Souvislosti, které všude nenajdete

Všechno je jinak (5. díl)

(5. díl)

Informátoři s takzvanými "přesnými informacemi" tvrdili, že na Ukrajině nejsou žádné americké jednotky. Nejenže zde jsou, nepomáhají Ukrajině, ale Rusům. Slyšel jsem příběh od lidí, kteří mají informace z první ruky. Žijí na jihu Ukrajiny a provozují sirotčinec. Snažili se dostat 300 dětí pryč z Ukrajiny. Objevili se tam američtí vojáci a přišli, aby jim pomohli dostat je do bezpečí. Když byla práce hotová, ptali se jich, kam nyní půjdou. Nešli na jih, pryč z Ukrajiny, ale na sever, aby pomohli Rusům uvnitř Ukrajiny vypořádat se s Banderovci.

Na některých zpravodajských kanálech se hovoří o tom, že Rusko se už co nevidět chystá na zlatý standard. Ať už hovoříme o různých datumech, tak... všechny tyto události jsou velmi blízko. Amerika zatím nemůže oficiálně přejít na zlatý standard, pokud je Biden v úřadě. Joe Biden by získal zásluhy, a to nemůže. Získá "zásluhy" za vyšší ceny plynu, vojenské scénáře, inflaci, lockdowny, ekonomickou katastrofu, krach na burze, který už vyčuhuje spoza rohu. Wisconsin už decertifikoval výsledky voleb a Bidenova administrativa se hroutí, nezadržitelně se blíží změna výsledků voleb. Prezident Trump je zpět a skrytě rozhoduje o celé řadě událostí. Biden je v úřadě již jen proto, aby ze sebe udělal hlupáka.

Každou chvíli dojde k naplánované odstrašující události. Nyní probíhají dvě války: Rusko/Ukrajina a Čína/Taiwan. Ve skutečnosti je ale Taiwan bezpečný a na Ukrajině dochází k regionálním změnám. Bombardováním na Ukrajině se ničí biolaboratoře a další zařízení Deep State. Celosvětový scénář "války" je nyní spojen s přímou a postupnou likvidací Deep State a jejich přisluhovačů. Na všech úrovních vlád dojde ke změnám v takovém rozsahu, který si umí představit jen málokdo.

Probíhající obrovské výkyvy na akciových trzích jsou jasným předobrazem toho, co právě přichází. Nastane takový burzovní krach, jaký svět ještě neviděl. Dolar se zhroutí a světové měny změní svoji hodnotu. Budeme svědky přehodnocovaní světové měny s následným obnovením kurzu. Očekávejme mimořádné události. Situace se ve světě nyní velmi rychle mění. Věřím, že i vy cítíte, že se nachystané události začínají dít, čím dál, tím rychleji...

Všechno je jinak (5. díl)

22.03.2022

Rychlá navigace: