Souvislosti, které všude nenajdete

Zlata je nyní na Zemi více než dost

Z Vatikánu hluboko pod zemí vede tunel, který spojuje téměř přímou linkou Vatikán a Jeruzalém a zde bylo nalezeno neuvěřitelné množství zlata. Skutečná vzdálenost přímého letu je 2 306 km. Délka tunelu je udávána přibližně 1 500 mil, takže probíhá pod pevninou i vodou. Počínaje od Vatikánu bylo v prvních 150 mílích (241 km) nalezeno obrovské množství zlatých ingotů, které byly naskládané do 13ti úrovní vysoko, vlevo i vpravo... Spolu s tímto obrovským množstvím zlata bylo nalezeno také velmi mnoho starobylých knih a rukopisů.

Covid-19 posloužil jako kouřová clona jiným událostem. Možná si pamatujete, že když pandemie Covid-19 poprvé udeřila, bylo jedno z nejhorších míst v Itálii. Všechny titulky hlásaly: "Pandemie COVID-19 v Itálii, Italské denní případy COVID-19 dosáhly nových výšin a tak dál, a dál a dál!"

Bylo to v době, kdy Aliance a armáda likvidovaly 13 pokrevních rodin a Vatikán. Během tohoto období byly objeveny podzemní tunely, zlato, svitky a knihy.
Když Aliance přišla do Buckinghamského paláce, našla také podobně velké množství zlata, které zde bylo uložené pro bohaté a které bylo ukradené zchudlým. Zlata je proto nyní na světě více než dost na to, aby mohly být všechny světové měny podporovány v poměru jedna ku jedné se zlatem, a je ho dostatek k tomu, aby lidem po celém světě byly zajištěny všechny základní potřeby. Jak se tam to zlato dostalo? Kdo jej tam dal? A kolik tisíců let ho hromadili? Snad se to jednou dozvíme.

Zlata je nyní na Zemi více než dost

20.09.2021

Rychlá navigace: