Souvislosti, které všude nenajdete

Z historie trochu jinak, až k současnosti 5: Co nejmenší závislost na špatném a zotročujícím globálním Systému

(5. díl)

Dlouhodobé a cílené vtahování vlivných a bohatých osobností, podnikatelů, politiků a vládců mimozemskými loutkovodiči do světa korupce, sexuálních úchylek a pedofilie diskvalifikovalo další vlivnou část lidstva a udělalo z ní beztvarou politicko-hospodářskou hmotu, lehce ovladatelnou a nemilosrdně vydíratelnou, která udělá a odsouhlasí vše, co temná síla a stínová vláda za oponou připraví. Vzhledem ke své nesvéprávnosti nakonec přijme tato "politická elita" jakýkoliv zákon, jakoukoliv nesmyslnou směrnici, která je jí podstrčena. Za účelem zkorumpování vůdců a vysoce postavených představitelů jednotlivých států bylo ve Vatikánu v lóži P3 (důležitá platforma stínové vlády) zřízeno několik desítek účtů na které byly deponovány astronomické finanční částky (Deep state tím, že ovládala FED, klíčovou bankovní organizaci, totiž měla naprosto neomezený přístup k financím. Vy peníze musíte pracně vydělat a zdanit a stínová vláda si prostě peníze natiskla a později již ani to ne, prostě je vytvořila elektronicky). Z důvodu předpokládané budoucí absolutní dominance Deep state také došlo k tomu, že se k hnutí odporu přidaly i některé "zločinecké" organizace, protože si hravě spočítaly, že jejich "podnikání" s takovým kalibrem nemůže soutěžit a na konci celého procesu by stanul jen jeden hrůzovládce, kterému by všichni, tedy i oni otročili). Za tohoto stavu tedy docházelo k tomu, že klíčoví a velmi vlivní politici a premiéři po celém světě dostávali po svém zvolení nabídku, která je známa již z dob starého Říma – "stříbro nebo olovo", tedy šeky na desítky či stovky miliónů dolarů nebo hrozbu olověné kulky. Tyto praktiky byly další ranou do vazu celosvětové "fiktivní demokracie", ve kterou věří naivní lid. Všechny tyto zločinecké a protilidské metody postupně naháněly veškeré lidstvo do velké ohrady, ze které by se měl již v blízké době, pokud se lidstvo nesjednotí a nesemkne proti této mimozemské hrozbě a jejím zkorumpovaným "lidským" pomahačům a dozorcům, stát velký koncentrační tábor s cílovou agendou ponechání na planetě jen 1 miliardu ochočených, servisních pracovníků – lidských otroků. Toto není scifi, ale jsou to seriozní plány globalistů v čele s loutkami Billem Gatesem a Sorošem.

Je vskutku velký paradox a plivnutí do tváří všem trochu myslícím lidem, velká snaha a obrovská starost jakou má nyní Bill Gates "údajný filantrop a lidumil" o zdraví lidské populace, jak se usilovně snaží "zachránit" lidstvo před coronavirem a vyvinout vakcínu proti této mediálně vytvořené hrozbě. Že by se v něm hnulo svědomí? Že by už nechtěl prosadit snížení množství lidí na planetě na půl miliardy?, jak otevřeně hlásal, jako hlavní představitel eugeniky? Nebo právě vakcína má, kromě obrovských zisků, které by přinesly jemu a všem uplaceným a skrytě globálně řízeným ministrům zdravotnictví i vládám, svým obsahem a smrtícím koktejlem rtuti, hliníku, nanočástic, tuto agendu naplnit? Právě nanočástice po své aktivaci by se staly skutečnou hrozbou a pátou kolonou v tělech nebožáků, kteří by si nechali tuto vakcínu aplikovat (zasvěcení hovoří dokonce o obávaném "znamení šelmy"), které by si lidé ve své naivitě, hlouposti a slepé důvěře v Systém, nechali naočkovat do svého těla.

Tato kauza a celý cirkus kolem covidu19 by mohli definitivně otevřít oči těm, jejichž mysl ještě systém zcela neovládl, těm, kteří si zachovali alespoň část svého svědomí nebo alespoň vzpomínku na něj, těm, pro které slovo osobní zodpovědnost je více než "prestižní" služba mocným a finanční výhodnost. Snad si uvědomí i ti pragmatičtí a pravohemisféroví, že si "nedopatřením" sedli do špatného vlaku, který je, jejich blízké i jejich rodiny veze do studené bezcitné země rozvinutých technologií, řízené "Umělou inteligencí" obývající rozsáhlé technologie a nelidskými rasami bez vnímavého a soucitného srdce, které míní žít zejména v podzemí. Měli by si uvědomit, dokud je ještě trochu času, že tento zběsilý vlak míří do vyprahlé krajiny s vysokou radioaktivitou, totálně zničenou přírodou a vymýcených deštných pralesů, jedovatých moří a oceánů plných plastů a mrtvých ryb. Vy všichni, dnes velmi bohatí, "chytří" podnikatelé, vlivní Babišové, zpracovaní a uplacení politici, vy všichni, kteří dnes pomáháte možná nevědomě této nelidské síle, byste si měli uvědomit, že vaše peníze, vliv a postavení nebude ničím na planetě bez kyslíku a teplého lidského slova.

Každý z nás může velmi přispět dlouho očekávané změně na planetě tím, že přijme osobní zodpovědnost za své zdraví, vzdělání, kvalitu konzumovaných potravin a také za všechna rozhodnutí, která neustále dělá a která by měla být v prvé řadě v souladu s naším srdcem a svědomím.

Vaším cílem nechť je, co největší osobní zodpovědnost a co nejmenší závislost na špatném a zotročujícím globálním Systému.

Z historie trochu jinak, až k současnosti 5: Co nejmenší závislost na špatném a zotročujícím globálním Systému

06.07.2020

Rychlá navigace: