Souvislosti, které všude nenajdete

Velká cenzura a konec demokracie v USA?

Ukazuje se, že manipulace voleb v USA jsou vskutku grandiózní a četná svědectví o tom nyní rychle přibývají. Povolební situace je značně nepřehledná. Jasné je pouze to, že demokracie v USA byla definitivně poražena a nahradila ji mediokracie, která místo státních institucí vyhlásila "zvoleného prezidenta". Spiknutí levičáckých elit za podpory globálních firem a monopolů už ale nemá cestu zpět. Buď se jim podaří nainstalovat Kamalu Harrisovou do vrcholné funkce, nebo všichni na dlouhá léta skončí ve vězení a země nejspíš v občanské válce.
Hlavním nástrojem k porážce Donalda Trumpa v takzvaných volbách byla "uměle vyvolaná pandemie". Globální útok měl současně "přeformátovat" světovou ekonomiku a vyděsit veřejnost natolik, aby po instalaci "válečného velení" do Bílého domu přiměla vlády k masové vakcinaci obyvatel a zahájila tak první vlnu "totálního omezení světové populace".
Ani jeden z těchto plánů však zcela nevyšel. Trumpa šlo volit tolik lidí, že uprostřed volební noci musel být aktivován náhradní plán s totálním podvodným převrácením volebních výsledků. S vakcinací to zatím vypadá podobně. Obě tyto operace, které spolu úzce souvisí, jdou nyní do finále. Nikdy v historii nešlo tolik Američanů podpořit prezidenta kandidujícího na druhé volební období. Získal 74 miliónů hlasů, což je dokonce jen stav, bez započítání statisíců a možná miliónů hlasů, které byly Trumpovi ukradeny prostřednictvím výsměchu tajnému hlasování zvaného "korespondenční volba" a také elektronickým systémem, o němž se dopředu vědělo, že je vytvořen k volebním podvodům a právě proto byl nainstalován, především ve státech, kde vládnou guvernéři "Demokratů".
Hlasovací stroje Domnion, do nichž byl instalován software Smartmatic (přímo vyvinutý CIA k falšování voleb ve světě všude tam, kde nešly zorganizovat "barevné revoluce"), jsou nyní předmětem žalob, jež zřejmě nakonec doputují k Nejvyššímu soudu, právě tak, jako doložené nesčíslné případy manipulace s volebními lístky při "korespondenčních" podvodech. Vzpomeňme na neuvěřitelné přerušené sčítání v klíčových státech uprostřed volební noci (při obrovském Trumpově náskoku) pro "poruchy počítačů", nebo kvůli nečekaně "prasklému vodovodnímu potrubí". Vše dostává nyní "vysvětlení", které nepřinášejí jen svědecké výpovědi pod přísahou, ale i videa z tajně umístěných kamer: "Například v Georgii byla jedna sčítací místnost v pronajaté hale mariny. Objednavatelé asi netušili, že hala je vybavena bezpečnostními kamerami. Někdy po půlnoci vedoucí sčítání vyhlásili poplach, že prasklo potrubí, a narychlo evakuovali všechny pracovníky a pozorovatele. Když byla hala vyklizena a zůstaly v ní jen čtyři osoby, začali tito lidé zpod přikrytého stolu v koutě haly tahat bedny s hlasovacími lístky a hbitě je prohánět tabulátory a to bez jakéhokoliv dozoru a ověřování."
Za normálních okolností v zemi s alespoň průměrnou demokracií by už toto stačilo na zahájení rozsáhlého vyšetřování. Nikoli v postclintonovské a postobamovské Americe. Desítky a stovky podobných a ještě daleko dramatičtějších prokázaných podvodů však zatím nic neznamenají. Není to ovšem tak, že by je "soudy odmítly", jak tvrdí naše média. Ony je prostě z různých "formálních" důvodů odmítají vůbec projednávat. Soudcokracie si velmi dobře s mediokracií rozumí a vzájemně se podporují. Co se tedy bude dít? O tom se nyní vedou bouřlivé spekulace. Ovšem jen v "alternativních" médiích. Nikoli samozřejmě v těch korporátních, které patří globalistickým miliardářům. V Evropě se jmenují "veřejnoprávní", takže Sorosův model, aby si lidé sami platili z daní svou vlastní popravu, je zde doveden k ideálu. Podobně je to také s vakcinací, kdy také vakcíny budou nakupovány ze "státních" peněz. Jenže stát má jen ty peníze, které pod sankcemi vymámí z peněz poplatníků.
Zásah americké armády v Německu, kde se falšovaly a zpět posílaly "upravené" elektronické hlasy, jež se z Trumpa přesměrovávaly na Bidena je též médii zcela ignorováno. Při této operaci se spolu přímo střetli vojáci s příslušníky CIA (podle některých zdrojů při této akci bylo zabito pět vojáků. Jsme svědky něčeho vskutku neobyčejného. Trump říká, že ho mnozí politici, dokonce někteří republikáni, nyní přesvědčují, aby se na ty podvody "vykašlal" – a nechal to vše zamést pod koberec. Prý aby tím zachránil Spojené státy. On však vysvětluje, že je může zachránit pouze tím, že bude pokračovat, dokud se všechny podvody neodhalí. To jen jasně ukazuje, jak tato nelidská, nedemokratická Temnota, ovládaná umělou inteligencí je prolezlá napříč všemi politickými stranami, státy a zeměmi a jen společná lidská spolupráce a společný mocenský zásah může osvobodit lidstvo, které povětšině vůbec netuší, co se kolem něj odehrává.
Probuzení lidé ukázali, že si umějí rychle najít nové zdroje informací, když některá z mála "protrumpovských" médií "dezertují k nepříteli". To se stalo například Murdochově TV Fox News, kterou bleskově nahradila donedávna jen internetová, nyní už kabelová televize NewsMax. Ta během jediného měsíce od voleb získala 30 miliónů (!) nových diváků, protože kromě jiného, ona, jako jediná přináší realistické zpravodajství o volebních podvodech.

Velká cenzura a konec demokracie v USA?

15.12.2020

Rychlá navigace: