Souvislosti, které všude nenajdete

7 věcí, které ovlivňují vaši vibrační frekvenci z pohledu kvantové fyziky

Vibrace v kvantové fyzice znamená, že všechno je energií. I my jsme energií vibrující na určitých frekvencích. Každá vibrace se rovná pocitu ve vibračním světě, kde existují pouze dva druhy vibrací, pozitivní a negativní. Jakýkoliv váš pocit pak způsobí, že vyzařujete vibraci, která může být pozitivní nebo negativní.

1 – Myšlenky – Každá myšlenka vysílá frekvenci do Vesmíru a tato frekvence se vrací do místa vzniku, takže pokud máte negativní myšlenky, myšlenky odcizení, smutku, hněvu, strachu, tak se tyto negativní vibrace k vám zase vrátí zpět. Proto je velmi důležité, abyste neustále dbali na kvalitu svých myšlenek a naučili se rozvíjet co nejpozitivnější myšlenky.

2 – Komunita – Lidé kolem vás přímo ovlivňují vaši vibrační frekvenci. Pokud se obklopujete šťastnými, pozitivními a odhodlanými lidmi, vstoupíte také do této vibrace. Pokud se ale obklopujete lidmi, kteří si stále stěžují, pomlouvají, jsou nespokojení a pesimističtí, tak se mějte na pozoru a buďte obezřetní! Frekvenční pole, kterého se můžete stát součástí, může snížit vaši frekvenci natolik, že vám zabrání využívat zákon přitažlivosti ve váš prospěch.

3 – Hudba – Hudba vytváří silné frekvenční pole. Pokud jen posloucháte hudbu, která je o smrti, zradě, smutku, opuštění, bude to vše zasahovat do toho, jak vibrujete. Věnujte pozornost slovům hudby, kterou posloucháte, může snížit vaši vibrační frekvenci. A pamatujte: přitahujete si do života přesně to, na jaké úrovni vibrujete.

4 – Věci, na které se díváte – Když sledujete programy, zprávy, filmy, které řeší neštěstí, smrt, zradu, násilí atd. váš mozek to přijímá jako realitu a uvolňuje do těla spoustu chemie, která ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. Sledujte věci, díky kterým se cítíte dobře, příjemně, harmonicky a pomohou vám vibrovat na vyšší frekvenci.

5 – Atmosféra – Příjemná, nepříjemná, napjatá, disharmonická, kreativní, přátelská, ať už doma či v práci, nebo pokud trávíte spoustu času v neorganizovaném a špinavém prostředí přímo ovlivňuje zase vaši vibrační frekvenci. Zlepšujte prostředí a atmosféru ve svém okolí, zorganizujte jakékoliv zlepšení a ukliďte své prostředí. Ukažte Vesmíru, že jste schopní přijímat mnohem více pozitivních podnětů a také se starejte o to, co už máte!

6 – Slovo – Pokud jste neupřímní, pomlouváte, lžete, předstíráte nebo mluvíte špatně o věcech a lidech, ovlivňuje to vaši vibrační frekvenci. Abyste udrželi svou frekvenci vysoko, je důležité přerušit zvyk stěžovat si a špatně mluvit o druhých. Takže se vyhněte negativnímu dramatu a nepodceňujte to, co vypustíte ze svých úst. Každé vyslovené slovo je jako voňavá květina, která se k vám vrátí nebo se stane dýkou letící prostorem, která se nakonec zabodne do vašeho srdce. Buďte plně zodpovědní za volby ve svém životě!

7 – Vděčnost – Vděčnost pozitivně ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. Toto je zvyk, který byste měli co nejvíce začlenit do svého života. Začněte děkovat za všechno, za dobré věci, ale i za to, co považujete za špatné. Děkujte za všechny zkušenosti, které jste prožili. Hledejte ve všech věcech, i v těch zdánlivě naprosto negativních, poučení a skrytý pozitivní náboj. Vděčnost otevírá dveře k tomu, aby se ve vašem životě děly dobré věci.

7 věcí, které ovlivňují vaši vibrační frekvenci z pohledu kvantové fyziky

19.09.2021

Rychlá navigace: