí. Tito tvorové mají obrovská těla, dlouhé krky a malé hlavy, velmi podobné brontosauřím. Pieter Bruegel znal podobu těchto tvorů, protože namaloval zvířata, která viděl, což dokazuje, že v jeho době, tedy před pouhými 150 lety, lidé a dinosauři žili společně...
V TARTARSKÉ ÉŘE BYLI DINOSAUŘI DOMESTIKOVÁNI A ŽILI PO BOKU LIDÍ JEŠTĚ PŘED 150 LETY – 1. díl

31.10.2022

Rychlá navigace: