Souvislosti, které všude nenajdete

Žij pravdu, střes pravdu, braň pravdu

(Článek 1)

6. 7. 1415 byl upálen největší symbol a nositel pravdy, mistr Jan Hus, pravdy, která je základním principem pro to, aby lidé mohli být svobodní, zorientovaní, a aby se mohli beze strachu skutečně svobodně rozhodovat.

Důsledné dodržování transparentnosti veškerého rozhodování, všech dějů, jednání, smluv, vlastnických struktur je neoddiskutovatelně zcela zásadním předpokladem opravdové demokracie a ne té dnešní náhražky. Skutečná demokracie a ta, kterou nám mocní nyní prezentují je ve stejném poměru jako termíny: kazajka a svěrací kazajka. Mocní, zkorumpovaní politici, nechutně bohatí a infiltrovaní zločinci do řídících struktur, používají právě netransparentnosti a tmy k tomu, aby nás ovládali i pro své špinavé, protilidské aktivity. Prosvětlení prostoru světlem poznání nebo zatemňování, zamlžování, překrucování jsou ale dvě různé tváře jedné mince. Naše příslušnost k jedné z těchto stran pak ukazuje jaké hodnoty a jakého "Boha" jsme si vlastně vybrali a také definuje, jestli uctíváme pravdu nebo lež.

Nevědomé stádo ovcí se ovládá velmi lehce, a proto vše co prosvětluje a prozařuje tmu nevědomí je největším nepřítelem služebníků Temna.

Měli bychom si uvědomit, že si sami svým pravdivým a vědomým přístupem v životě vytváříme svůj osud a zároveň i osud celé naší planety.

Dejte si pozor na to, nač myslíte, protože myšlenky se stanou slovy.
Dejte si ale pozor na to, co říkáte, protože vaše slova se stanou skutky.
Dejte si ale pozor na to, co děláte, protože vaše skutky utváří váš charakter.
Dejte si pozor na váš charakter, protože ten utvoří váš osud.

Žij pravdu, střes pravdu, braň pravdu

06.08.2018

Rychlá navigace: