Souvislosti, které všude nenajdete

Above majestic – dokumentární film plný odhalení!

(Článek 203)

Každá kniha na univerzitě, v knihovně na naší planetě je infiltrována záměrně dezinformacemi v rámci programu ovládání lidstva a důsledného znemožňování lidské evoluce. Tuto agendu před 6 000 lety započali šířit Draco Reptiliáni, aby kontrolovali a ovládli lidstvo.

Tuto informaci a řadu dalších důležitých skutečností předal lidstvu velmi důvěryhodný vysoce postavený příslušník nejvyšších vojenských kruhů USA, 93 letý William Tompkins ve své knize "Selected by Extraterrestrials" v roce 2016. William Tompkins pracoval celý život v těch nejutajovanějších programech a měl mimo jiné pod sebou 23 vrcholných německých špionů, kteří se podíleli na projektech pečlivě utajovaných podzemních základen v Antarktidě a na vývoji antigravitačních létajících objektů.

Všechno co se učíme ve vzdělávacím systému je navrženo a sestrojeno tak, aby programovalo naší mysl směrem od pravdy. Fyzika, medicína, historie, věda, vše je zmanipulováno a pokryto skrytě dezinformacemi. Většina toho co nás učí je špatně, je to děláno záměrně, takže nechápáme často základní skutečnosti a jsou nám tak skrývány četné technologické dovednosti.

Je naprosto neuvěřitelné co se stalo na naší planetě v roce 1942 tvrdí William Tompkins. Odněkud z galaxie sem přiletěli mimozemšťané a Německo se stává zemí, kterou si tito negativní Draco Reptiliáni vybírají, aby ve spolupráci s nimi provedli na Zemi dva typy misí. Zaprvé – odstranit všechny lidi, které Hitler nechtěl ve své Říši, ale i každého takového z celé planety. A za druhé, aby každého muže, ženu a dítě na této planetě přinutili pracovat v otrockých továrnách, aby pro ně stavěli a vyráběli všechny typy různých Draco Navy vesmírných bojových lodí. Může to znít šíleně a nepravděpodobně, ale je to pravda a skutečně se to stalo.

Němci uzavřeli dohodu a smlouvu s vysoce negativní a agresivní reptiliánsko – humanoidní rasou, které říkali Soriáni či Draco. Tato smlouva se týkala nacistů, kteří díky tomu získali mimozemské technologie, pomocí nich pak vybudovali z vlastních konvenčních zdrojů nadčasové létající objekty.

Po druhé světové válce byla americká vláda přinucena v rámci operace "Paperclip" přijmout v USA nacistické vědce a odborníky do všech řídících funkcí a struktur státní správy, vědy, NASA, médií, farmacie. Na mimozemskou infiltraci upozorňoval prezident Eisenhower i prezident Kenedy ve svých slavných projevech a snaha Kenedyho o nápravu a plného odhalení Draconiánské přítomnosti na planetě ho stála život. Na pokyn CIA byl v té době zaveden termín "konspirační teoretik" pro všechny ty, kteří se snažili odhalit toto spiknutí a pravdu. Tento termín je tajnými službami a dezinformační propagandou používán dosud.

Film "Above Majestic" najdete na YouTube.

04.02.2019

Rychlá navigace: