Souvislosti, které všude nenajdete

Ve více než 90 zemích po celém světě čekají milióny "anonů" na odstartování velkého BOOOM!!! Jste připraveni i vy?

K žalobě Texasu se přidali další generální prokurátoři a to z Louisiany, Mississippi, Kentucky, Alabamy, Arkansasu, Jižní Dakoty, Severní Caroliny a Floridy a z dalších 9 zemí. Tak napadly formu a výsledek voleb v Pensylvánii, Georgii, Michiganu a Wisconsinu. Z obsahu žaloby je zcela zřejmé, že se už v žádném případě nepodaří globalistům pomocí zkorumpovaných médií udělat z Trumpa blázna, který žaluje a neumí se smířit s porážkou. Politické špičky těchto zemí pomoci sociálních sítí tímto zajistily, že celý svět zná všechny způsoby falšování voleb v těchto státech. Pentagon odmítl spolupracovat s Bidenovým týmem a odmítá mu předávat tajné informace. Stejnou pozici sdělil veřejně ředitel Národní bezpečnosti. 25 zákonodárců za republikány, co se přidali k Bidenovi jsou považování za zrádce a naprostá většina republikánů stojí za Trumpem, proto včera Inaugurační výbor Kongresu nepřijal rezoluci, že uznává Bidena jako prezidenta a jeho inaugurace se tedy nepřipravuje. Trump má situaci v armádě pevně v rukách, protože 90% vojáků za ním stojí pevně a odhodlaně, 5 % je při Bidenovi a 5ti % je to jedno. TRUMP veřejně tajuplně prohlásil, že nás v příštích dnech čekají velké věci.
Už bylo zveřejněno, jakým způsobem se podařilo vojenské rozvědce obsadit hlavní centrálu CIA ve Franfurktu nad Mohanem. Pompeo jim měl zajistit možnost tam vniknout z míst Generálního konzulátu, odkud útok vůbec nečekali. Počet zraněných a mrtvých se na obou stranách liší podle zdrojů. V každém případě ředitelka CIA G. Haspel od zásahu 10. listopadu už nebyla vůbec nikde viděna a to ani na konferencích tajných služeb, kde žádný ředitel nesmí chybět (v USA je jich 14). Proslýchá se, že také ona je už ochotna svědčit u Nejvyššího soudu, aby dosáhla snížení trestu za vlastizradu. Boj proti globalistům a podpora Trumpa vysvětluje i chování ruské armády, která v posledních dnech nezvykle krouží svými vojenskými loděmi okolo VB, na kterých má Iskandery (rakety se středním doletem). Dokonce i ponorky vyplouvaly demonstrativně na hladinu v mezinárodních vodách. Všechno toto je vysvětlováno tak, že se už okolo centra globalistů stahují mračna.
Je třeba si uvědomit a zdůraznit, že pokud by šlo pouze o volby prezidenta, tak už v září 2020 by udělal Trump patřičná rozhodnutí, která by falšování voleb znemožnily. Od srpna totiž moc dobře věděl, že CIA zařídilo počítačovou síť na falšování voleb, protože její členové byli monitorováni. Je důvodné se domnívat, že se na tuto chvíli připravoval mnohem dříve, než v srpnu 2020, jinak by v září 2018 nedal příkaz zřídit tábor č. 8 na Guantanámu pro vlastizrádce, ale pro teroristy. Nyní tam létají v obrovské míře vojenská letadla, ale oficiálně tento zvýšený pohyb nikdo nekomentuje. Nás čeká a celý tento svět mnoho velkých překvapení a nezbývá, než si přát, aby Trump jako patriot zvítězil nad globalisty, kteří uznávají za elitu jen sebe a jejich služebníci se cítí být elitou ve všech zemích, kde globalistům slouží na úkor vlastních národů. Nakonec to dobře vidíme každý den v celé EU a v přímém přenosu na Slovensku a u nás.
Ve více než 90 zemích po celém světě čekají milióny "anonů" na odstartování velkého BOOOM!!! Jste připraveni i vy?

Ve více než 90 zemích po celém světě čekají milióny 'anonů' na odstartování velkého BOOOM!!! Jste připraveni i vy?

18.12.2020

Rychlá navigace: