Souvislosti, které všude nenajdete

Vladimir Putin zakázal za jakýchkoli okolností Jacobu Rothschildovi a jeho rodinnému bankovnímu kartelu vstup na ruské území

Vladimir Putin zakázal Jacobu Rothschildovi a jeho rodinnému bankovnímu kartelu vstup na ruské území za jakýchkoli okolností a nedávno připomněl svému kabinetu, že dluhy Rothschildů vyrovnal, "chytil všechny za pačesy a vyhodil je ze zadních dveří Ruska". Na tomto setkání prezident bouchl pěstí do stolu a slíbil, že zničí světové vládnoucí elity a podle zdroje z Kremlu Putin k tomuto cíli velmi pokročil.

"Svět jim nepatří a nemají volnou ruku dělat všechno, co chtějí", říká. "Pokud je nezpochybníme, nastanou ještě větší problémy. Nenecháme se jimi zastrašit.“

JACOB ROTHSCHILD se nechal slyšet, že akce "Covid" a následná vakcinace JE VÝCVIKEM POSLUŠNOSTI LIDÍ a dále říká: "Pro zavedení Nového světového řádu jsme potřebovali mnohem hlubší a trvalejší soulad. Pokud se drtivá většina lidí podvolí tomu, že dovolí, aby jim někdo píchal nějaké roztoky, aniž by vůbec věděli, o jaké látky se jedná, a které by každý svobodný a myslící člověk zcela jasně odmítl, pak slepě důvěřuje svým vládám, našim mediálním sítím, a to je jistě to nejdůležitější vítězství, v jaké naše struktura doufala."

Je pochopitelné, že Rothschildův bankovní systém byl smyčkou na krku ruské ekonomiky. Jakmile by se uzel utáhl, ruská ekonomika by ochabla. Na začátku svého prezidentství si jako prioritu stanovil sjednocení Ruska v sociální, duchovní a ekonomické oblasti. Nařídil zatknout Rothschildy podporovaného oligarchu Michaila Chodorkovského, který se stal díky Rothschildovi, Henrymu Kissingerovi a Arthuru Hartmanovi ředitelem nadace "Otevřené Rusko". Ruský prezident je nadšeným studentem historie a znalcem světových událostí, studoval historii této nepolapitelné organizace a chápe, jakou hlavní roli hráli a hrají jejich finanční spolupracovníci při rozdmýchávání všech velkých mezinárodních konfliktů.

Nyní nás chtějí tito "lidé" uvrhnout do třetí světové války. Invazivní kořeny a větve ovládající elity se šíří po celém světě, ale prezident Putin jejich expanzi do Ruska zastavil. To je velká rána jejich plánům na ovládnutí světa, a tak v něm vidí největší hrozbu, "satana", koncentrované zlo, novodobého Hitlera ad. Velmi je vyděsil, a proto ho západní média, ovládaná chazarskou mafií při každé příležitosti dehonestují.

Skutečnost je ale taková, že nás Putin vede do multipolárního světa, který je daleko od budoucnosti, jakou si představují elity a jejich politické loutky, což byl naprosto poslušný svět elitám s jedinou vládou a jediným náboženstvím.

Vladimir Putin zakázal za jakýchkoli okolností Jacobu Rothschildovi a jeho rodinnému bankovnímu kartelu vstup na ruské území

17.03.2022

Rychlá navigace: