Souvislosti, které všude nenajdete

Zadržení, obvinění a odplata členů Kabaly

(Článek 162)

Po "Události" budou členové Kabaly odvezeni do věznic, kde budou v naprosté izolaci od okolního světa. Následovat bude proces obvinění, při kterém bude žalobcem lidstvo jako celek. Bude to masová katarze a dramatické léčení pro lidstvo, které uvidí, jak se tito zločinci proti elementárním zásadám lidskosti konečně budou zpovídat ze svých hrůzných činů. Lidstvo jako celek rozhodne, co se s těmito jedinci stane, aby bylo dosaženo rovnováhy. Některým z nich bude zajištěna amnestie. To se týká zejména těch, kteří se mezi Ilumináty narodili a v zásadě neměli jinou možnost, než jít s programem nebo riskovat své zabití. I zde je mnoho dobrých duší, které se touží dostat ven. Pár z nich už to udělalo a nyní bojují na straně Světla. Mnozí další zběhnou těsně před tím, než zatýkání začne. Mnozí z těch mladších generací Iluminátů s programem Kabaly nesouhlasí a někteří v tajnosti pomáhali silám Světla. Po Události bude těmto lidem poskytnuta psychologická pomoc, aby byli schopni se začlenit do společnosti. Pro mnoho členů Kabaly, ale nebude amnestie možná. Celý proces nebude realizován s cílem odplaty, ale z důvodu obnovení rovnováhy. Odplata je past, a nic neřeší. Jenom si připomeňte, co se stalo při Francouzské Revoluci.

Většina členů Kabaly jsou sociopaté – jinými slovy nejsou schopni pozitivních emocí, které nás dělají lidmi. Ti členové Kabaly, kteří budou odstraněni z planety, předstoupí před galaktický soud a budou souzeni podle Galaktického Kodexu, Článek III. Někteří z nich budou schopni přijmout Světlo a vyrovnat následky svých minulých činů. Nejdříve budou odvedeni do komor simulujících virtuální realitu, aby porozuměli tomu, jak se cítily jejich oběti a pak učiní všechno možné, aby tu situaci napravili. Poté budou integrováni do galaktické společnosti. Další z nich nebudou schopni nebo ochotni Světlo akceptovat a následky svých činů nenapraví. Ti jsou nenapravitelní a budou odesláni do Galaktického Centrálního Slunce na restrukturalizaci. Jejich osobnost a esence duše bude tímto elektrickým ohněm rozložena na úplně základní elementární esenci. Elektrický oheň Centrálního Slunce rozloží jejich kauzální tělo (vozidlo duše). Poté bude rozpuštěna individualizovaná jiskra duše, spolu se všemi vzpomínkami a individuálními rysy. Ta bude navrácena do Zdroje a začne nový cyklus evoluce od počátku. Tento proces bude dokončen před prvním kontaktem. Po prvním kontaktu s Galaktickou Konfederací na Zemi již nikde v celém vesmíru nebude Temnota existovat.

Jednou z klíčových příčin, které udržovaly kontrolu temných sil nad planetou, bylo, že lidé byli programováni, aby nepodporovali jeden druhého. Jedna z prvních lekcí, kterou se lidstvo potřebuje naučit je proto lekce podpory a sounáležitosti. Lidé konečně začnou využívat svoji svobodnou vůli a zvolí si přirozeně - lásku. Obdrží obří podporu od sil Světla, aby se naučili milovat jeden druhého. Na druhou stranu nebude tolerována bezhlavá pomsta proti Kabale. Každý člen bývalé Kabaly bude mít právo na řádný soud a ti zmatení a schopní pochopit své hrůzné činy a schopní se změnit a spolupracovat se mohou, po své obrodě, včlenit do společnosti. Událost není o pomstě, je to o zastavení VŠEHO násilí, zotročování a manipulace na této planetě.

Zadržení, obvinění a odplata členů Kabaly

16.12.2018

Rychlá navigace: