Souvislosti, které všude nenajdete

V TARTARSKÉ ÉŘE BYLI DINOSAUŘI DOMESTIKOVÁNI A ŽILI PO BOKU LIDÍ JEŠTĚ PŘED 150 LETY – 2. díl

(2. díl)

VĚDEC BYL VYHOZEN ZA OBJEV MĚKKÉ TKÁNĚ S NEPORUŠENOU DNA DINOSAUŘÍCH ROHŮ A ZA ZVEŘEJNĚNÍ SVÉHO OBJEVU!!

  • Pacifický institut spravedlnosti informuje o následující skutečnosti: "Vědec byl propuštěn z Kalifornské univerzity poté, co objevil měkkou tkáň zkamenělého Triceratopse a následně své výsledky publikoval."
  • Při vykopávkách v Hell Creek v Montaně narazil badatel Mark Armitage na největší roh Triceratopse, jaký byl kdy objeven. Při zkoumání rohu pod výkonným mikroskopem Armitage fascinovalo, že našel měkkou tkáň. Tento objev ohromil vědeckou komunitu, protože odhalil, že dinosauři se po Zemi pohybovali jen před několika sty lety a nevyhynuli před 60 miliony lety, jak se nás snaží přesvědčit zmanipulovaná věda.
  • Armitageův vědecký přehledový článek není prvním případem objevené měkké tkáně, který zpochybňuje časovou osu evoluční historie. V roce 2004 způsobila také Dr. Mary Schweitzerová z univerzity v Severní Karolíně rozruch, když našla měkkou tkáň ve zkamenělé kostře dinosaura, protože jsou vědci přesvědčeni, že měkké tkáně mohou přežít maximálně 520 let, a už vůbec ne 65 milionů let. Dnes je již dobře známo, že molekuly DNA se po 521 letech rozpadají, a v měkkých tkáních dinosauřích kostí jsou molekuly DNA při každém testu neporušené, což vede k závěru, že dinosauři žili na Zemi jen před několika sty lety.
  • V americkém státě Montana se dinosauři nacházejí jen asi půl metru hluboko, a jsou jich tam tisíce, všude, kde kopnete, najdete dinosauří kost.
  • Opravdoví vědci by se neměli bát cesty, na kterou je zavedou fakta, i kdyby to mělo znamenat rozbití obecných dogmat a jejich zažitých názorů na vědu.
  • V půdních sedimentech se po celé Zemi nacházejí zkameněliny oceánských živočichů a dinosaurů. Až velká potopa v roce 1802 způsobená 600 metrů vysokou vlnou tsunami zabila velké množství dinosaurů spolu s lidmi a dalšími zvířaty. To však nebyl důvod vyhynutí dinosaurů, protože mnozí z nich přežili i tuto katastrofu, stejně jako lidé a další zvířata.
V TARTARSKÉ ÉŘE BYLI DINOSAUŘI DOMESTIKOVÁNI A ŽILI PO BOKU LIDÍ JEŠTĚ PŘED 150 LETY – 2. díl

01.11.2022

Rychlá navigace: