Souvislosti, které všude nenajdete

Kabala má již dlouho technologii na přesun duše z jednoho těla do druhého

(Článek 204)

V průběhu archontské invaze od roku 1996 se tyto aktivity děly masivně, ale nyní se to již děje v mnohem menší míře. Draconiánské technologie jsou schopny zmapovat mozek a také veškeré paměťové propojení v mozku. Tak lze získat dynamickou fotografii vnitřního dění dotyčné osoby. Neznamená to však, že je tím podchycena lidská duchovní podstata. Podstata duchovní osoby může být vždy osvobozena bez ohledu na to, co dělají a oni tento proces nejsou schopni zastavit. Díky akcím světelných sil, zejména Hnutí odporu, se tyto aktivity snížily téměř na nulu. Pokud mluvíme o vytvořených klonech bez duše, tak byste z nich cítili tu mechanickou umělou energii. Nejedná se o interakci se zcela živou bytostí. Pokud byste se ale setkali s klonem, do něhož byla duše vnešena násilím za pomoci jimi vyvinuté technologie, velmi těžko byste pak poznali rozdíl. Pokud je už duše v klonovaném těle, je to stejné jako duše ve zrozeném těle. Není v tom vlastně rozdíl. Pokud mluvíme o bezduchých klonech, všechny takové bezduché klony budou odstraněny z povrchu planety po Události, protože jejich existence zde není v nejvyšším zájmu.

Kameny, rostliny, planety, galaxie, vesmíry a každé planetární nebo kosmické těleso má vyšší entitu, kterou obsahují. Takže každá planeta má svoji duši nebo vyšší já. Každá galaxie, každá hvězda má vyšší andělskou bytost, která se stará o vývoj jejich hvězdného těla. Duše obývající planetární těleso je mnohem, mnohem výš ve svém vývoji jako lidé. Je těžké to srovnávat.

Zvířata jsou nevinné bytosti a nemají ego ani nepáchají hříchy. Zvířata jsou také chycena ve vězeňském systému matrixu, ale nepociťují to, protože jejich oblast pohybu je mnohem menší. Například si zvířata nepřejí opustit planetu, protože většina zvířat si za svého života nepřeje tolik rozšířit svou svobodu. Ony necítí, že jsou ve vězení, kromě těch, co jsou chycena kvůli lidem v klecích a z různých důvodů jsou lidmi využívána. Některé pokročilé mimozemské civilizace věnují docela velkou pozornost genetickým liniím, ale jsou to pouze ty, které nejsou dostatečně duchovně probuzené, a tak věnují příliš mnoho pozornosti fyzické rovině.

"Černá magie a satanisté vládnou materiálnímu světu, nikoliv politici, bankéři nebo šéfové armád." To je ověřená skutečnost. Mluví o tom řada lidí v alternativních médiích i naše duchovně probuzená komunita. Je třeba to vynést na světlo, abychom správně pochopili skutečnou příčinu všech duchovních bojů. Největším trikem ďábla je to, že dělá, že nikdy neexistoval a neexistuje. Černá magie je účelová manipulace energiemi s negativním záměrem. A jak se účinně bránit před útoky černé magie a jejím následkům? Jednoduše je třeba se od této vibrační frekvence odpojit. Musíte zjistit, co ve vás přitahuje tyto nízké vibrace a pak vědomě propustit veškeré připoutání k negativitě. To za prvé. Za druhé, a to jde do větší hloubky, je zrušení všech dohod a úpisů z minulosti na úrovni duše mezi vámi a temnými silami. Za třetí je třeba chránit se. Jsou na to různé techniky. Pokud máte důležité poslání a jste víc na očích, musíte docela přísně dodržovat ochranné postupy. Kontrola mysli musí počítat s principy magie. Vlastně v zásadě kontrola mysli, kterou používají temné síly, je kombinací magie a technologie. Krev při magických rituálech Temné síly používají na posílení svého energetického pole, ale v zásadě se jedná o jejich zvrácené a špatné pochopení životní síly.

Kabala má již dlouho technologii na přesun duše z jednoho těla do druhého

05.02.2019

Rychlá navigace: