Souvislosti, které všude nenajdete

Vrcholní politici museli satanovi obětovat své prvorozené dítě

Politici, kteří chtěli mít přístup do vyšších pater světové politiky, byli nuceni "temnou silou za oponou" k tomu, aby obětovali své prvorozené potomky. Tato oběť byla takovou "vstupenkou" do vysoké politiky a také důkaz toho, kam tento politik ideově náleží. Podle satanistů je to nejvyšší propojení a oběť pro Satana. Toto pravidlo platilo i pro hollywoodské hvězdy – celá řada z nich buď musela "pro svůj úspěch" nabídnout svého prvorozeného potomka, nebo si musela změnit svoje pohlaví. Většina známých hvězd byla nucena toto podstoupit, aby mohla "udělat kariéru". Nejznámější hollywoodské herečky jsou ve skutečnosti muži, kteří na změnu pohlaví berou mnoho hormonů. Rodinný pár Bill a Hillary Clinton nebyli výjimkou a museli obětovat prvorozeného potomka, aby se povznesli do politické hierarchie.

Byly zveřejněny informace o záchraně dětí ze 4 kilometrového tunelu pod Central Parkem na Manhattanu, který byl spojený s ústředím nadace "Bill and Hillary Clinton" v přístavu v New Yorku. Tato operace, která začala 29. března 2020 a odhalil ji osobně prezident Trump, připravila půdu pro největší vojenskou operaci v historii lidstva, která byla spuštěna, aby byli zachráněni děti ze všech podzemních vojenských tunelů, které byly používány pro satanské rituály politické elity. (Každý den mizelo na Zemi 22 000 dětí pro "satanské potěšení".) Při této světové operaci bylo zabito kolem 100 vojáků speciálních sil. Čest jejich památce! Od začátku karantény v březnu 2020 bylo v New Yorku do současnosti zachráněných 200 000 dětí. Při jejich osvobozování ale také zahynulo šest vyšších důstojníků, kteří byli zabiti elektromagnetickým pulzním laserovým paprskem. Stal se z nich doslova prach. V australském Melbourne už bylo zachráněno 300 000 dětí a v celé Austrálii už bylo osvobozeno celkem přes milion dětí.

Velkým, důležitým a zcela zásadním podnětem pro budoucnost lidstva je uvědomění si toho, kam vede to, když se někomu dovolí mít neomezenou moc nad lidmi, bankami, médii a církví.

Vrcholní politici museli satanovi obětovat své prvorozené dítě

08.09.2021

Rychlá navigace: