Souvislosti, které všude nenajdete

Většina informací, včetně vědeckých, je jen systém přesvědčování

Na základě celé řady informací armádních expertů, kteří komunikují a spolupracují s Enzáky, byly získány důležité informace. Většina z těchto entit operuje ve čtvrté hustotě. My působíme ve třetí. Pohybují se vesmírem tak, že převibrují svou frekvenci na naši planetu a tak překonávají vzdálenost mnoha světelných let během jedné setiny vteřiny. Využívají pro svůj pohyb a pohon naši energii, kterou vyrábíme zejména přes různá náboženství a symboly. Tato informace přichází od stovek jasnovidných lidí. Ať je to šaman, Rus, Američan nebo Tibeťan. My jsme energeticky neskutečně vysáváni a jsme v područí těchto sil, které vždy šli proti lidstvu a chtějí člověka ponížit, zlomit a zotročit. Toto musíme pochopit a přijmout, abychom se mohli bránit (P. Chobot)

Věda je uměle řízena, jsou v ní utajovány informace, které potřebujeme, abychom se mohli rozhodnout, jestli chceme vědecky usoudit, že ve vesmíru existuje nějaká vyšší inteligentní síla. Jsme mrzačeni pomocí očkování, onkologické léčby, ale i rychlého občerstvení, o kterém zasvěcení říkají, že je to zbraňový systém. Rafinovaný cukr je zbraň a je to největší zabiják a rakovina je bezpochyby spojená s konzumací cukru. Také přešlechtěná pšenice je velmi nebezpečná, protože obsahuje bílkovinu gliadin, která napadá štítnou žlázu a chová se tak, že vstřebává hormony štítné žlázy. Je zde skupina lidí, která uměle vytváří cíleně celou řadu kroků, neslučitelných se zdravím a životem a snaží se tak snížit počet lidí na planetě na množství, které bude dobře kontrolovatelné a bude jim otrocky sloužit.

My všichni jsme dlouhodobě manipulováni a držíme se malých kousků informací a podvědomých přesvědčení, které nám byly vštěpovány jako by byly pravdivé a to jen proto, že to tvrdí většina, média, doktoři, politici, profesoři a další živé nástroje mocenského systému. Neuvědomujeme si, že většina informací, včetně vědeckých je jen systém přesvědčování.

23.10.2017

Rychlá navigace: